Як прибрати порчу і позбутися від чаклунського впливу?

Як прибрати порчу і позбутися від чаклунського впливу?

Як прибрати порчу самостійно? Це поширений питання серед тих, хто став жертвою чаклунського впливу. Насправді, порча не так страшна, як здається, зняти порчу і позбутися від магічного впливу самостійно цілком реально.

Зміст:

Молитва «Отче наш» для зняття порчі

Молитви Господу, Богородиці і святих володіють великою силою. Вони здатні зруйнувати узи чаклунства і звільнити жертву з полону негативу порчі. Особливо великою силою відрізняється молитва «Отче наш». Вона здатна усунути будь-яку негативну програму. Для того, щоб позбутися від чаклунського впливу, можна і не ходити до цілителів. Прибрати порчу можна самостійно. Існує 2 способи зняття будь-якої порчі за допомогою даної молитви.

У Першому випадку виконує ритуал тільки сама жертва. Їй варто озброїтися церковної свічкою і повільно провести нею навколо всього свого тіла три рази. Після цього слід перехреститися і тричі повторити слова молитви «Отче Наш». Уважно стежте, де саме свічка починає диміти і чорніти. Це говорить про те, що саме в цій області негативної програмі вдалося зробити пролом у вашому енергетичному щиті. Затримайтеся на цій ділянці, перехрестите його свічкою три рази і прошепоти:

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Коли будуть сказані ці слова у кожній області, на яку відреагувала свічка, повторіть обряд знову. Найкраще провести його сім разів поспіль. Повторюється ритуал протягом декількох днів. Завершити його потрібно тоді, коли свічка перестане диміти і чорніти взагалі. Це буде означати, що порчі знята.

У Другому випадку текст молитви «Отче наш» вимовляє близький родич хворого або він сам. Вимовляється молитва над водою, яку потрібно відразу ж випити. Після цього жертва повинна взяти в руки ікону із зображенням свого святого, вимовити молитву своєму захисникові і попросити його про своє здоров’я. Зробити це потрібно якомога щиро, можна молитися своїми словами. Якщо у Вас немає ікони із зображенням свого святого, але є образ Миколи Угодника, зверніться до нього так:

Микола, угодник Божий, помічник Божий. Ти і в поле, ти і в будинку, в дорозі і дорозі, на небесах і на землі, заступився і збережи від усякого зла.

Повторювати такий ритуал потрібно протягом трьох днів. Молитися святому можна необмежену кількість разів, чим більше — тим краще.

Зняття негативу за допомогою молитви хреста

Це дуже потужний і дієвий метод, здатний протистояти навіть порчі, накладеної досвідченим чорним магом. Проводиться ритуал протягом сорока днів. Він здатний не тільки зняти наявну негативну програму, але і надовго уберегти Вас від магічних атак в майбутньому, якщо повторювати обряд раз на рік. Для зняття порчі Вам варто озброїтися запаленою церковної свічкою, стати біля вікна і, дивлячись на небо, вимовити молитву сім разів:

Да воскресне Бог, і розбіжаться вороги Його, і нехай тікають від лиця Його всі ненависники Його. Яко зникає дим, нехай щезнуть; яко тане віск від імені вогню, так нехай загинуть біси від імені люблячих Бога і знаменує хресним знаменням, і в радості промовляючи: Радуйся, Пречесний і Животворящий Хрест Господній. проганяй ней силою на тобі розп’яття Господа нашого Ісуса Христа, у пекло зійшов і зневажила силу диявола, і дарував нам тебе Хрест Свій Чесний на прогнание всякого супостата. О, Пречесний і Животворящий Хрест Господній! Допомагай ми зі Святою пані Дівою Богородицею і з усіма святими навіки. Амінь.

При цьому, кожне її прочитання осіняє себе хресним знаменням. Проводиться ритуал два рази в день, вранці і перед сном. Після повного завершення обряду жодна зла сила не зможе Вам нашкодити, а навіть найсильніша порча буде усунена. Жоден день проведення обряду пропускати не можна, інакше доведеться все починати заново.

Як прибрати порчу самостійно за допомогою дієвого заговори?

Ця заговір дуже старий і часто використовувався нашими предками для допомоги жертвам привороту і порчі. Проводиться він близьким родичем хворого. Для цього ритуалу використовується жовта фіанітовая свічка. Це свічка з натурального воску з додаванням мінералу фіаніту, купити таку можна в спеціалізованому магазині або виготовити самостійно. Якщо такий свічки у вас немає, беріть церковну. Перед відходом до сну хворий лягає на ліжко, а цілитель стає поруч з ним, тримаючи в руці запалену свічку. Проводячи нею над тілом хворого, не пропускаючи жодної ділянки, належить казати так:

Господи благослови. Від престолу до царських воріт йшов Ангел, в огорожі хварін, на крутій горі стоїть стіл. а на престолі варто Матінка Пресвята Богородиця і тримає над хворим (ім’я) меч і шаблю. Мечем вбиває, шаблею січуть.

Остання пропозиція повторюється двічі, а потім продовжуйте:

Постав, Господи, серце на своє місце, зміцни, міцніше замкни ворота, ключі у воду. Амінь, амінь, амінь. Чучуй, Чучуй, Чучуй вийди з раба Божого (ім’я) зсередини, живота, з плечей, з очей. Чи не вийдеш добром, то підеш худому: святий Юрія прийде, бичем наздожене, святий Єгорій прийде — списом заріже. А святий Михайло січкою засечет, вогнем спалить, попіл твій по білому світу рознесе. Матушка Пресвята Богородиця, Семистрільна. Сострелівая своїми семістреламі і розрізати своїми чотирма булатними ножами в рабі Божому (ім’я) всі болі, всі скорботи, пріткі, накидки, хомути, мережі, кили, Подтелков, чепожу, неміч, головний біль, безсоння, бездремінніцу, всі болі. Всі скорботи, смуток, тугу, печаль уймі. Матушка Пресвята Богородиця з усіма святими на віки віків. Амінь, амінь, амінь.

Після проголошення молитви потрібно взяти маленький посудину зі святою водицею, накреслити на ній ножем три хрести і дати випити жертві. Проводити такий обряд зняття порчі можна не більше трьох разів. Зазвичай для усунення не надто сильних проклять досить одного разу.

Як зняти порчу воском в домашніх умовах

Один з легких і перевірених способів усунення порчі — за допомогою воску та сірників. Останні містять сірку, яка завжди славилася своїми антидемонічний властивостями. Вам знадобиться:

Ножем попередньо відокремте сірку від сірників і складіть її в невелику ємність. Підпаліть свічку і розташуйте її навпроти себе. Решта сірники без сірки покладіть в іншу ємність і спаліть їх, промовляючи текст:

Господи Боже мій, Змахніть з мене твоєї раба Божого (своє ім’я) 12 Тішин, 12 каменів, 12 недуг, 12 кісткових, жирових, жильних, ломових і полужільних. Замки і ключ — в водицю, вогонь — в гору. Во славу тобі Господи Ісусе. Амінь.

Пересипьте сірники до сірки і дайте їм догоріти. Після цього залийте їх воском від палаючої свічки і віднесіть на безлюдне перетин доріг, не витягуючи з ємності. Залиште її там, сказавши:

Те назавжди знято, що буде оголошене за закляття. Без всякого повернення. Істинно.

Обряд очищення сіллю

Зняття порчі самостійно можливо за допомогою солі і лампади. Проводити ритуал слід в повний місяць або на убуваючий місяць. З його допомогою можна очистити і себе, і будь-якого іншого людини. Слід згадати, що ритуали зняття порчі сіллю завжди відрізнялися високою результативністю.

Сіль слід розжарити на сковороді. Для обряду обов’язково купите нову упаковку інгредієнта, було б непогано мати освячену сіль, але можна хоча б окропити святою водою пачку. Застосовувати старий продукт небажано, що зберігалася в будинку сіль не годиться для очищення. Коли сіль добре розжариться, скажіть:

Сіль свящённая, сіль освячена, візьми все гидоти з раба Божого (ім’я) і віддай по поточній воді до острова Буяна, до моря — окияна.

Тепер пересипте продукт в невелику ємність і помістіть її перед знімком хворого. За зображенням розташуйте палаючий ладан, а з двох сторін від неї розташуйте по 2 жовті фіанітовие свічки. Якщо таких свічок у вас немає, беріть церковні. Залиште все як є, поки повністю не згорять свічки. Цей обряд повторюють від одного до п’яти разів, в залежності від сили негативної програми.

Дієвий заговір на воду

Очистити себе від наведеного негативу можна і за допомогою заговореної води. Для цього наберіть повне відро проточної води і прошепоти над нею:

Визволи мене раба Божого (ім’я жертви) від одноженца, двоєженця, одноокого, двоокого, троеглазого, від однозубого, двозубого Тризуб, від одноволосого, двоволосого, треволосого. Від своїх очей, від своєї думи, від зустрічного, поперечного, швидкоплинного, від усього лихого: від неодружених, молодих, сліпих, кривих, пустоволосих і старих.

Найкраще винести відро з заговореної рідиною на вулицю і повністю облити себе нею з голови до п’ят. Але в міських умовах це складно, тому обливатися можна і вдома, у ванній. Якщо дозволяє стан здоров’я, беріть прохолодну воду.

Ознаки успішного зняття порчі

Зрозуміти, що обряд проведено успішно і чаклунство усунуто, дуже просто. По-перше, загострити увагу на поведінці жертви під час обряду. Коли негативна енергетика виходить з людини, різко погіршується самопочуття. Це нормально, організм бореться з магічним впливом, немов з вірусом, і ця боротьба забирає чимало сил.

Ці симптоми можуть проявлятися протягом 3-7 днів з моменту проведення обряду зі зняття порчі. В цілому, все залежить від сили негативної програми. Зникнення привороту може і зовсім пройти непоміченим у недостатньо спостережливої ​​людини.

Якщо для усунення чаклунського впливу Ви використовуєте яйце або віск, то зверніть увагу на малюнки, що з’являються на використаних продуктах. До тих пір, поки будуть з’являтися зигзаги, павутинки, бульбашки і навіть різні образи, потрібно повторювати обряди очищення. Як тільки сторонні зображення пропадуть, а віск або яйце стануть чистими, це буде свідчити про те, що порчі знята.

Ще одна вірна ознака зняття негативної програми — у жертви налагодилося здоров’я, відновилася гармонія у всіх сферах, а в цей момент у когось із друзів, співробітників почалися такі ж проблеми, що були у жертви раніше. Це говорить про те, що, швидше за все, порчі наводив ця людина, і все скоєне йому повернулося. Але це можливо тільки за умови, що маг не убезпечив себе від відкату. Відбувається таке через деякий час після зняття порчі, яке залежить від потужності спрямованого негативу.

Прибрати порчу самому, без пошуку допомоги в магічних салонах, цілком реально. Практично будь-який магічний вплив можна зруйнувати за допомогою дієвих обрядів і молитов. Пам’ятайте, що Ви в силах захистити себе самостійно, але для цього потрібні бажання і віра в свої здібності.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: