Як гасити кредит, якщо немає грошей?

Як гасити кредит, якщо немає грошей?

Маючи намір взяти грошовий кредит в банку, людина повинна приблизно розраховувати, яким чином буде його повертати. Більшість позичальників сподіваються на преміальні, додатковий дохід, а також відкладені засоби з щомісячної зарплати. Однак ніхто не застрахований від виникнення форс-мажорних обставин.

У разі звільнення, захворювання або ж народження дитини вільні засоби моментально випаровуються, в зв’язку з чим виникає цілком природне запитання «як швидко погасити кредит?». Давайте розглянемо декілька практичних рекомендацій, які дозволять впоратися з проблемою і виплатити засоби, взяті в борг у банку.

Зміст:

 • Чого робити не варто?
 • Боргова яма: шукаємо вихід
 • Що може запропонувати банк?
 • Чи можна розрахуватися материнським капіталом?
 • Чого робити не варто?

  Якщо ви розумієте, що особисті фінанси не дозволяють вам регулярно вносити щомісячні платежі на погашення тіла кредиту, ні в якому разі не вдавайтеся до таких дій:

  Боргова яма: шукаємо вихід

  Чи можна погасити кредит?

  Якщо засоби вашої кредитної картки вичерпалися, а зарплата не дозволяє вам вилізти з боргової ями, можна вдатися до таких методів вирішення проблеми:

  Як погасити непідйомний кредит, якщо немає грошей взагалі, а виплати потрібно здійснювати вже «вчора»?

  У такій ситуації слід йти в банк з повинною. Цей варіант стане самим розумним. Насправді, банківські структури не зацікавлені в тому, щоб вас роздягнути і роззути. Крім того, жоден з них не прагне доводити справу до суду, тому панікувати в такій ситуації не варто.

  Що може запропонувати банк?

  Як ми вже з’ясували, ховати голову в пісок, залишаючи всі інші частини тіла на поверхні, не варто. Так ви нічого не доб’єтеся, крім погіршення ситуації і невблаганного наростання суми заборгованості. Якщо ви розумієте, що «справа пахне гасом» — завчасно сповістіть співробітників банку про те, що у вас виникла нестача коштів. Варто зауважити, що оповіщення краще проводити в письмовому вигляді, але на худий кінець зійде і телефонний дзвінок.

  Що запропонує банк в патовій для вас ситуації:

  Чи можна розрахуватися материнським капіталом?

  Ідея про рішення фінансових проблем материнським капіталом приходить в голову дуже багатьом позичальникам.

  Але це може мати негативні наслідки, адже надаються державою засоби можуть піти тільки на такі потреби:

  Чи можна погасити інший вид кредиту материнським капіталом?

  Ні. Якщо хтось пропонуємо вам грошову винагороду за продаж сертифіката маткапіталу, ви повинні знати, що це підсудна справа, яке загрожує реальним терміном. Тому навіть не думайте вирішувати свої фінансові проблеми, вдаючись до таких авантюр.

  Не варто думати про те, що опинившись в борговій ямі, вибратися вам вже не судилося. Головне — тверезо проаналізувати ситуацію, проконсультуватися з фахівцем фінансової установи, яка надала вам позику, і прийняти правильне рішення.

  Якщо позичити засоби у знайомих або родичів не вдається, краще звернутися до кредитора до того, як він засумнівається у вашому бажанні повертати борги.

  Як правило, позикодавці йдуть назустріч, і проблема вирішується набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.

  І ні в якому разі не намагайтеся «перекрити» борг, знову взявши в борг, і боронь вас Господь від напівкримінальних лихварських контор. Будьте розсудливі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: