Як доглядати за шкірою навколо очей
Автор: Валентина Мальгіна
Зміст:
- Креми
- Макіяж
- Зняття мейк-апу
- Народні поради по догляду за шкірою навколо очей
- Вправи для очей
- Ще кілька порад
Очі і шкіра навколо них можуть багато розповісти про людину, наприклад, «видати» вік. Але при постійному догляді і за допомогою маленьких хитрощів навіть це можна приховати.
Креми
Використовуйте лише ті, які спеціально призначені для повік, так як вони легкі і, на відміну від звичайних, менш жирні. Текстура якісного крему для очей — невязкая, нежирна і легка. У ньому містяться колаген, вітаміни A і E, а також еластин. До складу деяких кремів входять сонцезахисні компоненти, а нейтральний PH допоможе уникнути подразнення.
Наносити крем потрібно тонким шаром постукивающими рухами на трохи вологу шкіру, рухаючись від зовнішнього кута до внутрішнього по нижньому століттю, і назад, але вже по верхньому.
Макіяж
Під час нанесення декоративної косметики не щурьтесь, намагайтеся не розтягувати ніжну шкіру повік і не морщитися. Для полегшення «створення образу» рекомендується придбати професійні пензлі для макіяжу, якими набагато зручніше користуватися, ніж звичайними.
Зняття мейк-апу
Щодня знімайте косметику, тільки робіть це дуже обережно, щоб не пошкодити ніжну шкіру. Масла, молочко і крему можна використовувати для зняття водостійкої косметики; для звичайної варто придбати лосьйон без ароматизаторів. Саме зняття слід проводити, використовуючи косметичні (ватяні) диски. Потім водою потрібно видалити залишки очищувальних засобів.
Народні поради по догляду за шкірою навколо очей
-Прибрані темні кола можна за допомогою сирого очищеної картоплі, приклавши його до очей на півгодини. З цим же завданням впорається натертий картопля з кропом або петрушкою, який наноситься на повіки на 20-30 хвилин;
— примочки з настоєм з висушених квіток ромашки (або м’яти) знімуть запалення і набряки під очима. Для цього квітки заливаються окропом, після чого настоюють приблизно чверть години;
— позбутися від зморшок допоможе м’якуш білого хліба, змочений в будь-якому підігрітому рослинному маслі (можна використовувати і розтоплене вершкове). М’якуш необхідно прикласти до шкіри приблизно на 30 хвилин, після чого змити водою.
Вправи для очей
Вони не просто поліпшать загальний стан шкіри, але і допоможуть відновити зір:
Сядьте якомога зручніше, голову весь час тримайте рівно, розправте плечі. Чи не рухаючи головою, подивіться спочатку вліво, потім вправо, потім вгору і вниз. Потім обертайте очима за годинниковою стрілкою, після цього — проти неї. Далі, спрямувати погляд на кінчик носа на 10-15 секунд, широко відкривши очі, але не дуже — лоб не повинен морщитися, потім розслабте очі. Закрийте очі, а потім широко відкрийте, подивитися «кудись у далечінь» і знову закрийте. Легко натисніть пальчиками на закриті повіки. Після виконання цих вправ потрібно закрити і розслабити очі на кілька хвилин, а потім повторити комплекс 10 разів.
Ще кілька порад
Коли сонце «б’є» в очі, людина починаєте мружитися, через що виникають дрібні зморшки. Щоб уникнути цього необхідно в сонячну погоду (і це стосується не тільки літа) носити сонцезахисні окуляри, які також захищають від шкідливого впливу ультрафіолету.
Важливо стежити, щоб очі не сильно напружувалися, тобто менше працюйте за комп’ютером. Намагайтеся постійно висипатися, адже недолік сну не надає позитивного впливу на шкіру повік і на цілий організм. Це ж стосується і харчування: потрібно пам’ятати, що вживання великої кількості кави, алкогольних напоїв і солодке залишають на шкірі неприємний слід: вона стає нееластичною і поступово тьмяніє. Додайте в свій раціон більше свіжих натуральних овочів і фруктів, наприклад, листя шпинату і брокколі.