Молитва від заздрісників і недоброзичливців

Молитва від заздрісників і недоброзичливців

Вороги й недоброзичливці зустрічаються в житті кожної людини і всьому причиною банальна заздрість. Допоможе в таких ситуаціях молитва від заздрісників і недоброзичливців і пристріту. Давньогрецька міфологія зображує заздрість старою жінкою з гнилими зубами і довгим язиком. Коли люди виправдовують себе поняттям «білої заздрості», це все одно руйнівним чином діє як на них, так і на людей, щодо яких вона спрямована.

До яких святим звертаються для захисту від недоброзичливців

Молитовні тексти даються людям, щоб захиститися від заздрісників і власних спокус. До кого слід звертатися:

В молитвах людина просить позбавити:

Молитви святих угодників

Найсильніша захист це молитва від видимих ​​і невидимих ​​ворогів Ісуса Христа:

«Господи Всевишній, Ісус Христос, Син Божий, звертаюся до тебе я, Раб Божий, (власне ім’я) з благанням щирою. Захисти мене від усіх бід земних Твоїми Ангелами і молитвами Всепречістой Богородиці Приснодіви Марії, силою Хреста Чесного і Животворящого. Нехай стануть на захист мою святий Архистратига Божого Михайло і всі інші Небесні Сили безтілесні. Нехай моляться за моє благополуччя Святий Пророк і Предтеча Хрестителя Господнього Іоанна, Святий Апостол і Євангеліст Іоанн Богослов, Священномученик Кипріан і мучениця Юстина, святитель Угодник Чудотворець Миколай, святитель Лев єпископ Катанский, святитель Йосип Бєлгородський, святитель Митрофан Воронезький, преподобний Сергій Ігумен Радонезький, преподобний чудотворець Серафим Саровський, святі мучениці Віра, Надія, Любов та матір їх Софія, святі і праведні Богоотец Іоакима і Анна. Прошу і благаю, Господи, допоможи мені, недостойному і грішному Рабу Твоєму (власне ім’я), позбавити мене від будь-яких наклепів ворожих, від недоброго чаклунського впливу, від лукавих людей і їх чародійства. Захистіть мене щитом, щоб ніхто мені не зміг заподіяти ніякого зла. Всевишній Господи, захисти мене в будь-який час доби і в ранковий і в вечірній час, постав захист перед сном грядущим і прибери з дороги денний недругів. Відверни назавжди від мене все диявольські сили, а також тих людей, які діє за намовою диявола. А зло, яке було зроблено, забери і поверни його назад в пекло. Тільки Твоя сила на землі істинна. Амінь».

Велику частину часу людина проводить на роботі в оточенні інших людей, де заздрісних недоброзичливців багато. Причиною заздрості і злості може стати все що завгодно, нова зачіска, премія начальства, кращі показники в роботі. У таких ситуаціях захистить молитва від заздрісників і недоброзичливців на роботі.

Молитовні тексти для примирення ворогуючих сторін знімуть вантаж образи, від якої страждає сама людина. Тільки в прощення кривдників людина стає сильнішою, чистішим і світлішим. Пом’якшити гнів і злість начальства допоможе молитва біля ікони «Пом’якшення злих сердець». Молитву біля ікони Казанській читають для поліпшення відносин в колективі.

Матрона Московська допомагала при житті всім, хто звертався в різні проблеми. Сама свята була від народження сліпий, але мала глибоке співчуття до людей і молилася за них перед Господом.

Текст молитви Матрони Московської:

«О, блаженна Стариця Матрона Московська. Попроси у Господа Бога про захист перед ворожими нападками. Очисти мій життєвий шлях від сильної ворожої заздрості і пошли з небес порятунок душі. Нехай буде так. Амінь».

Молитва святому Кіпріану від порчі вважається найсильнішою, допоможе позбутися від порчі, прокльонів і пристріту. Кіпрін на початку життєвого шляху не був християнином, він схилявся язичницьким богам і вивчав чорну магію і чаклунство. Коли до нього звернувся один чоловік приворожити черницю, то у Кіпріану нічого не вийшло. З цього часу він залишив чаклунство і пішов в церкву відмолювати гріхи. За свою віру він був убитий. Молитва Святому читається сорок разів:

«Господи Боже Могутній, Цар над царями, почуй молитву раба Кипріяна. Тобі належить тисяча днів боротьби з силами темними, Неси серце раба Божого (ім’я), допоможи йому пройти випробування все. Захисти, збережи і заступився за читає молитву цю. Благослови, Господи, мій дім і живуть в ньому, Захисти від всякого кознодейства і чари. Так вирішиться диявольське навмисне і скоєне їм. Господи, Ти Єдиний і Всемогутній, збережи святомученика твого Кипріяна, Помилуй раба (ім’я). Тричі кажу це, тричі вклоняюся. Амінь!»

Архангел Михайло захищає скривджених людей, стоїть на боці закону й правди. Його заслуга перед Господом в тому, що він вигнав з раю занепалих ангелів повсталих проти Бога. Молитва Архистратигу Михайлу позбавляє від душевних тривог:

«О, святий Архангеле Михайла, Ти грізний і светлообразний воєвода Царя Небесного! До Страшного Суду спаси мене і примусь покаятися в гріхах моїх ведених і невідомих. Спаси мою душу від мереж гріховних і приведи мене до Творця, Владиці Небесному.

О, грізний воєвода небесної армії, представник всіх сильних у Престолу Христа, хранитель з твердим духом, мудрістю своєю славний! Прошу і благаю я, Раб Божий (власне ім’я) спаси і помилуй мене грішного. Я потребую Твого заступництва і Твоєї захисту від будь-яких видимих ​​і невидимих ​​ворогів моїх. Не дай нашкодити мені нікому, захисти від жаху смертного і від спокуси диявольської. Допоможи мені жити так, щоб зі спокійною душею постати перед Творцем коли ми прийшли в момент праведного суду Його.

О, Всесвятій архангеле Михайла! Не відмов мені грішному, Рабу Божому (власне ім’я) в молитві моїй. Поклади за мене, молящего тебе про допомогу і сьогодні і в майбутньому. А буду щиро молитися і славити Отця і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь».

Цар Давид був відомим воїном, але віруючою людиною. Успіхи викликали заздрість царя єврейської держави Саула. Коли одного разу Давид потрапив у безвихідне становище, він став молитися Господу і Всевишній його врятував. Використовують текст молитви від заздрісників і недоброзичливців в школі, а також вона ефективна від несправедливого керівника.

«Пом’яни Господи Всевишній і Всемогутній царя Давида. Згадай всю лагідність його і всю доброту. Як цар Давид був богобоязливий, терплячий і милостивий, так нехай і всі вороги Раба Божого (власне ім’я) стануть тихими, смирними, терплячими і милостивими».

Молитва Миколі Чудотворцю допомагає врятуватися від самотності:

«Про Всеблагий, Святий Угодник Микола! Звертаюся з благанням до Тебе я, Раб Божий (власне ім’я). Ти пастир і вчитель всіх тих, хто вірить в силу твого заступництва, і закликає Тебе до себе молитвою щирою! Прошу Тебе, догоджаючи, визволи мене від стада вовків, що гублять країну Божу Християнську. Моли за мене перед Всевишнім, збережи і захисти своїми молитвами від мирських напастей, від боягуза хитрого, від невіруючих язичників, від міжусобиці, від голоду і потопу, від меча і вогню, від смерті марною. І як помилував ти, догоджаючи, трьох чоловіків, в темницю укладених по несправедливості, як позбавив Ти їх від гніву царського і перетину місцевих людей. Так і мене спаси і помилуй, замолити перед Богом мої гріхи ведені й невідомі, допоможи мені словом і розумом, щоб не викликав я гніву Божого і не втратив надію на вічне життя. Милосердя у тебе прошу для тихого і спокійного життя в прославлянні Всевишнього Господа. Амінь».

Існує кілька дуже потужних псалмів здатних захистити від заздрісників, від людей, які не дають життя, від магічних впливів, один з них відомий 90 псалом. Текст дуже барвистий, він змушує задуматися про тлінність буття і велич Господа, допомагає у важких випадках.

Для прочитання молитовних текстів слід покаятися у власних гріхах і пробачити кривдників.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: