Молитва благословення матері

Молитва благословення матері

Мама — це найближча і найрідніша людина в житті кожного. Її тепло здатне зігріти навіть на відстані. Не дарма в народі кажуть, що материнське прокляття — це найстрашніші слова, які можна почути. Так як вони мають дуже велике дію і силу. З цієї ж причини дуже важливо отримати благословення від самого рідної людини. При чому молитва благословення матері дітям, повинна читатися не тільки перед весіллям, а й перед кожним важливим подія в житті.

Дія благословення

Важливість материнських слів дуже важко переоцінити. Адже зовсім не дарма мати зі своєю дитиною пов’язана духовно невидимою ниткою. На енергетичному рівні дитина є продовженням матері. Саме з цієї причини багато екстрасенсів стверджують, що мати здатна змінювати долю своєї дитини. На матір покладено занадто велика і відповідальна роль за свою дитину, так як саме від неї залежить в яке русло потрапить його доля. Дуже важливо матір’ю благословити своє чадо перед будь-яким важливою подією в його житті. Це може бути не тільки одруження, але і проведення угоди купівлі-продажу, переїзд, заснування власного бізнесу та багато іншого.

Основна мета благословення полягає в тому, що мати за допомогою прохання здатна створити невидиму потужний захист навколо своєї дитини. У свою чергу такий захист не дозволить йому потрапити в неприємні ситуації і направить всю його силу на праведний шлях. Благословення може діяти навіть на великій відстані. Дуже важливо розуміти кожному з батьків те, що відмовлятися від благословення ні в якому разі не можна. Навіть якщо йому не подобатися, ту чи іншу справу сина або дочки. Так як відмовившись від нього дитина піддається великій небезпеці і його будуть підстерігати неприємності.

Молитва-благословення на шлюб

Ще з давніх часів у нашій державі перед тим як молодята укладуть шлюб було прийнято ними прийняти батьківське благословення. Даний ритуал вважається самим хвилюючим і зворушливим під час весілля. При чому він дуже важливий як для батьків, так і для їхніх дітей. Минуло багато століть з тих пір як народилася ця традиція. Але незважаючи на це процес її проведення практично не змінився.

Сучасні молоді самі вибирають своїх супутників життя. Але незважаючи на це обряд все ж традиційно проводиться батьками. Під час якого і читається молитва-благословення матері дочки на весілля або синові. Сам ритуал можна проводити двома способами:

В незалежно від способу проведення, молитва-благословення матері на весілля синові або дочці повинна вимовляється перед іконами Богоматері «Казанська» та «Спас Воздержітель». Перед даними іконами також моляться про нужду. Молитву можна вимовляти як своїми словами, так і спеціальними словами з молитвослова.

Текст молитви:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою. Господи, в ласці Своїй владі чада мої (імена), помилуй і спаси їх імені Твого ради. Господи, прости їм всі провини, вольния і невольния, вчинені ними перед Тобою. Господи, настави їх на істинний шлях заповідей Твоїх і подай їх і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови їх в будинку, біля будинку, в школі, в поле, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи їх під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки (променів атома) і від наглої смерті. Господи, захисти їх від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть. Господи, зціли їх від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегшу їх душевні страждання і скорботи. Господи, даруй їм благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму. Господи, Додай і зміцни їх розумові здібності і тілесні сили. Господи, дай їм Твоє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження. Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в даний час ранку, дня, вечора і ночі імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: