Молитва, що рятує від всіх прокльонів

Молитва, що рятує від всіх прокльонів

Прокляття — жахлива річ. Якщо труднощі і негаразди постійно присутні в житті, то допоможе текст православної молитви, що рятує від усіх проклять. Іноді людина намагається, працює не покладаючи рук, але не може повністю забезпечити себе в матеріальному сенсі. Грошові труднощі, бідність і хвороби постійно переслідують. Напевно варто задуматися, можливо, прокляття має глибокі родинні корені.

Що таке прокляття

Прокляття це енергетичний удар, джерелом якого служить ненависть, зворотна сторона благословення. Негативні емоції завжди мають негативний зміст. Коли людину охоплює гнів, він в пориві ненависті вимовляє слова, які йдуть на адресу одержувача на енергетичному рівні. Це можуть бути прості слова «невдаха», нездара, дебіл, будь-яке слово з емоційним контрастом може стати прокляттям.

Приклад сильного проклінанія описаний в Біблії. Коли Ісус прокляв фігове дерево, вона швидко всохла. Енергетичний посил може витати довго і очікувати слушного часу, щоб закріпитися в біополе людини, наприклад у вигляді важкої хвороби. Тоді людина починає сохнути і медичне обстеження нічого не дає.

Прокльони можуть бути усвідомлені і неусвідомлені. У момент проголошення злих слів від людини відокремлюються злі духи і прикріплюються до жертви. Дуже страшно, коли проклинає рідна мати, таке прокляття руйнує всю долю людини. Проклинають слова може послати будь-який родич, знайомий.

Ознаки прокляття:

Як правильно читати молитви

Від злих духів і демонів моляться: святого Тихона Задонського Іоанну Новгородському, преподобним Микиті Стовпнику, Нифонту, Макарію Великому, Антонія Великого, Ангелу-хранителю.

Перед читанням молитовних текстів слід підготуватися:

90 псалом — молитва рятує від всіх прокльонів

Дев’яностий псалом вважається найпотужнішим від негативного впливу і вимовляється в ранковий час. Для читання 90 псалма потрібно не один день праці. Необхідно перейнятися з вірою в Господа, повірити в його любов і доброту, прийняти свій стан.

Псалом читається сорок разів без перерви. Текст немаленький і на це піде близько чотирьох годин. Чи не відволікатися в думках, зупинятися і повторювати не можна. Перше читання відразу нічого не дасть, тому буде потрібно не один раз повертатися до обряду і вдаватися до молитви.

«Живий у допомозі Вишнього, під покровом Бога Небесного оселиться. Речет Господеві: Заступник мій єси і Прихисток моє, Бог мій, і я надіюся на Нього. Яко Той позбавить тя від мережі спритнішим, і від словес бунтівна, плещма своїм осінить тебе, і під Кріля Його сподіваєшся: зброєю обидет тя істина Його. Чи не бійся від страху нощнаго, від стріли летящи за днів, від речі в темряві преходяшія, від зустрічайте, і біса полуденнаго. Впаде від країни твоєї тисяща, і пітьма одесную тобі, до тебе ж таки не наблизиться, обаче очима Твоїми дивишся, і відплата грішників побачиш. Бо Ти, Господи, моя надія, Вишнього поклав єси Покрова твоя. Чи не прийде до тебе зло, і рана не наблизиться телеси твоєму, яко Ангелом Своїм заповесть про тебе, зберегтися тя у всіх путях твоїх. На руках обурив тя, та не коли вдарив об камінь ногу твою, на гаспида і василіска наступіші, і попереші лева і змія. Яко на Мя упова, і врятую і: покрию і, яко позна ім’я Моє. Буде кликати Мене, і почую його: з ним есмь в скорботі, ізму його, і прославлю його, довготою днів виконаю його, і він бачити буде спасіння Моє».

Якщо після читання молитовного тексту хтось із знайомих або близьких серйозно захворів, значить, ця особа викликало біди і нещастя. Не можна нічого нікому розповідати про таїнства благання.

Допомагає також читання псалма 139 від підступів злих людей. Це молитовне звернення до Господа, де перераховуються каверзи колишніх друзів і родичів.

«Визволи мене від ворогів моїх, Боже мій! захисти мене від тих, що повстають на мене; визволи мене від тих, хто чинить беззаконня; спаси мене від кровожерних, бо ось причаїлись на душу мою, збираються на мене сильні, не моя і не за гріх мій, Господи; без провини моєї збігаються і озброюються; понесися на допомогу мені і поглянь. Ти, Господи, Боже сил, Боже Ізраїлів, встань відвідати всі народи, що не пощади ні одного з нечестивих беззаконників: ввечері повертаються вони, скиглять, як пес, і ходять навколо міста; ось вони вивергають хулу своєї мови, мечі в їхніх губах, бо, думають вони, хто чує? Але Ти, Господи, посмієшся над ними; Ти засоромиш всі народи. Сила — у них, але я до Тебе вдаюся, бо Бог — заступник мій. Бій мій, що милує мене попередила, Бог дасть мені дивитися на ворогів моїх. Не вбивай їх, щоб не забув народ мій; знищ їх силою Твоєю і кинь його на, Господи, захисник наш. Слово мови їх є гріх їхніх уст, і нехай вони схоплені в гордості своїй за клятву й брехню, яку кажуть. У гніві їх, знищ і хай їх не буде; і нехай вони знають, що Бог в Якові, аж до кінця світу. Нехай повертаються, скиглять, як пес, і перебігають ходять навколо міста; Вони вештатись будуть, щоб їсти, і неситі проводять ночі. А я буду співати про силу Твою з раннього ранку проголошувати милосердя, бо Ти був мені твердинею й захистом в день нещастя мого. Сила моя! Тебе співати я, бо Бог — заступник мій, Боже мій, що милує мене».

Текст молитви позбавляє від всіх прокльонів:

«Я закликаю ангелів Божих і все Світлі Божественні енергії і сили, які можуть мені допомогти позбутися від усіх проклять. Якщо я когось проклинав у своєму житті, то я відмовляюся від всіх своїх проклять! Я усвідомлюю всі свої помилки! Я усвідомлено і назавжди знищую, спалюю Божественним Вогнем всі свої прокляття минулого, сьогодення і майбутнього часів! Відтепер і назавжди я забороняю темним силам використовувати мої прокльони в їх темні справи.

Я позбавляю всі свої прокляття всієї їх енергії і сили! Я спалюю всі свої прокляття Божественним Вогнем! Як я провів прокляття, так я їх і знищую! (Повторити цей абзац 3 рази).

І якщо на мені ще залишилися прокляття, послані іншими людьми, я їх теж позбавляю всієї енергії і сили! Я спалюю їх Божественним Вогнем! Нехай Божественне Світло наповнює мене і звільняє від усіх проклять! Нехай Божественне Світло наповнить всіх людей, яких я коли-небудь проклинав! Нехай Божественне Світло спалить все прокляття, які я коли-небудь посилав на людей. Я звільняю всіх людей від своїх проклять! І я сам звільняюся від всіх проклять! Нехай все люди, коли-небудь постраждали від моїх слів і думок, наповняться Божественним Світлом, енергіями здоров’я, радості, щастя, любові і миру! Я благословляю всіх людей, яких коли-небудь проклинав! Я благословляю всіх людей взагалі!

Всім людям взагалі я посилаю яскраві божественні промені доброти, яскраві божественні промені щастя, яскраві божественні промені любові, яскраві божественні промені радості, яскраві божественні промені здоров’я, яскраві божественні промені процвітання, яскраві божественні промені світу, яскраві божественні промені благополуччя!

З самих глибин своєї душі посилаю ці яскраві світлі зцілюють промені всім-всім істотам Землі! Від щирого серця бажаю всім любові, радості, світла, щастя і вкладаю в це бажання всю свою енергію!

Нехай переможуть світлі сили Землі і розсіються всі сили темряви! (Повторити цей абзац 3 рази)

В знак серйозності своїх слів і намірів я посилаю світлі промені всім істотам Землі, Космосу і Всесвіту! Нехай ці мої слова досягнутий найдальших глибин Всесвіту! Нехай ці мої слова почують і відчують всі істоти і сутності всіх видимих ​​і невидимих ​​людині просторів і вимірів! Нехай мої слова почують всі ангели і сам Творець! Нехай всі вони будуть свідками! Відтепер і назавжди я позбавляю свої думки і слова будь-якої негативної, руйнівної енергії! Відтепер і назавжди мої думки і слова не зможуть заподіяти нікому шкоди! Відтепер навіть якщо я випадково і помисли погане або висловлю негативні слова, то нехай вони згорять прямо тут же, не заподіявши нікому шкоди!

Темні сили! Я забороняю вам використовувати мої негативні думки і слова в ваших темних справах! Якщо ви будете намагатися використовувати мої слова і думки в ваших темних справах, то вас спалить Божественне Світло! (Повторити цей абзац 3 рази)

Відтепер і назавжди нехай мої думки, слова і справи наповняться Божественним Світлом і завжди несуть мені, оточуючим людям і всьому світу радість, щастя, здоров’я, любов, мир, мудрість, процвітання! (Повторити цей абзац 3 рази)

Нехай Божественне Світло відтепер і назавжди наповнить мене, всю мою родину, всю нашу країну і всю Землю! (Повторити цей абзац 3 рази)».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: