Як дізнатися хто навів порчу?

Як дізнатися хто навів порчу?

Як дізнатися, хто навів порчу або приворот? Відкрити завісу таємниць можна за допомогою простих магічних обрядів. Так Ви зможете визначити не тільки стать недруга, але і його ім’я. Не дивуйтеся, якщо на наступну добу після проведення ритуалу кривдник постукає до Вас в двері.

Зміст:

Навіщо знати, хто зробив порчу?

Якщо Ви стали жертвою чорного чаклунського обряду, то потрібно дізнатися, хто надає на Вас негативний вплив. Це не менш важливо, ніж усунути порчі або приворот.

Другий привід найправильніший. Мстити чаклуна, який зумів навести на Вас сильну порчу, не завжди логічно. Це може спричинити за собою ще одну магічну атаку з його боку. А якщо у чаклуна хороша магічна захист, то вся Ваша магія відіб’ється від нього і повернеться назад до Вас.
Тому єдина причина знати свого недруга в обличчя — всіляко убезпечити себе, розірвати контакт з цією особистістю і зробити собі потужний захист від впливу цього мага.

Способи визначення того хто прокляв

Дізнатися, хто навів порчу або приворот, можна зробити декількома способами. Існують різні ритуали, що дають стриманий або більш розгорнуту відповідь на питання, що цікавить. Можна виділити 4 категорії подібних обрядів.

Як дізнатися, хто навів порчу уві сні?

Це один з найпоширеніших і легких методів викриття ворогів. Він дозволить Вам не просто дізнатися ім’я ворога або загальні риси обличчя. Якщо все виконати правильно, то Вам вдасться побачити повністю обличчя свого заклятого ворога.

Перед тим, як лягти спати, розслабтеся, позбудьтеся від нав’язливих думок. Не намагайтеся подумки вгадати образ ворога. Це буде вас збивати з пантелику. Залиште всі ваші припущення і сконцентруйтеся на тому, що Ви бажаєте знати, хто намагався атакувати Вас. Коли вдасться розслабитися, тихо скажіть:

Іду я рядами, дивлюся я очима. Серед рядів світлих є святий Самсон. Іменем Бога, вічного і живого, кажу я святе слово-Святий Самсон, яви мені віщий сон. Нехай мені святий Самсон ворога мого вкаже, Через сон віщий обличчя мені його покаже. Жива і пресвята Трійця, допоможи, Господи Ісус Христос, сон мій благослови, В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Після проголошення тексту відразу йдіть в ліжко. Будьте впевнені, вночі образ кривдника з’явиться перед Вами. Щоб нічого не забути вранці, заздалегідь покладіть біля ліжка блокнот і ручку. Як тільки прокинетеся, не торкайтесь до голови (щоб не прогнати спогади про сон) і швидко запишіть все, що бачили.

Звернення до вищих сил для виявлення ворогів

Дізнатися, хто ж насправді недруг, і хто міг навести на Вас порчу та вроки, можна як простими, так і складними методами. Результат проведеного ритуалу буде залежати від ваших можливостей.

Чорна магія допоможе знайти ворога

Визначити людини, який навів порчу можна за допомогою чорної магії. Це обряд не дуже складний, але досить небезпечний. Тому проводити його тим, хто погано знайомий з канонами чорної магії або тільки починає свій шлях в пізнанні світу чаклунства, не радять.

Для проведення ритуалу прийдіть на кладовищі і знайдіть там старий Цвях. Найкраще підняти його з будь-чию могили. Але пам’ятайте, руками чіпати предмет небажано. Тому заздалегідь підготуйте шматочок чорної матерії, в який можна буде загорнути знахідку. Піднявши цвях, заберіть його і на вході в будинок вбийте під дверима. Під час дії скажіть текст:

Нехай ворог мій через три дні прийде, а якщо не прийде — через півроку помре. Кладовище, труну, цвях, чекаю тебе, званий гість.

Людина, яка скоїла чаклунське вплив, дуже скоро з’явиться на вашому порозі, так як за допомогою даного заклинання Ви можете не тільки закликати до себе кривдника, але і завдати йому шкоди. Якщо ж Ви підозрюєте конкретної людини і хочете щоб він сам з’явився до Вас з покаянням, то змініть текст заклинання:

(Ім’я) через три дні не прийдеш — через пів року помреш. Кладовище, труну, цвях. Чекаю тебе званий гість.

Допомога темних сил при затриманні чаклуна

Допомогти спіймати ворога можуть темні сили, до яких звертається маг. Вони можуть вказати жертві на того, хто посмів наслати на неї порчу або приворот. Вам знадобиться:

Пізно ввечері опустіть приготований атрибут ємність з окропом і тричі викликніть:

Хто рабу Божому (ім’я) хоче шкоду принести, тому в свій будинок риса привести. Чи не буде злому людині спокою, буде сам чорт його гнати з покоїв. Амінь.

Позбавлений спокою недруг з самого раннього ранку вже буде стояти під вашими дверима в надії поговорити.

Свічка — магічний атрибут, який відкриє завісу таємниць

Віск свічки нерідко використовується в магічних обрядах для визначення наявності порчі, привороту, прокляття і виявлення того, хто міг настільки сильно вплинути на долю жертви. Наберіть в посудину води і озбройтеся восковою свічкою. Використання свічок з іншого матеріал неприпустимо. Ефекту від проведеного обряду не буде.

Простий спосіб визначення недруга самостійно

Підготовлений віск варто добре підігріти, щоб він розплавився, після чого перелийте його в посудину, заповнену рідиною, і повторюйте текст:

Віск в воду наливаю, ім’я ворога свого виливаю.

Після того, як весь віск виявиться вилитий, дайте йому охолонути і придивіться до того, що вийшло.

Чим сильніше була порчі, наведена на вас, тим більше інформації ви зможете отримати.

Іноді фігури можуть бути досить дивними, що символізують професію недруга або його захоплення.

Як дізнатися, хто навів порчу за допомогою голок і свічок?

За допомогою цього ритуалу можна точно сказати, хто наводить порчу. Вам потрібно в церкві придбати кілька воскових свічок. Одну з них потрібно підпалити, а іншу — зламати. Відламаний шматок розплавте в ємності над вогнем палаючої свічки.

Вилийте гарячий віск в посудину, наповнену рідиною. Другу свічку поставте поруч і дайте їй догоріти. Уважно вдивіться в зображення, що вийшло. У рідкісних випадках воно повністю повторює образ чаклуна, що навів порчу.

Якщо перед Вами предмет на воску, то визначте, якого він роду. Особина цього статі й має негативний вплив. Після цього візьміть три гострих предмета (можна голки) і встромите їх в зображення. Втикаючи кожну голку, повторюйте слова:

Вістря в воду! Воду — під завісу! Хто Рабе Божої (ім’я) зла бажав, той прийде на мій поріг! Чи не тушуйся, стань! Рабу Божу (ім’я) здайся! Амінь!

Використану ємність ставлять біля входу на всю ніч. Найкраще накрити її колишньої матерією. На наступний ранок недруг дасть про себе знати. Він, може, і не прийде до Вас в гості, але подзвонить чи зустрінеться з Вами на вулиці.

Як розпізнати кривдника, використовуючи його енергетику?

Застосування такого способу розумно, тільки якщо Ви здатні розпізнати різний енергетичний матеріал. Практик, що дозволяють працювати з різними енергетичними матеріалами, дуже багато. Деякими з них досить легко опанувати.

Для початку Вам потрібно навчитися точно визначати, яка енергетика вас оточує. Точніше — чия. Чаклун повинен відчувати вторгнення в своє біополе чужорідної енергії. Для того, щоб освоїти цю майстерність, спробуйте навчитися розпізнавати власну енергетику і відрізняти її від чужої.

Це схоже на природному запаху тіла, відбитку пальця, голосу і зовнішності. Все це унікально і індивідуально. Найлегше дізнатися себе краще:

Поступова візуалізація біополя дасть можливість Вам його добре відчути, зрозуміти його структуру, температуру, може навіть колір.

При наведенні порчі на Вас направляється магічний енергетичний удар, який порушує структуру природного захисного кокона. Якщо Ви можете уявити свою захисну оболонку і перевірити її цілісність, то, незабаром після того, як на Вас буде зроблена порча, Ви виявите пролом в свій захист.

Будь чаклунський удар — це потужний енергетичний посил (в даному випадку — чорного мага). Зразок чужорідної енергетики в Вашому поле буде значно відрізнятися:

Зазвичай уражене місце (орган) починає хворіти, запалюватися, і на фізичному плані легко відчути чаклунський удар. Але якщо Ви знову визуализируете свій енергетичний щит, то зможете відчути енергетику ворога в місці удару. Налаштуйтеся на неї, постарайтеся вловити всі її особливості. Тепер у Вас є головний доказ для упіймання недоброзичливця.

Вам знадобиться камінь — чорний турмалін. Його найкраще зберігати прикріпленим до ланцюжка в окремій скриньці. Підніміть камінь за ланцюжок в повітря і, налаштувавшись на енергетику ворога, задавайте питання каменю. За принципом маятника він буде гойдатися в різні боки даючи відповідь або «Так», або «Ні». Задавати можна найрізноманітніші питання:

За допомогою чітких відповідей Ви визначите, хто ваш ворог. Головне, все це час подумки передавати інформацію про енергетику нападника каменю для того, щоб відповіді були коректними.

При покупці турмаліну і перед початком його використання поясніть йому, як він може передавати Вам відповіді. Наприклад: скажіть: «так» і покачайте його вправо — вліво. Після чого скажіть: «Ні» і покачайте його вперед — назад.

Дізнатися, хто навів порчу, можна самостійно. Використання цих ритуалів не є небезпечним для вас і здоров’я ваших близьких. Використовуйте отриману інформацію з розумом. Не намагайтеся навести порчу. Краще зробіть все можливе для того, щоб захистити себе від цієї людини.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: