Як взнати хто наводить порчу? Кілька дієвих способів.

Як взнати хто наводить порчу? Відкрити завісу таємниць можна за допомогою простих магічних обрядів. Так ви зможете визначити не тільки стать ворога, але і його ім’я. Не дивуйтеся, якщо на наступну добу після проведення ритуалу кривдник постукає до вас в двері.

Зміст:

Як дізнатися хто навів порчу?

Якщо ви стали жертвою чорного чаклунського обряду, то потрібно дізнатися, хто навів на вас порчу. Це не менш важливо, ніж усунути саму порчу або приворот, адже потрібно знати ворога в обличчя.

Другий привід найправильніший. Намагатися помститися чаклуну, який зумів навести на вас сильну порчу не завжди правильно. Це може спричинити за собою ще одну магічну атаку з його боку. А якщо у чаклуна хороший магічний захист, то вся ваша магія відіб’ється від нього і повернеться назад до вас.

Тому єдина правильна причина знати свого недруга в обличчя — всіляко убезпечити себе, розірвати контакт з цією особистістю і зробити собі потужний захист від впливу цієї людини.

Способи визначення

Дізнатися, хто навів порчу або приворот можна зробити декількома способами. Існують різні ритуали, що дають просту або більш розгорнуту відповідь на це питання. Можна виділити 4 категорії подібних обрядів.

Уві сні

Це один з найпоширеніших і легких методів викриття ворогів. Він дозволить вам не просто дізнатися ім’я ворога або якісь загальні речі. Якщо все виконати правильно, то вам вдасться побачити повністю обличчя свого ворога.

Перед тим, як лягти спати, розслабтеся, позбудьтеся від нав’язливих думок. Не намагайтеся подумки вгадати образ ворога. Це буде вас збивати з пантелику. Залиште всі ваші припущення і сконцентруйтеся на тому, що ви бажаєте знати, хто намагався атакувати в ас. Коли вдасться розслабитися, тихо скажіть:

Іду я рядами, дивлюся я очима. Серед рядів світлих є святий Самсон. Іменем Бога, вічного і живого, кажу я святе слово — Святий Самсон, яви мені віщий сон. Нехай мені святий Самсон ворога мого покаже, через сон віщий обличчя мені його покаже. Жива і пресвята Трійця, допоможи, Господи Ісус Христос, сон мій благослови, в ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Після проголошення тексту засипайте. Будьте впевнені, вночі образ кривдника з’явиться перед вами. Щоб нічого не забути вранці, заздалегідь покладіть біля ліжка блокнот і ручку. Як тільки прокинетеся швидко запишіть все, що бачили.

Допомога вищих сил

Дізнатися, хто міг навести на вас порчу можна як простими, так і складними методами. Результат проведеного ритуалу буде залежати від ваших можливостей.

Визначити цю людину можна за допомогою чорної магії. Це обряд не дуже складний, але досить небезпечний. Тому проводити його потрібно обережно.

Для проведення ритуалу прийдіть на кладовище і знайдіть там старий цвях. Це не завжди можливо, але все ж таки на кладовищі можна знайти цвях. Пам’ятайте, руками чіпати предмет небажано. Тому заздалегідь підготуйте шматочок чорної матерії, в який можна буде загорнути знахідку. Піднявши цвях, заберіть його і на вході в будинок вбийте під дверима. Під час дії скажіть текст:

Нехай ворог мій через три дні прийде, а якщо не прийде — через півроку помре. Кладовище, труна, цвях, чекаю тебе, званий гість.

Людина, яка скоїла чаклунський вплив, дуже скоро з’явиться на вашому порозі, так як за допомогою даного заклинання ви можете не тільки закликати до себе кривдника, але і завдати йому шкоди.

Допомогти спіймати ворога можуть темні сили, до яких звертається маг. Вони можуть вказати жертві на того, хто посмів наслати на неї порчу. Вам знадобиться:

Пізно ввечері опустіть ключі (де ви їх візьмете – неважливо) у ємність з окропом і тричі викрикніть:

Хто рабу Божому (ім’я) хоче шкоду принести, тому в свій будинок риса привести. Не буде злій людині спокою, буде сам чорт її гнати з покоїв. Амінь.

Позбавлений спокою ворог з самого раннього ранку вже буде стояти під вашими дверима в надії поговорити.

Із свічкою

Віск свічки нерідко використовується в магічних обрядах для визначення наявності порчі, привороту, прокляття і виявлення того, хто міг вплинути на долю жертви. Наберіть в посудину води і озбройтеся восковою свічкою. Використання свічок з іншого матеріал неприпустимо, бо ефекту від проведеного обряду не буде.

Свічку варто добре підігріти, щоб вона розплавився, після чого перелийте його в посудину, заповнену водою, і повторюйте текст:

Віск в воду наливаю, ім’я ворога свого виливаю.

Після того, як весь віск виявиться вилитий, дайте йому охолонути і придивіться до того, що вийшло.

Чим сильніше була порча, наведена на вас, тим більше інформації ви зможете отримати.

Іноді фігури можуть бути досить дивними, що символізують професію недруга або його захоплення.

Ще один варіант

За допомогою цього ритуалу можна взнати хто наводить порчу. Вам потрібно в церкві придбати кілька воскових свічок. Одну з них потрібно підпалити, а іншу — зламати. Відламаний шматок розплавте в ємності над вогнем палаючої свічки.

Вилийте гарячий віск в посудину, наповнену водою. Другу свічку поставте поруч і дайте їй догоріти. Уважно вдивіться в зображення, що вийшло. У деяких випадках воно повністю повторює образ людини, що навела порчу.

Дочекайтеся, поки віск трохи застигне. Після цього візьміть три гострих голки і встромите їх в зображення. Втикаючи кожну голку, повторюйте слова:

Вістря в воду! Воду — під завісу! Хто Рабу Божому (ім’я) зла бажав, той прийде на мій поріг! Не ховайся, з’явися! Рабу Божому (ім’я) здайся! Амінь!

Використану ємність ставлять біля входу на всю ніч. Найкраще накрити її якою-небудь матерією. На наступний ранок недруг дасть про себе знати. Він, може, і не прийде до вас в гості, але подзвонить чи зустрінеться з вами на вулиці.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: