Молитва, щоб взяли на роботу, на співбесіду

Молитва, щоб взяли на роботу, на співбесіду

У кожної людини своє, індивідуальне ставлення до роботи. Для кого-то це лише спосіб заробляння грошей, а для кого-то — улюблена справа, хобі, творчий процес. Але неминуче одне: в сучасному соціумі робота дає можливість жити, виконуючи найнеобхідніші побутові умови. І знайти роботу, яка б відповідала певним умінь, навичок і вимогам, дуже нелегко. Адже, на жаль, суспільство часто диктує свої умови, і людина, як би він того не хотів, робить вибір, далеко не відповідає його справжнім бажанням. В такому випадку не допомога приходить молитва при влаштуванні на роботу: щоб взяли, побачили, зрозуміли, дали можливість не тільки заробляти, але і рости, розвиватися.

Ще з давніх часів наші предки, щоб знайти хорошу роботу, нерідко зверталися до святих. І частіше подібне звернення було направлено до Миколаю Чудотворцю. Молитва Угодника про роботу допомагала впоратися з усіма труднощами, які виникали в процесі працевлаштування.

З роками знайти роботу до душі ставати все складніше, так як умови повністю не відповідають фінансову сторону питання. І людина просто втрачає всякий інтерес, задовольняючись тим, що має, щоб вижити самому і хоча б мінімальним чином забезпечить свою сім’ю.

Молитва Миколі Чудотворцю щоб взяли на роботу

Звертаючись до Чудотворцю, кожен просить про те, що йому найближче і необхідно. Святого Миколая можна просити:

Варто відзначити, що також існує окремі молитви, щоб сина взяли на роботу і щоб взяли на хорошу роботу чоловіка.

Святий Миколай Угодник завжди надає допомогу в пошуках роботи всім, хто цього потребує і хто свято вірить в Господа. І для подібного прохання потрібно зробити трохи, а саме:

Після звернення до святого слід починати активний пошук роботи самостійно, адже молитва до Бога завжди повинна бути підкріплена упевненими і активними діями. Коли ж задумане здійснитися, потрібно ще раз прийти в храм і подякувати Миколі Угодника і Всевишнього за надану допомогу.

Крім цього, слід знати, що дана молитва допомагає не тільки тому, хто просить, але і його близьким, якщо така потреба буде мати місце.

Важливим є і такий факт: при відсутності можливості ходити до церкви щодня, молитися можна перед іконою святого храму. Також молитва набирає більшої сили тоді, коли її читають в повній тиші і при запаленою свічці.

Молитва, щоб взяли на роботу після співбесіди обов’язково принесе бажаний результат того, хто вимовляє її з істинною вірою в серці і благими помислами, при цьому впевнено прагнучи до своєї заповітної мети. Благодать Господа велика і прекрасна, і той, хто пізнає її в усій повноті, стане найщасливішою людиною на землі, бо знайде головне — гармонію і мир в душі.

Молитва Миколі угоднику про допомогу в роботі, для просування по службі:

Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарб благих і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.

Благослови, Господи, і допоможи мені, грішному, зробити починаємо мною справу, на славу Твою.

Господи, Ісусе Христе, Сину Єдинородний Безначальнаго Твого Отця, Ти бо рекл єси пречистими устами Твоїми, бо без Мене не можете нічого чинити. Господи мій, Господи, вірою обсяг в душі моїй і серце Тобою речення, що припадаю Твоєї благості: допоможи мені, грішному, це справа, мною починаємо, про Тебе Самому совершіті, в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, молитвами Богородиці і всіх Твоїх святих. Амінь.

Молитви Миколі чудотворцеві, щоб знайти хорошу роботу:

Звертаюся до тебе, Угодник Микола, і прошу про чудодійну допомоги. Нехай пошуки нової роботи успішно відбудуться, а всі труднощі раптово розчиняться. Нехай начальник не сердься, а справа ліпиться. Нехай зарплата платиться, а робота подобається. Коли заздрісник з’явиться, нехай його злість розвалиться. Прости мені всі гріхи і не залишай як раніше у важкі дні. Нехай буде так. Амінь.

Святий Миколай Чудотворець, захисник і благодійник. Очисти мою душу від пріставучий заздрості і злоби поганих людей. Коли робота не йде на лад по окаянному наміру, ворогів не карати, а допоможи їм впорається зі смутою в душі. Коли сажа на мені гріховна, щиро каюсь і прошу чудодійною допомоги в роботі праведної. Пошли мені роботу по совісті, а зарплату за працею. Нехай буде так. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: