Варіанти заговору на любов сина до матері

Як не прикро, але іноді трапляються ситуації, коли батьки не можуть налагодити свої відносини з дітьми. Причина не в тому, що батьки не прагнуть, або не приділяють належної уваги своїй дитині. Причина в тому, що діти не можуть нормально ставитися до своїх батьків. У таких випадках на допомогу приходить заговір на любов сина до матері, або любов дочки до матері. Біла магія завжди вважалася помічницею в сімейних справах. Її використовували в усі віки. Магія завжди приходила на допомогу у важкі хвилини життя.

Зміст:

Варіанти заговору на любов сина до матері

Заговір на любов сина або доньки до матері

Причини неслухняності дітей

Нащадки можуть по-хамськи ставитися до батьків з кількох причин.

 • Перехідний вік. В цей час всі діти перестають вести себе нормально, адже їм здається, що весь світ налаштований проти них. Це, швидше, психологічна проблема, ніж фізіологічна, адже саме в цьому віці у дітей відбувається зміна характеру і формування себе як особистості.
 • Погана компанія. Іноді дитина може зв’язатися з поганою компанією, адже йому хочеться висловити свою думку. Він вважає, що нові друзі допоможуть йому стати тим, ким він хоче себе бачити.
 • Різні погляди на життя. Звичайно ж, батькам видніше, що добре, а що погано. Ось тільки діти не звикли до заборон. Їм хочеться, щоб все було так, як хочуть вони. І кожне батьківське зауваження приймається, як виклик. Психологи стверджують, що «заборонений плід солодкий», тому кожен заборона приймається, як щось бажане.
 • Якщо ви хочете, щоб син і дочка ставилися до ваших слів із розумінням, необхідно враховувати і їхні побажання теж. Для початку варто поговорити з ними відверто, і налагодити контакт. Якщо ж прогресу не спостерігається, то можна використовувати заговір на любов сина і дочки. Для сина і для дочки ви повинні подавати приклад. Не варто забороняти їм що-небудь. Це може призвести до неприємних наслідків, і знищення любові до вас. Краще зрозуміло пояснити їм, чому ж ви проти тієї чи іншої ситуації. Дитина сам вирішить, що йому робити в підсумку.

  Ритуали на налагодження відносин

  Якщо ви бажаєте повернути собі прихильність сина і дочки, то потрібно читати наступний заговір:

  «Прошу Святі світлі сили допомогти мені у складній ситуації. Від мене відвернулися нащадки, і я хочу повернути любов сина і дочки. Я бажаю, щоб ми знову стали сім’єю, і більше ніколи не розлучалися. Мачухи ніколи не буде в їх житті. Тільки мені мити їх голови і тіла».

  Такий текст читається рано вранці.

  Для закріплення результату перед сном прочитайте:

  «Святі, ви завжди допомагаєте нужденним. Ось сьогодні прошу допомоги я, раба Божа (ім’я). Мій син, раб Божий (ім’я), і дочка, раба Божа (ім’я), вирішили викреслити мене зі свого життя. Але я їх мати, і бажаю їм тільки найкращого. Я хочу вберегти їх від поганої компанії, від заздрісних людей і від самих темних сил. Я стану дітям самим вірним другом, помічницею і тим, кого вони хочуть мене бачити. Мені більше нічого не потрібно, лише б вони повернули мені впевненість у нашій родині. Любові хочеться від власних нащадків. Нехай ми знову станемо щасливими. Ми православні віруючі, які завжди вірили в Бога нашого. Ми відвідуємо церкву, і завжди читаємо молитви. Молитва ніколи не полишала наш будинок, і наші душі. Прошу, небеса, допоможіть нам. Не відвертайтеся від нас. В ім’я Батька і Сина. Амінь».

  Обряд, що дозволяє повернути дитячу любов до матері

  Якщо вам не вистачає любові малюків, то скористайтеся наступним ритуалом. Запаліть в будинку три свічки, і візьміть по одній речі від кожної дитини. Цими речами діти повинні користуватися постійно. Тримати річ в руках, і спостерігайте, як ваші відносини з дітьми налагодилися. При цьому потрібно читати спеціальний заговір.

  «Расположусь я біля ікони. Молитву прочитаю, хрестом себе похрищу. На іконі бачу Божу Матір, яка тримає свою дитину. В її очах читається найсильніша любов, яка тільки можлива у всіх світах. Дитина їй довіряє, і чіпати себе дозволяє. Прошу Матір Божу зробити так, щоб мої діти перестали зі мною сваритися, щоб наші стосунки налагодилися. Мачухи не мати їм ніколи. Ти велика жінка, і тільки ти зможеш мені допомогти. Тільки я, мати їх, зможу захистити своїх нащадків від усього поганого. Ніщо погане не зможе їх оточувати».

  Мати і дитя, як єдине ціле

  Існує заговір, який допоможе зробити так, щоб ваші стосунки з дітьми ніколи не «виходили з ладу». Протягом декількох днів вам потрібно молитися іконі кожен вечір:

  «Кожна людина любить дорогоцінні метали. Прошу, щоб мої діти, відчували до мене таку ж любов. Любові в нашій родині вже давно не спостерігається, але мене не покидають думки, що все налагодиться. Дітям потрібна мати, нехай вони навіть цього не розуміють. День без них, як ціла вічність. Мачухи любити не будуть їх так, як люблю я. В ім’я Батька і Сина. Амінь».

  У вирішенні даної проблеми допоможуть трави. У вашому дворі завжди повинні бути присутніми лікувальні трави, які характеризуються позитивним впливом на психіку людини. З цих трав можна робити настоянки, відвари і навіть додавати в чай. Вони позитивно позначаються на поведінці людини, адже мають заспокійливу дію. Якщо ви не знаєте, які трави повинні використовуватися, і де їх шукати, то можете звернутися за допомогою до фахівця. Він вкаже вам на правильні варіанти, які дозволять вам налагодити сімейні відносини.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: