Розтяжки на тілі — причини появи і методи позбавлення

Розтяжки на тілі - причини появи і методи позбавлення

Зміст:

Зазвичай, з віком жіноче тіло змінюється не в найкращу сторону. Одним з таких неприємних проявів є розтяжки на шкірі. Вони являють собою рубці різних розмірів, мають нерівні, рвані краї. Найчастіше, розтяжки локалізуються по кілька штук і спочатку набувають блідо-рожевий або фіолетовий відтінок, а потім стають світлими і гладкими.

Чому з’являються розтяжки

По суті, розтяжки — це тріснуті шкірні покриви. Таке явище найчастіше виникає внаслідок занадто великого натягу шкіри, коли тканини починають швидко рости, а епітелій, що не встигаючи за зростанням, стає все тонше і тонше і, в результаті, рветься. На місцях таких пошкоджень утворюються порожнечі, які заповнюються сполучною тканиною. На появу розтяжок здатне впливати безліч факторів, до найбільш розповсюджених відносяться:

Способи боротьби з розтяжками

На жаль, повністю прибрати розтяжки неможливо, їх можна зробити тільки менш помітними. Причому найкраще піддаються маскуванню свіжі, недавно з’явилися, рубці. У цьому здатні допомогти правильний догляд, салонні процедури і домашні засоби.

Правильний догляд за тілом і спосіб життя

При появі перших розтяжок, необхідно почати приділяти пильну увагу догляду за тілом і переглянути спосіб життя. Це зменшить неприємні прояви і допоможе запобігти розтяжки в майбутньому. Для цього:

Домашні засоби від розтяжок

Крім професійних засобів, можете використовувати народні рецепти від розтяжок.

обгортання водоростями

Практично в кожній аптеці можна знайти сухі водорості або ламінарії, їх використання допоможе підвищити еластичність і тонус шкіри. Водорості необхідно залити теплою водою, дати трохи постояти, потім розім’яти до стану кашки, нанести на проблемні місця і обернути їх плівкою.

Масаж і компреси з яблучним оцтом

Яблучний оцет прискорює відновлення колагену і відділення відмерлих клітин, тонізує, розгладжує і освітлює шкіру. Його потрібно використовувати в розбавленому вигляді. Для цього пару столових ложок оцту слід змішати зі склянкою води.

Щоб зробити компрес, змочіть в розчині оцту, складену в декілька шарів, лляну тканину і прикладіть її до проблемного місця на одну хвилину. Потім добре розітріть область з розтяжками цієї ж тканиною.

Для проведення масажу в розчині оцту необхідно змочити губку і енергійно протягом декількох хвилин розтирати нею проблемні місця. При цьому масаж краще робити на попередньо розпарену шкіру.

Масла від розтяжок

Завдяки вмісту в оліях активних речовин і вітамінів, вони найкращим чином позначаються на шкірі, покращуючи її колір, еластичність і здатність до регенерації.

Досить ефективно від розтяжок наступний засіб з маслами:

Муміє від розтяжок

Прекрасно себе зарекомендувало в позбавленні від розтяжок мумійо. На його основі можна приготувати крем. Для цього чотири грами натурального муміє розчиніть в чайній ложці води. Потім отриману суміш з’єднайте з дитячим кремом. Склад зберігайте в холодильнику і використовуйте його для нанесення на проблемні області щодня.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: