Молитва для тих, кого переслідують невдачі

Молитва для тих, кого переслідують невдачі

На жаль, в сучасному світі дуже багато людей скаржаться на те, що їм не щастить у житті. Звичайно як кажуть «диму без вогню» не буває. І кожна людина якщо зустрічається на його шляху неприємності, то це розплата за щось неправильно скоєне, при чому не обов’язково за ваші вчинки це може бути розплата за вчинки ваших рідних і близьких. Саме тому в православ’ї прийнято творити добро і допомагати ближнім людям. Адже за добрі справи Господь благословляє. Багато під час ряду неприємностей впадають в депресію і опускають руки. Православні християни щоб пережити важкий період в житті намагаються читати молитву для тих, кого переслідують невдачі. Вона допомагає віруючим набратися сил і пройти всі випробування гідно.

Кому читати молитву від невдач

У православна молитва, коли переслідують невдачі може читатися кількома святим. Як правило звернення направляють Богоматері, Миколі Чудотворцю, святому Георгія Побідоносця, Патріарха Олександрійського і іншим преподобним. Головне, щоб прохання було вимовлено правильно з додержанням усіх православних канонів. Не варто чекати миттєвого дива. Для того, щоб вона була почута святими її необхідно читати регулярно протягом тривалого періоду часу.

Прохання прийнято читати в наступних випадках:

У таких випадках обов’язково відвідайте храм і поставте свічку за здравіє своє і своїх ворогів свічку. Обов’язково поспілкуйтеся зі священнослужителем і отримаєте благословення на читання молитовного прохання. Не зайвим буде і пройти Таїнство сповіді та причастя. І тільки після того як все буде зроблено за рекомендаціями православ’я, тоді ваші прохання будуть почуті.

Молитва для тих, кого переслідують невдачі, що містить 99 імен Господа

У православ’ї є унікальна молитва, яка гарантовано допоможе налагодити життя кожній віруючій людині. Вона унікальна тим, що в її тексті не присутні будь-які прохання або звернення до конкретного святому. Вона містить 99 імен Божих. Читаючи її благальний отримує доступ до «початку всесвіту». У стародавні часи її читали два рази на добу. Але в останні роки трохи змінилася традиція її вимови. Священнослужителі рекомендують її вимовляти щодня вранці протягом 40 днів.

Дуже важливо розуміти, що доля молящего людини безпосередньо залежить від його поведінки після проведення всього ритуалу. Потрібно стати добрішими і впустити в своє серце Всевишнього. Намагайтеся жити за християнськими законами. Відвідуйте якомога частіше Божественні Літургії. Максимально викорінювати причини, які можуть бути коренем виникають причин. Очищайте душу від негативу, вірте в диво і будьте ласкаві до оточуючих і тоді обов’язково життя кожного стане набагато краще.

Господи,

Ти: Благодійний, Милосердний, Величний,

Святий, Заспокійливий, Правильний, Человекозащіщающій,

Могутній, виправляти, Початковий, Творець,

Творець, Форму надає, прощає, Панівний,

Дарує, Годувальник, Хто відкриває, Знаючий, Стримуючий,

Розширює, принижувати, підносить, хто поважає,

Ти, що руйнуєш, всечуюче, Всевидючий, Суддя,

Справедливий, Невловимий, Обізнаний, Милостивий,

Великий, Зцілювальний, Вдячний, Всевишній, Найбільший,

Хранитель Зміцнює, Всесчітающій, Шанований,

Щедрий, Підтримуючий, Чуйний, Всеохоплюючий,

Мудрий, Люблячий, Славний, воскрешає, Свідок,

Правда, Від вогню і води захищає, Сильний, Твердий,

Покровитель, Похвальний, підраховують, Початок Всього,

Восстановитель, Жізнедающій, Вбиває, Вечножівущій,

Всепітающій, звертатися, Шляхетний, Унікальний,

Єдиний, Вічний, Могутній, Тріумфуючий, Прискорювальник,

Затримує, Перший, Останній, Явний, Прихований, Правлячий,

Піднесений, Праведний, Серця звертає, Месник,

Прощає, Добрий, Правлячий царствами, Пан величі і щедрості,

Неупереджений, Всенаходящій, Незалежний, збагачує,

Оберігає, хто приносить страждання, хто приносить користь, Світло,

Керівник, Незрівнянний, Вічний, Спадкоємець, По дорозі правильному

Провідний, Терплячий Господь мій. Славу Тобі співаю. Почуй голос мій і

Вихваляння моє.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: