Вінець безшлюбності — як його позбутися

Вінець безшлюбності - як його позбутися

Самотніх людей, які не зустріли свою другу половинку, стає все більше. Тому інтерес до теми, як зняти «вінець безшлюбності» все більший. Наведемо перевірені методи позбавлення від порчі на самотність.

Зміст:

Що являє собою вінець

Вінець безшлюбності — особливі магічні дії (як правило, зловмисні) в результаті яких у особи, яке зазнає даними, категорично не складаються тривалі шлюбні відносини. Власне, це і є метою накладення вінця безшлюбності. Як це працює?

Езотерики стверджують: будь-яка людина існує на трьох рівнях — фізичному, інтелектуальному і енергетичному. Фізичний рівень найповерховіший, який надає найменший вплив на успіх відносин. Зв’язок, побудована тільки на фізичному потязі, навряд чи буде тривалою і отримає розвиток.

Контакт на інтелектуальному рівні може стати основою для розважливих, холодних, але тривалих і за своїм щасливих відносин. Це не тільки шлюби за розрахунком, а й довготривалі союзи однодумців і соратників.

Тільки зв’язок на енергетичному рівні призводить до глибоких почуттів і щасливого союзу. Навіть якщо контакт на інших рівнях втрачений — як говорили мудреці: не страшно, якщо вам нема про що говорити, коли вам є про що помовчати.

При чому ж тут вінець безшлюбності? Все дуже просто. Наша енергетична оболонка, подібно фізичної, має свої органи чуття. Накладаючи вінець безшлюбності, шкідливий маг робить свою жертви невидимої, нечутній і невловимої на енергетичному рівні для осіб протилежної статі. В результаті, навіть якщо вдається зав’язати стосунки на основі фізичного потягу і загальних тем, подібний союз приречений на поверховість і короткочасність.

Чи можна вирішити проблему і як це зробити?

Як зняти вінець безшлюбності будинку

Одним із дієвих способів зняття прокляття є звернення за допомогою до Бога і вищим силам. Перед прочитанням молитов потрібно запалити 3 великі свічки, на стіл поставити ікону Пресвятої Богородиці, оскільки саме вона допомагає в цій справі. Перед її чином слід помістити невелику піалу. На її дно покласти хрест і дрібку солі, взятої в храмі, налити свяченої води. Після закінчення приготувань прочитати тричі «Отче наш», змочити долоню правої руки в святій воді і провести нею над головою, уявляючи, що знімається вся негативна енергетика.

Вінець безшлюбності у чоловіків і у жінок можливо зняти самостійно, провівши обряд вночі на спадаючу Місяць. В цей час вона володіє очисними властивостями і прибирає чорні наклепи і вінці. Буде потрібно червона для жінки або синя для чоловіка свічка. За її довжині голкою пишуть ім’я учасника ритуального дійства. Дівчині слід запастися колечком, а для чоловіка — браслетом, від годин теж підійде. Крім того потрібні сірники і невелика посуд з водою. Це може бути блюдце, піала або розеточка.

Для обряду потрібно відсутність сторонніх в кімнаті і діяти за таким алгоритмом:

 • Запалити свічку.
 • Через кільце або браслет капнути у воду 3 краплі воску.
 • Поставити свічку, щоб горіла.
 • Дивлячись на полум’я, повторювати слова:
 • Як ця свічка горить-прогорає, так до мене особисте щастя поспішає. Як краплі в студену воду впали, так і вінці мої охололи і згинули, в річку студену схлинули. Кільце своє звільнив (а), для життя нової шлях відкрив (а). Зустріч свою пару, таку щоб всім на заздрість, а мені — до ладу. Нехай буде так!

 • Поки свічка догорає, важливо, дивлячись на язик полум’я, представляти свою майбутню половинку, радіючи зустрічі. Після закінчення ритуальних дій, воду з воском змити проточною водою. Всесвіт обов’язково почує і надішле судженого.
 • Як прибрати самотність іконою і хусткою

  Перш ніж знімати вінець безшлюбності, запам’ятайте, робиться це на убуваючому місяці, а перед кожним обрядом слід постити хоча б день. Зайдіть до церкви і купите Семистрільна ікону Божої Матері. В цей же день потрібно придбати головну хустку, він зобов’язаний бути новим. Якщо ви чоловік, хустку повинен бути носовою.

  Семистрільна ікона Божої Матері

  До обряду приступають ввечері, після заходу сонця, але до півночі. На стіл постеліть хустку, на нього поставте ікону. Саме на неї читається заговори-молитва на зняття порчі на безшлюбність:

  Багатостраждальна Мати Божа, перевищуючи всіх дочок того краю, прийми і збережи нас під дахом твоєї милості. Слово худе, зле вразило мене самотністю, холодом і тугою. Захисти мене своїм ім’ям, дозволь виконати Господнє приречення. Амінь.

  Після обмови загорніть ікону в хустку, покладіть під свою подушку. Згорток повинен пролежати там три ночі, ви повинні спати тільки на цьому ліжку весь час. Бачити ікону ніхто не повинен, торкатися до неї не можна нікому крім вас. Тому бажано спати на самоті, поки ви зайняті зняттям порчі на безшлюбність.

  Після того як пройдуть три ночі, хустку потрібно носити час від часу. У наш час в якості головного убору їх рідко використовують. Можна придумати рішення — від домашнього носіння до вибору в бік стильної пов’язки на голову, яка впишеться в імідж. Чоловікові складніше — носовичок теж повинен носитися на голові. Його можна вкладати в шапку або інший головний убір, який не викличе питань. Крім цього, надягати хустку можна і вдома.

  Спосіб зняти вінець безшлюбності і стати улюбленою — заговір на горох

  Якщо шукаєте, як позбутися від вінця безшлюбності, і складні ритуали вас не лякають, можете спробувати заговір на горох. Для цього потрібно придбати в будь-якому місці жменю гороху. Після покупки йдіть додому і наговорюйте на горох так:

  Адам, я тобі наречену дам. Іди не в пекло, а в благословенний сад. Іди до Єви, там на святому Дереві яблуко зірви, від нього відкуси. Від слова мого і справи, взожгіс’ людини тіло, душа, кров, прокинься, затята любов. Божим словом вінчаю, в ім’я Господа благословляю. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

  Поки ви наговорюєте горох, можна викласти його в будь-яку ємність. А після обмови його поміщають в будь-який мішок і зашивають міцної червоної ниткою. Мішок залиште в кутку кімнати, але дивіться, щоб його ніхто не чіпав і не переставляв.

  Тепер потрібно тримати пост тривалістю дванадцять днів. Вам доведеться утриматися від статевих контактів і галасливих розваг. Пити можна тільки воду, є — хліб і пісну рибу, овочі і каші, приправи небажані. Протриматися стільки часу складно, проте вас може відволікти творчість, читання, молитви та інші творчі заняття. Можна займатися навчанням і роботою, це не зашкодить. Одягати в цей період бажано скромний одяг.

  На тринадцятий день обряд потрібно закінчити. Буде потрібно сходити на піший перехрестя, який можна помітити заздалегідь. З собою беріть ніж. Час доби — будь-яке, підбирайте його в залежності від місцевості — чим менше свідків чаклунства, тим краще. Не потрібно брати з собою інших людей, відволікатися на розмови і озиратися по сторонах.

  На перехресті розпоріть мішок ножем і їм же закопайте в місці перетину доріг чотири жмені гороху з такими словами:

  Рости, горох, завивати, від мене печаль-туга отвівают. Ключ, рот, замок. Амінь.

  Знімаємо вінець в церкві

  Якщо хочете позбутися від вінця безшлюбності, йдіть до церкви і просити про допомогу у Бога. При цьому треба дотримуватися ряду правил:

 • Купуйте свічки і підійдіть до тих ікон, куди прагне ваша душа. Попросіть щиро, з благанням про допомогу. Потрібно обов’язково причаститися і сповідатися. Моліться за померлих родичів, поминати їх.
 • Одного походу до церкви мало, ходити треба регулярно. По можливості дотримуватися постів, відвідувати службу.
 • Проводити чаклунські обряди в церкві, як рекомендують деякі екстрасенси, категорично заборонено. Це відноситься до святотатства.
 • Можна замовити сорокоуст — 40 днів за вас будуть щодня молитися.
 • Молитва очищає душу, вселяє надію. Вона допомагає набути впевненості в собі, заповнити душевну порожнечу. Можна бути не дуже красивим зовні людиною, але душевним і доброзичливим, приємним співрозмовником. Це стане запорукою успіху.
 • Молитви від безшлюбності

  Ще кілька сотень років тому дівчата просили у Бога і Діви Марії сімейного щастя, вдалого одруження, здорових діток і хорошого чоловіка. Якщо вам цікаво, як зняти вінець безшлюбності молитвами, то для цього буде потрібно ікона відповідного святого і текст молитви, адресованої до цього святого.

  Про зняття вінця безшлюбності прийнято молитися Божої Матері. Це Казанська, Нев’янучий Колір, Козельщанская і багато інших. Можна молитися Параскеві П’ятниці, Матрони Московської, Андрію Первозванному, а також святу Катерину і Миколі Чудотворцю. Особливо сильні молитви парам-святим, наприклад, Петру і Февронії, Адріану і Наталії. Їм же моляться в разі виникнення проблем в сімейному житті.

  Особливу силу має молитва матері про долю дочки. Якщо читати молитву від вінця безшлюбності і друку самотності будете не тільки ви, але і ваша мати, швидше за все, порчі буде знята. Текстів молитов існує безліч. Наприклад, такий текст молитви Божій Матері від самотності, вінця безшлюбності і порчі на відносини:

  О, Пресвята Владичице Богородице, Царице небесах і землі, Вишші ангел і архангел і всього творіння чесна, чиста Діво Маріє, світу благая Помічниці, і всім людям твердження, і у всяких потребах позбавлення!

  Призри і нині, Пані Всемилостива, на рабів Твоїх, Тобі розчулення душею і скорботним серцем молячись, зі сльозами до Тебе припадаючи і поклоняючись пречистому і цельбоносно образу Твоєму, і допомоги і заступництва Твого просяще.

  Тим-то, про Богомати, до Тебе прибігаємо, і на Твій Пречистий образ з предвічним на рук Твоїх держімому Немовлям, Господом нашим Ісусом Христом взірающе, розчулене спів Тобі приносимо і співаємо: помилуй нас, Мати Божа, і наше благання виконай, вся бо суть можлива клопотанням Твоєму, яко Тобі слава личить нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Допоможе Святий Миколай Чудотворець. Для звернення до нього треба:

  Микола, Божий служитель, всіх таємниць хранитель, вінчай мене не залізним кінцем, а щасливим вінцем. Зніми з мене все темне, удаване, безшлюбністю наговорене. Даруй мені все світле, золоте, любов’ю Божественне навчене, наділена. Дякую, Угодник Божий, помічник Божий. Надіюсь на тебе і вірю в силу твою велику. Амінь.

  Від друку самотності і вінця безшлюбності допомагає молитва «Отче наш», молитви до Матрони, Ксенії Петербурзької та іншим святим.

  Головне — впевненість в собі і в тому, що обов’язково зустрітися друга половинка, тому що ви гідна людина. Тільки не потрібно квапити події і необачно кидатися до першого зустрічного в обійми. Всьому свій час. Ваше щастя від вас нікуди не піде.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: