Ефективні заговори на слухняність дитини

Досить поширений випадок, коли батьки піклуються про дитину, приділяють йому чимало уваги, але дитина все одно неслухняний. Хамство, істерики і скандали стають звичайною справою в цій сім’ї. У таких випадках прийнято використовувати заговір на слухняність дитини, адже кожному з батьків хочеться мати гарного, вихованого дитини, яким можна пишатися. Хочеться зробити так, щоб усі інші сім’ї заздрили їхньому сімейному благополуччю.

Зміст:

Ефективні заговори на слухняність дитини

Заговір на слухняність дитини

Якщо зробити це психологічними і виховними методами не представляється можливим, то на допомогу приходить магія, адже батьки перепробували всі можливі методи, тільки результату це не принесло. Батьки і матері звертаються за допомогою до магії в тих випадках, коли звичайні традиційні методи не увінчалися успіхом. Деякі батьки приводять дитину на прийом до психолога, щоб той допоміг вирішити проблему, що склалася. Ось тільки нерідко, навіть самі досвідчені фахівці в області психології не можуть визначити причину такої поведінки малюка.

Якщо капризи дитини не проходять

Якщо дитину долає неспокійний сон, капризи і плач, то мати не може спокійно за цим спостерігати. Наші предки знайшли спосіб вирішення даної проблеми. Під час купання, потрібно читати наступний заговір:

«Матір Божа, допоможи мені. Зроби так, щоб з дитини капризи пішли, як з гуся вода стікає. Амінь».

Якщо цей варіант обряду вам не підходить, то є інший спосіб. Під час того, як будете укладати малюка спати, читайте наступний наговір:

«Нехай сон огортає малюка, а капризи випаровуються від нього. Прошу, щоб дитина зміг нормально спати, і батькам своїм не заважати. Амінь».

Якщо малюк перестав слухати батьків

З давніх часів використовувалися молитви, які дозволяли поліпшити слухняність дітей. Існує величезна кількість таких заговорів. Найбільш поширений спосіб полягає в тому, що під час годування дитини, потрібно читати наступну молитву:

«Годую малюка зі своїх рук. Таким чином, я хочу забрати його волю. Усе життя тепер буду оточувати своєї дитини, раба Божого (ім’я), від негод і проклять. Я стану дитині самим вірним захисником і другом. Прошу, щоб він шукав допомоги у мене, а не сторонніх. Амінь».

Якщо дитину мучать кошмарні сни, то потрібно проводити наступний обряд:

Якщо син перестає слухати батьків

В принципі, для підлітка зміна в поведінці – нормальна річ. Якщо син у підлітковому віці зв’язався з поганою компанією, і став грубіянити батькам, то варто провести спеціальний обряд, який дозволить швидко і ефективно вирішити ситуацію. Проведення обряду має відбутися в той момент, коли син перебуває в будинку. Візьміть річ, яка належить вашій дитині, причому він сам повинен дати вам цю річ. Не здумайте забирати її самостійно. вас має переповнювати почуття турботи.

Аби дитина була слухняною, на річ потрібно читати наступний наговір:

«Бажаю, щоб моя дитина стала знову мене слухатися. У чужих людей нехай не шукає допомоги. Прошу допомогти мені, щоб син добре вчився. Почуття ненависті, яке знаходиться в його душі, нехай піде безповоротно. Нехай раб Божий (ім’я сина) шанує своїх предків, щоб вони не витрачали свої сили. Прошу наділити наш будинок гармонією, щоб його переповнювало умиротворення. Нехай совість, яка зникла у сина, знову повернеться. Щоб батьків почитав, і більше ніколи не перечив. Мене дуже турбує син. Амінь».

Важливо пам’ятати, що слова повинні читатися правильно. Тому, якщо ви не впевнені у правильній вимові, напишіть слова на аркуші паперу. Тримайте постійно його при собі, щоб у певний момент швидко прочитати необхідні слова. Річ необхідно знову повернути дитині для подальшого користування.

Проблемна дочка

У ті моменти, коли починають у дівчаток розвиватися гормони, вони дуже сильно піддаються психологічним проблемам. Вони можуть замкнутися в собі, і перестати сприймати батьків. Мати завжди помічає найменші зміни у поведінці доньки. Якщо вона помічає, що дочка стала спілкуватися з сумнівними дорослими хлопцями, то її серце починає турбуватися. Якщо ви хочете уникнути негативних наслідків, то потрібно читати певну заговір.

«Господи, прошу направити мою дочку, рабу Божу (ім’я), додому. Нехай її дорога нікуди не згортає. Маму треба постійно слухати. Я не побажаю дочці поганого. Нехай вона зрозуміє, як я її люблю. Прошу зробити так, щоб вона повернула своє ставлення до мене. Я буду їй вірною подругою, самої відданої сестрою. Я їй заміню всіх, тільки, щоб наші відносини налагодилися. Дитині своєму бажаю тільки щастя. Святий Ангел хай дбає про неї. Амінь».

Не переживайте, на подальшу долю дочки даний заговір не відіб’ється. Вона стане щасливою, і у неї буде хороший молодий чоловік. Читати заговір потрібно під час того, як дочка спить. Пам’ятайте, що дитині потрібно довіряти.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: