Порча на сліпоту — наведення і зняття

Порча на сліпоту - наведення і зняття

Порча на сліпоту може бути двох видів, і вона дуже сильна. Однак, якщо дуже сильно захотіти, то можна позбутися навіть від цього чаклунського впливу.

Зміст:

Види порчі на сліпоту

В першу чергу це може бути порчі, яка безпосередньо впливає на здоров’я людини. В даному випадку зір жертви погіршується настільки, що через певний період часу вона повністю може осліпнути.

У другому випадку людина стає сліпим не тільки в прямому, але в переносному сенсі цього слова, він не в змозі тверезо оцінювати ситуацію, приймати рішення, просто-напросто стає ще й божевільним.

Як наводиться порчі на сліпоту

Така порчі потужна, так як поєднує в собі елементи цвинтарної порчі і заговори по фотографії. Перш ніж приступати до ритуалу, завжди потрібно думати, які наслідки будуть для жертви, і вирішити, чи є готовність прийняти у відповідь відкат за це. Якщо сумнівів немає, можете приступати.

Знадобляться чорна свічка і фотографія жертви, на якій вона буде зображена одна, можна не в повний зріст, але має бути добре видно обличчя і очі. Важливо, щоб зроблено зображення було не більше півроку тому.

Опівночі потрібно запалити свічку, взяти в руки фотографію і воском залити очі людині на фотографії. Далі, тримаючи свічку в правій руці, а фотографію в лівій, йти на кладовище. Потрібно прийти до усипальниці небіжчика, якого звали так само, як і ворога. Після, покласти фотографію на землю, сказавши тричі:

Знайди тьма могильна на очі (ім’я), Як мертвий лежить, нічого не бачить, Так і (Ім’я) нічого не бачить, сліпим без очей живе.

Свічку можна загасити відразу на кладовищі після прочитання заговори. Потім йти додому не обертаючись. З цієї ночі потрібно відрахувати рівно 13 діб.

На 13 добу йти на цвинтар, забрати фотографію і проколоти жертві очі голкою. Потім закопати фото і використану голку на перехресті. Після цього ворог почне втрачати зір. Чим сильніше сила читав заговір, тим швидше настане бажаний результат.

Порча на сліпоту і безумство

З даними ритуалом, крім втрати розуму і сліпоти, у жертви почнуться проблеми зі слухом і вона буде відчувати регулярно нездужання у всьому тілі. Для проведення обряду потрібно підготуєте траву «куряча сліпота». Зібрати її потрібно в липні і зберігати до зими. Накладається порчі, тільки коли на вулиці достатньо снігу, з якого можна щось зліпити.

Проводиться обряд опівночі на перехресті. Важливо, щоб читає ніхто не бачив, не супроводжував, не переривав. У будь-якому іншому випадку маніпуляції не спрацюють. Потрібно розкласти траву курячу сліпоту (траву) по центру перехрестя, зажечт і, поки буде палахкотіти вогонь, повторювати:

Як горить бісівська трава ім’ям куряча сліпота, так би і ти, раб (ім’ярек), хворів, з кожною годиною хирів. Чи не відняти мій заговір ні старця, ні молодцу, ні старої, ні малої, ні красивою, ні кривої, ні розумної і ніякої. Заклинаю шостому, Ведьмин хвостом. Амінь.

Потрібно дочекатися, поки трава не перетвориться в попіл. Тепер на цьому місці зі снігу з попелом зліпити ляльку — сніговика. Абсолютно не обов’язково, щоб хоч він якось нагадував вашого суперника. Головне, щоб у фігури були чітко виділені очі. Нахиліться, подивіться на обличчя фігури і скажіть тричі:

Ставлю залом на п’ять років. Всі слова мої біс батько, всім думкам моїм змія мати. Як ти, раб (ім’ярек) жив, так би ти тепер від лиха завив. Амінь.

Сніговика Зруйнуйте повністю і йдіть геть. У тексті ми говоримо, що залом ставиться на 5 років, значить 5 років буде хворіти людина. Ви можете вказати будь-яку цифру.

Але пам’ятайте, якщо ви ще недостатньо досвідчені, не дуже сильні енергетично, то швидше за все заговір буде працювати не 5 років, а трохи менше або трохи більше. Точний термін вдається поставити тільки професіоналові.

Заговір на зняття порчі на сліпоту

Кожен хороший маг повинен вміти не тільки проклясти людини, а й зняти будь-яку негативну програму. В цьому випадку допоможе потужний заговір від порчі на сліпоту. Проводити його може як сама жертва, так і будь-хто інший.

Але в другому випадку текст повторюється і людиною знімає порчу, і жертвою. Повторюється текст по 40 разів 12 ночей поспіль. Поки заговір буде читатися, в руках у жертви повинна горіти воскова освячена свічка. Текст звучить так:

На небі три ангела, три янголятка, А на землі ранок, день і ніч. Як ангели за людьми спостерігають, Кожне наше слово запам’ятовують, Дивляться, пильно стежать, Так нехай і у (такий-то) Очі пильно дивляться, З кожним Божим часом Краще дивляться, Чи не сліпнуть і ніколи не болять. Зійди ти, порчі проклята, Сліпота слеповатая, На суху купину, На диявола дочку. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь.

Коли текст прочитаєте потрібну кількість разів, свічка гаситься і викидається, більше не використовується. Через 12 ночей порчі на сліпоту буде знята. Якщо ви боїтеся, що могли залишитися «сліди» чорної магії, хочете усунути можливо залишився негатив, можете скористатися додатково будь-яким обрядом на очищення. На шкоду це точно не піде.

Навіть якщо від порчі не залишилося і сліду, слід позбутися негативної енергії, яку ми накопичуємо протягом будь-якого дня проведеного на роботі, в великому скупченні людей. Коли ритуал буде завершено, можете скористатися молитвами або заговірми, щоб поставити надійний захист від можливого чаклунського впливу, адже завжди легше запобігти псуванню, ніж очищатися від неї.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: