Сила заговору на Червону Гірку

Червона гірка – свято, яке відзначають через тиждень після Великодня, у неділю. Назвати це торжество простим не можна, адже саме цей день вважається періодом здійснення не тільки найзаповітніших бажань, але і періодом для прочитання заговорів для вирішення будь-яких проблем. Заговір на Червону гірку відносяться до одних з найбільш сильних і результативних.

Зміст:

Сила заговору на Червону Гірку

Заговір на червону гірку

Вважається, що свято Красної Гірки символізує собою початок тепла і весни, нові стосунки, любов і ніжність. Раніше в цей день призначали найбільш масштабні і значущі для людини урочистості. Так, як свідчать прикмети, одружившись у наступну неділю після Пасхи, не будеш сумувати ні хвилини, а шлюб стане справжнім прикладом міцної і довгої любові. Багато відомі цілителі виконують свої кращі обряди і ритуали саме в цей день. Хорошим прикладом стануть заговору Наталії Степанової, здійснили мрії про достаток не однієї людини.

Про традиції Червоної Гірки

Перш, ніж перейти до опису та виконання відомих заговорів в домашніх умовах, необхідно звернутися до традицій такого унікального свята. Для того, щоб забезпечити життя відсутніми атрибутами і цінностями, не обов’язково вдаватися до допомоги магії. Іноді достатньо прислухатися до того, про що свідчать звичаї.

 • Однією з найбільш популярних традицій вважається кидок монети в колодязь. Як свідчать прикмети, це приверне щастя і достаток в життя людини. Замість колодязя можна використовувати водойму або озеро. Щоб досягти максимальної ефективності важливо врахувати, що обране місце повинно бути коханим і приємним людині. Кинувши монету, можна паралельно загадувати те чи інше бажання, вкладаючи в нього всю свою віру. Вважається, що воно збудеться в найкоротші терміни.
 • Іншою традицією Червоної гірки вважається ритуал умивання з ікони, що приносить багатство і достаток у дім. У минулі часи умивання ікон в цей день було обов’язково процедурою. Вважається, що вода, якою були обмиті святі лики, здатна виправити жалюгідний стан. Незважаючи на те, що заговору працюють швидше, використовувати цей обряд може будь-яка людина, не боячись неприємних наслідків. Важливо пам’ятати, що умивати когось, хто старше вас, заборонено, щоб не закликати бідність.
 • Проводячи ті чи інші ритуали, забороняється розповідати кому-небудь про це. Магія воліє залишатися в секреті, а нехтування цим правилом призведе до втрати всього отриманого.

  Як відбувається умивання з ікони?

  Зрозуміло, що для виконання бажання недостатньо простого вмивання. Червона Гірка хоч і є днем торжества магії, але також вимагає дотримання певного порядку. Обряди на умивання з ікони вражають своєю силою, однак виконувати більше одного в рік не можна. Для проведення ритуалу потрібно взяти ікону, бажано «Подай Господи», яка може бути куплена в церкві нещодавно, так і звичайної домашньої. Поставивши біля себе тазік, зніміть з ікони будь-які перешкоди, будь то целофан або плівка, і почніть поливати її над тазом. Вся злита вода підходить для того, щоб почати.

  Подібні ритуали можна проводити і з будь іконою, на якій зображений Ісус Христос. Занурювати обраний вами варіант у воду повністю не варто, досить облити ікону водою тричі. Під час обливання можна читати будь-які заговору і молитви. Про те, які з них підходять, а також про тонкощі прочитання того чи іншого заговори, можна дізнатися нижче.

  Заговори на життя в достатку

  Червона Гірка має неймовірну енергетику і силу, бо це свято найбільше схильний допомагати людям, які мають чисте серце і світлі наміри, які ретельно працюють і працюють для блага сім’ї. Магія здатна допомогти людині, яка опинилася у важкому матеріальному становищі, а також може повністю змінити життєвий шлях.

 • Для того, щоб провести перший обряд, потрібно дочекатися раннього ранку, після чого набрати в будь-яку ємність води і стати над нею. Тепер можна починати читати такі слова: «П’ять храмів п’ять стовпчиків зберігають, воду біля кожного наполягають. Гей, вода, вода, водиця, допоможи мені, світла дівиця, зібрати грошей, та в бідності більше не сумувати. Нехай люди багатством діляться, а достаток збільшується. Всі дарунки збираю, тобі присвячую. Як я сказала, так нехай і буде. Раба Божа (ім’я) позабыта не стане. Амінь». Воду, що залишилася, не варто виливати, полийте рідиною будь-які рослини, що знаходяться в будинку, або виперіть в ній свою білизну. Важливо пам’ятати, що після отримання першого успіху, необхідно відразу ж відправитися в церкву, де залишити частину прибутку.
 • Проведення другого ритуалу починається з умивання ікони «Вседержителя» (про те, як вмиватися, було написано вище). Вмиваючись, потрібно читати слова молитви: «Сім храмів, сім стовпів. Один з них зберігає Божу поміч і благодать. Завдяки Соломона благодаттю храм заповнився, мені він отворился. Я з ікони світлої себе вмию, двері до достатку відкрию. Доля багата мені встановлено, скарби незмірні призначені. Скільки сліз було выплакано, стільки грошей буде отримано. Амінь».
 • За словами Наталії Степанової, проводити останній ритуал можна, використовуючи ікони Ісуса Христа, «Спаса в силах» і «Нерукотвороного спаса». Найбільш підходящим варіантом, на думку сибірської цілительки, стане «Спас Золоті Власа». Виконання обряду має проходити з самого раннього ранку, повернувшись до сонця. Заговір Наталії Степанової повинен бути прочитаний 7 разів поспіль. Після вмивання можна вилити воду на себе, не витираючись опісля. Такі ритуали, нехай і проводяться лише один раз в році, отримали чимало позитивних відгуків. Про те, які заговору підійдуть для здійснення мрій, дізнаєтеся нижче.

  Виконання заповітних бажань

  Заговори для виконання того чи іншого бажання завжди були найбільш читаються. Тому не дивно, що Фомін день також славиться прочитанням тієї чи іншої молитви, проведенням обрядів на виконання. Найбільш простим варіантом, стане ритуал, для якого достатньо написати бажання на чистому аркуші і покласти його під подушку. Дочекавшись світанку, але лежачи в ліжку (в кімнаті не повинно бути нікого, крім вас), потрібно почати читати:

  «Фому, Фомушку, прошу, мені повірити, повірити, бажання виконати, виконати. Тільки Фома здатний свої сили мені подарувати, бажання здійснити заповітне».

  Промовивши слова, потрібно встати з ліжко та спалити лист. Попіл необхідно висипати в склянку з водою, який після потрібно випити до дна. Тепер залишилося дочекатися здійснення бажаного.

  Обряди для виконання заповітного бажання повинні виконуватися з іконою групи «Подай Боже», про яку вже було сказано вище. Умиваючи ікону, почніть читати такі слова для виконання бажаного:

  «Святому Ісусу Христосу, з небес зійшов, я, Раба Божа, вклоняюся. Як чудодійний хрест Ісуса допомагав хворим, жебраків рятував, так і мені нехай Хрест своєю міццю допоможе. Прошу, молю, Святий Христос, зробити мені (перерахувати). Червона гірка, гірка Свята всі свої сили на здійснення направляє».

  Якщо ви не знаєте, куди подіти решту воду, то краще випрати в ній свою спідню білизну, після чого надіти на себе.

  Заміжжя на Червону Гірку

  Любов – те, чого бажають люди відразу ж після багатства; те, про що йдеться молитви вимовляються маси прохань. Червона гірка краще інших урочистостей підходить для того, щоб залучити в життя дівчини заміжжя. Для проведення ритуалу подбайте про те, щоб все було зроблено правильно.

 • Потрібно дочекатися раннього ранку і вийти на вулицю, попередньо ні з ким не розмовляючи.
 • Відшукати на вулиці будь-якого чоловіка, після чого попросити його надати вам допомогу. Ви повинні домогтися, щоб чоловік подав вам руку, щоб передати максимум чоловічої енергетики. Щоб весь процес не виглядав награно, ви можете ненавмисно спіткнутися або придумати будь-який інший спосіб, який би спонукав чоловіка на відповідні думки. Попередньо можна взяти з собою кілька важких сумок і т. п. Скріпивши ваше знайомство рукостисканням, ви наповните себе необхідною кількістю потрібної енергії.
 • Подібні обряди можуть проводитися і без участі інших чоловіків. Можна звернутися за проханням до заміжньої подруги, яка перебуває у щасливому шлюбі. Нехай вона дасть вам кілька крашанок, в яких буде приховано сімейне щастя.

  Провівши будь-який з варіантів, потрібно промовити такі слова в порожньому будинку:

  «Тук, тук, тук, прийди до мене, мій вірний друг і чоловік».

  Сказавши це, необхідно максимально легко тричі стукнути себе молоточком. Ефективним також буде відвідування церкви з наступним замовленням молебень на заміжжя. Свято Красної гірки підходить для будь-якого способу виконання бажань, якщо ви вірите в їх виконання.

  Як закликати красу?

  Кожна дівчина мріє бути красивою, тому частина магічних ритуалів спрямована на те, щоб допомогти здійснитися цій прохання. Для того, щоб закликати красу, потрібно:

  Коли сорочка висохне, треба почати спати в ній протягом семи ночей. Виконаний ритуал повинен залишатися в секреті, щоб побачити перші результати незабаром. Цікавим стане й інший варіант, який проводиться з використанням свіжого курячого яйця. Його треба заговорити:

  «Яйцем особа я обмиваю, ніби рум’янами і красою себе покриваю. Яєчко мені счастьице дарує, недоліки і потворність забирає».

  Після прочитання потрібно розбити яйце і зробити з нього маску для обличчя, протримавши півгодини. Пам’ятайте, що підійде тільки свіже домашнє яйце, а магазинні продукти виявляться неефективними.

  Ви переконалися, що Червона Гірка, як не можна краще, підходить для виконання самих різноманітних бажань. Це свято, що здатен змінити життя кожного, хто вірить в силу магії і власного слова. Вибравши потрібний вам заговір, будь то умивання або прочитання за методом Наталії Степанової, зібравши в кулак» всі бажання, ви не встигнете помітити, як отримаєте бажане.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: