Як читати заговір від суперниці?

Для тих, хто не з чуток знає, що таке «любовний трикутник» і не хоче опинитися в становищі «третього зайвого» є прекрасний спосіб з допомогою любовної магії відвоювати коханої людини. Це — заговір від суперниці.

Зміст:

Як читати заговір від суперниці?

Заговір від суперниці

Як здобути перемогу над суперницею

Розглянемо, як позбавитися від суперниці з допомогою любовної магії. Якщо між вашим коханим чоловіком і вами постала інша жінка, яку ви у що б то не було хочете усунути зі свого шляху – скористайтесь одним із наступних варіантів любовних впливів:

 • Роззсорка. Цей ритуал покликаний розсварити чоловіка з його новою пасією». Рассорку роблять в період місячного зменшення.
 • Відворот, отсушка. Ці обряди зробить так, щоб хлопець розлюбив розлучницю і навіть її зненавидів. Впливу подібного типу прийнято робити на спадної фази Місяця.
 • Приворот. За допомогою цього впливу ви можете «перетягнути ковдру на себе», змусивши чоловіка полюбити вас. Привороти, традиційно, роблять у період місячного зростання.
 • Перераховані вище способи усунення суперниці або суперника використовують залежно від ситуації і бажаного результату. Якщо всі ваші проблеми пов’язані з тим, що інша жінка «чаклує» на вашого коханого, то перше, що потрібно зробити в цьому випадку – зняти приворот. Так ви полегшите стан чоловіка і зможете не тільки знешкодити, але і покарати і помститися суперниці. У разі зняття впливу жінка отримає відкат, який може навіть знищити її.

  Цвинтарний закот

  Почнемо з самого страшного і сильного впливу, яким є цвинтарний відворот. Цей ритуал допоможе не тільки позбутися від розлучниці, але і здатний «вапна» вашого ворога. Цвинтарний відворот дуже небезпечний, як для того, хто його робить, так і для того, кому він призначений. Тому, якщо ви зважилися на такий сильний обряд, розглядаючи його як помста, дуже добре подумайте.

  Щоб самостійно зробити цвинтарний відворот, спочатку підготуйте дві чорні свічки, ритуальний ніж (якщо такого у вас немає, то можна використовувати будь-новий ножика з чорною рукояткою) і фотографії вашої суперниці і вашого коханого. Для посилення впливу можна взяти волосся суперниці. Першу частину ритуалу проводять вдома після півночі. Закрийте всі двері, зашторте вікна і вимкніть світло. Застеліть стіл чорною скатертиною, поставте дві чорні свічки і запаліть їх.

  Перед свічками покладіть фотографію вашого коханого і фото розлучниці. Далі візьміть в руки волосся жінки і вимовте слова заговори:

  «Плоть твоя – в моїх руках. Відганяю від тебе Раба Божого (ім’я чоловіка). Нехай вогонь чорної свічки випалить з твого серця Раба Божого (ім’я чоловіка)».

  Потім спаліть волосок на вогні чорної свічки. Після цього візьміть у руки ніж за рукоятку і, немов розрізаючи простір між фотографіями коханців, скажіть слова заговори:

  «Всі зв’язки між Рабом Божим (ім’я чоловіка) і Рабою Божою (ім’я розлучниці) мною розрізані, їх долі на віки вічні розведені. Не зійтися їм, як Сонцю та Місяцю, не побачитися, як ночі і дня. Моє Слово вірне, а бажання міцне».

  Після прочитання наговору можна лягати спати. Всі «атрибути» ритуалу залиште на столі, а не гасіть свічки. На наступний день зберіть свічковий віск у чистий хустку і винесіть його з дому. З собою прихопіть і фотографії. Тепер вам потрібно йти на кладовище – продовження ритуалу буде проходити саме там.

  Проводячи будь-які маніпуляції в місці поховання мертвих, потрібно обов’язково принести їм дари, які служать своєрідним відкупом. Це можуть бути солодощі або монети. Перед тим, як йти на кладовище, закопайте свічковий віск під молодим деревцем або киньте його в річку. Ступивши за цвинтарну огорожу, покладіть біля неї частина дарів і попросіть дозволу у Господаря Цвинтаря на проведення ритуалу.

  Потім знайдіть поховання людини, ім’я якого відповідає імені вашого коханого. Попросіть у нього пробачення за турботу і прикопайте біля могили фото чоловіка. Далі відшукайте могилу, в якій похована тезка вашої суперниці. У господині цього поховання також потрібно попросити вибачення і покласти відкуп. Потім закопайте фото розлучниці у цієї могили.

  Після всіх маніпуляцій швидко розвертайтеся і йдіть додому. Протягом усього шляху не можна озиратися і розмовляти з ким би то не було. Прийшовши додому, прийміть душ і почитайте молитви. Якщо ви ще плануєте проводити чаклунські обряди, то ритуальний ніж можна не викидати.

  Відворот на цвяхи

  «Відбити» чоловіка коханки можна за допомогою звичайних цвяхів. Ритуали такого виду зустрічаються у багатьох народних цілительок. Є такий і в сибірської знахарки Наталії Степанової. Щоб «відвернути» вашого «благовірного» від коханки, поскладайте тринадцять старих іржавих цвяхів.

  На фазі місячного зменшення йдіть до дому розлучниці і забийте цвяхи у її порога. Проводити обряд можна навіть вдень, але в такий час, щоб вас ніхто не міг побачити. Забиваючи цвяхи, слід читати сильний заговір:

  «Як ці цвяхи іржавіють і гниють, так ноги (ім’я чоловіка) на цей поріг не ступають. Амінь. Амінь. Амінь».

  «Зробивши свою справу», швидко йдіть, не озираючись і не відповідаючи на оклики і привітання. Після цього обряду чоловік буде любити тільки свою дружину, а до коханки назавжди забуде дорогу.

  «Макова» роззсорка

  Обряд роззсорка покликаний внести розлад у відносини між коханцями. В домашніх умовах можна зробити рассорку на мак. Це дуже простий, але досить дієвий ритуал. Щоб перешкодити коханому і його нової пасії» бути разом і зробити так, щоб розлучниця раз і назавжди відстала від чоловіка, купіть у жінки на ринку жменю макових зерен. При цьому здачу не беріть.

  Для проведення обряду вам знадобиться чорна або біла свічка і власноруч пошитий маленький мішечок. Проводять рассорку на місяць, що зменшується. Годині о другій ночі запаліть свічку, висипте макові зернятка в долоню і починайте читати заговір:

  «Я запалюю свічку, розсварити Раба Божого (ім’я чоловіка) з Рабою Божою (ім’я розлучниці) хочу. Маківку по маківці зберу, заговором міцним їх замовлю. Хочу, щоб Раб Божий (ім’я коханої людини) з Рабою Божою (ім’я суперниці) не вжилися, щоб вони сварилися і билися. Як ці маківки нікому не зібрати, так Рабу Божому (ім’я коханої людини) з Рабою Божою (ім’я розлучниці) разом не бувати».

  Після того, як вимовив останні слова заклинання висипте макові зернятка в мішечок і йдіть спати. Мак і палаючу свічку залиште на столі. На наступний день вранці вам потрібно буде прибрати свічковий віск, винести його з дому і закопати на «пристойному» відстані від вашого житла. Свічки мають здатність накопичувати як позитивну, так і негативну інформацію. Тому знищення їх залишків послужить для вас захистом від «нехороших» наслідків ритуалу.

  Далі, щоб раз і назавжди посварити коханців і повернути інтерес чоловіка до сім’ї і законної дружини, вам потрібно буде просипати заговорений мак в тих місцях, де ваш улюблений чоловік і його «пасія» зможуть наступити на нього. Це може бути поріг будинку суперниці або місце, де припаркований автомобіль вашого коханого. Для своїх «маніпуляцій» виберіть час, коли ви зможете зробити все непомітно. Кинувши зернятка, потрібно швидко піти, не оглядаючись і ні з ким не розмовляючи.

  «Швидкі» заговори

  Розглянемо найпростіші заговір на позбавлення від суперниці, які можна читати в будь-який час доби в домашніх умовах. Захиститися від підступів коханки чоловіка можна, провівши обряд з рибою. Купуйте у жінки свіжу рибу, але здачу не беріть. Будинки очистіть її від нутрощів, відріжте плавники, хвіст і голову, при цьому потрібно читати слова заговори:

  «Як цій рибі голову, хвіст і плавники не відростити, так мою судженому (ім’я чоловіка) з розлучницею (ім’я суперниці) не бути».

  Потім приготуйте рибу будь-яким способом і з’їжте її разом з коханою людиною.

  Якщо ви хочете повернути коханого і зробити так, щоб він ненавидів коханку, проведіть відворот на вітер. У вітряну погоду вийдіть на вулицю і встаньте лицем проти вітру. Далі вам потрібно виголосили наступне:

  «До силам небесним я кличу, вітер на допомогу закликаю. Лети вітер за сині моря, за високі гори, за безкрайні простори, там молодець сидить, а на грудях його змія лежить. Звільни вітер того молодця від злої напасті, вирви жало зі зміїної пасти. Піди гадюка мерзенна геть від милого мого, не дістанеться тобі більше нічого. Приведи того молодця, вітер, до мене на поріг, зроби так, щоб він мені смг. Зроби так, щоб лише мене він любив, а про розлучниці навіки забув».

  Вимовивши останні слова заговори, швидко вирушайте додому, не оборачивайтесь і ні з ким не вступайте в розмови.

  Любовна магія багата незвичайними ритуалами, які можуть зробити так, щоб коханка вашого чоловіка відстали від нього. Для цього вам потрібно знайти сільський дерев’яний туалет. Потім взяти фотографію суперниці і, дивлячись їй прямо в очі, сказати:

  «Сила зі мною, я завжди над тобою. Лише мене Рабу Божому (ім’я чоловіка) любити, а про тебе, як про лайні, забути».

  Після цих слів розірвіть знімок на багато дрібних шматочків і киньте його в туалет. Потім вимити обличчя і руки проточною водою, а краще прийняти душ.

  Якщо ви підозрюєте вашого коханого в зраді, то «відвести» його коханок допоможе простий заговір на мило. Купіть новий шматок мила і, ложа його в мильницю, промовте:

  «Як мило милиться у воді піниться, так мій милий (ім’я чоловіка) від мене (ваше ім’я) нікуди не дінеться. Розлучницю бридку тим милом він з себе змиє, ключовою водою обличчя своє вмиє. Брудною водою нехай розлучницю понесе, а милий мій до мене нехай прийде».

  Подбайте про те, щоб ваш улюблений чоловік, як можна частіше користувався заговоренным милом. Ви також можете його використовувати.

  Приворот на Благовіщення

  Щоб залучити любов чоловіка можна зробити любовний приворот. Свято Благовіщення чудово підходить для проведення подібних обрядів. У цей день добре читати молитви з проханням знайти удачу в любові. Щоб провести приворот в Благовіщення відвідайте церковну службу, прихопивши з собою білу або червону свічку. Під час служби вона повинна перебувати з вами.

  Увечері запаліть її і візьміть у руки будь-яку особисту річ вашого коханої людини. Вибирайте таку, якої б він користувався постійно. Подумки уявивши, що чоловік під час проведення ритуалу знаходиться поруч з вами, починайте читати слова заговори:

  «У тиші ночі при світлі свічки я сильний заговір творю, на любов коханого (ім’я чоловіка) заговорю. Наведу на нього печаль пекучу та тугу колючий. Нехай не їсть він без мене і не п’є, шлях не дихає і не живе. Лише мені одній нехай він сумує і лише мене одну бажає».

  Після начитки поверніть заговорену річ на місце.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: