Цілющі молитви від всіх хвороб

Цілющі молитви від всіх хвороб

Старослов’янську молитвослов містить тексти молитов від хвороб і список святих, яким необхідно молитися і в яких випадках. Основним з них є, щоб вистачило сил ні впадати у відчай, ні сумніватися в силі слів. Перешкод і спокус буде багато: туга, слабкість духу, печаль, безвір’я. Але справжня віра в молитовних текстах і вони працюють.

Кому молитися на зцілення

З православними молитвами, очисними душу і цілющими тіло, звертаються до образу Богоматері «Цілителька» і «Розчулення». Серафим Саровський, лікував людей, молячись у цих ікон. звернення:

При різних захворюваннях в основному просять:

При різних захворюваннях допомагають молитви очищаючі душу і зціляють тіло Спиридону, архієпископу Триміфунтському, праведному Пимену Печерському, Сампсонія Странноприимца, страждальця Діоміду, святим цілителям Косме і Даміана, Кіру і Іоанну, Фотія і Аніко. Наприклад, молитва від хвороб дітей може бути виголошена до Святого Стіліану, його зображують на іконах з немовлям.

Зцілення в молитві

Цілющі молитви від всіх хвороб можна читати у ікони Пресвятої Богородиці «Цілителька». Ці молитовні слова читають у ліжку хворих дорослих і дітей:

«Свята Діва стоїть у ложа хворої людини, молитовно схиливши голову над ним. Але можливі й більш спрощені варіанти: Про Всепетая Мати, Пресвята Богородице! Чи не переставай молитися за нас, недостойних Рабех Твоїх, що славлять Тебе і шанують Тебе, і поклоняємося з розчуленням Пречистому образу Твоєму, і надію імущих неповоротних і віру безсумнівною до Тебе, Приснодіві преславне і непорочності, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Звертаються з молитовними текстами на превеликий мученику Цілителя Пантелеймона при мігрені, захворюваннях шлунка, проблеми з очима:

«Святий великомученику і цілителю Пантелеймоне, Бога милостивого наслідувачу! Призри благосердям і вислухай нас, грішних, перед святою твоєю іконою старанніше, хто молиться. Випроси нам у Господа Бога, Йому ж з Ангелами предстоіші на небі, відпущення гріхів і гріхів наших. Зціли хвороби душевні ж і тілесні рабів Божих, нині поминаються, зде майбутніх і всіх християн православних, до твого заступництва притекающих. Се бо ми, по гріхом нашим люте одержимі есми багатьма недуги і не імами допомоги і розради, до тебе ж вдаємося, яко дадеся ти благодать молитися за нас і зціляти всяку недугу і всяку хворобу. Даруй убо всім нам святими молитвами твоїми здоров’я і благомощіе душі і тіла, поступу віри і благочестя і вся до житія тимчасового і спасіння потрібна. Яко да, сподобівшіся тобою великих і багатих милостей, прославим тя і подавача всіх благ, дивного у святих, Бога нашого, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Сподіваються на допомогу чудотворців Косми і Даміана Асійських, Блаженного Василя, священного страждальця Лаврентія Римського.

Молитва великому страждальця Лаврентію Римському, який за життя лікував всіх тих, хто народжувався сліпим, молився за тих, хто втратив зір:

«Про Пресвяту і предивний страстотерпче Христов, архідиякона Лаврентіє! Прославляючи віру і страждання твої, почитаємо перемогу і вінценосне проходження твоє палаюче угліе від темряви віку цього до світла невечірнім Престолу величності Божого. Тим же убо молимо тебе: як древній прітекавшія з вірою до покрову твоєму чудесами твоїми затвердив єси, так нехай приймеш і нас під покров твій, і в хвороби і в печалях наших заступник нам так будеш і якоже від сліпоти тілесних ОЧЕС Кріскентіана пропозицій рук зцілив єси, так нехай ісцеліші заступництвом твоїм у Престолу Божого і нашу душевну сліпоту. Призри на розслабленому наше тілесне і душевне, і зміцни нас бадьорість супроти ворог наших видимих ​​і невидимих, гнітючих нас напастьмі, так твоєю поміччю шлях маловременния життя сіючи прешедшая, непереможеним від бід і скорбот і всякого лютаго обставинах, досягнемо непреступния слави величі Божого, ідеже стоячи перед, молишся зі сміливістю за люди прібегающія з вірою до тебе і воспевающе дивного у святих Бога Ізраїлевого на віки віків. Амінь».

Якщо допомога потрібна людині при втраті сну, душевні хвороби, звертаються до преподобного Іринарху, мученику Оресту лікаря, Ангелу-Хранителю.

«Про преподобний отче Ірінарше! Се ми молимо тебе старанно: буди посередник наш повсякчас, випроси нам, рабам Божим (імена), від Христа Бога світ, тишу, благоденство, здоров’я і порятунок, і від усіх ворогів видимих ​​і невидимих ​​огорожу, покрий ж нас клопотанням твоїм від знаходження всяких бід і скорбот, паче же від спокус ворога темнаго, щоб усі ми з тобою славимо всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

«Святий угоднику, лікар Орест! Удом усікновення терпів єси, і вогняну люту муку, мученику, подвиг, всеславна, вінцем Яві загруз нетлінним, преблаженний, Престолу ж предстоіші Святої Трійці, Юже помолитися, та врятує нас, мученику Оресте, вірою співаючим тя. Амінь. Ангеле Божий, хранителю мій святий, на дотримання мені від Бога з небес даний! Старанно молю тя: ти мя днесь просвіти, і від усякого зла збережи, до благому діянню настави, і на шлях спасіння направ. Амінь».

Цілющі молитви Моррни Хоопонопоно

Молитва гавайської шаманки Моррни допомагає вирішити різні проблеми і налагодити своє життя завдяки лікуванню сімейного роду. Читати текст необхідно два рази в ранковий і вечірній час.

Молитовний текст:

«Всевишній Творець, єдиний Батько, Мати і Син. Якщо я, моя сім’я, мої родичі або предки Тебе зневажають, Твою родину, родичів або предків твоїх своїми думками, словами, поведінкою або вчинками, навмисно або випадково, з моменту створення світу і до наших днів, Ми просимо Тебе про прощення… Прости нас за гординю і презирство, за засудження і ненависть, за глузування і лихослів’я, за хулу і прокляття. Прощаю і я все зло і образи, завдані мені, моїми родичами і предками. Дозволь спокутувати, очистити, витягти і відпустити всі негативні спогади, асоціації, претензії, блоки, і перетворити цю непотрібну енергію в чистий Світло… Нехай Єдиний Рід наш міцніє і розвивається, багатіє і процвітає, і нехай зостануться в Роду нашому Світло, Гармонія і Любов! Нехай буде так!».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: