Порча на смерть — небезпечний спосіб усунення ворогів

Порча на смерть - небезпечний спосіб усунення ворогів

Порча на смерть — один з найнебезпечніших і страшних ритуалів в чорній магії. Якщо обряд був виконаний правильно, то моторошна магія скоро забере людини на той світ. Пам’ятайте, що подібні ритуали можуть бути небезпечні не тільки для жертви, а й для самого мага.

Зміст:

Порча на смерть — прості обряди для новачків

Існують різні обряди, що дозволяють позбавити людину життя. Для проведення ритуалів використовується різна атрибутика:

Всі ритуали різної складності, тому впоратися з деякими можуть навіть початківці чаклуни. Найчастіше подібні обряди полягають всього в 1 дії. Магу слід взяти зображення жертви і підкласти його в труну до Небіжчика.

При цьому не потрібні додаткові атрибути або заклинання. В результаті покійний не заспокоїться, поки не забере жертву порчі до себе — на той світ. Підкласти фотографію можна під голову або одяг мертвого. Але найкраще спрацює порчі, якщо зображення жертви покласти поруч із серцем.

Нерідко в якості підкладали використовують ікону, яка попередньо лежить між долонями покійного. Завдання чаклуна полягає в тому, щоб вилучити її та підкласти під ложе жертви.

В такому випадку, мертвий також буде приходити до людини, намагаючись повернути те, що належить йому. Душа покійного не зможе відправитися на той світ до тих пір, поки не забере з собою того, до кого виявилася прив’язана. Посилити ритуал можна, вибравши небіжчика з таким же ім’ям, як і у жертви.

Проводити такий ритуал досить ризиковано. Якщо жертва знайде під своїм ліжком ікону і віднесе її назад через мертвого, то все магічне прокляття впаде на того, хто його зробив.

Якщо маг буде використовувати нитку, якою були зв’язані руки покійного, і підкине її до живої тезці, то за жертвою буде не просто приходити небіжчик. У міру розкладання трупа Будуть згасати і життєві сили жертви.

Як навести порчу на смерть

Зробити порчу на смерть може навіть недосвідчений маг. Але для цього потрібно володіти достатнім запасом енергетики. Є, принаймні, два досить простих ритуалу, які під силу недосвідченому магу. Для того, щоб вони подіяли, необхідно сконцентрувати всю свою ненависть до певної людини і бажання йому нашкодити.

Чорна магія — порча на смерть за допомогою мертвої води

У народі мертвої водою називають ту, якої вмили небіжчика. Забрати її не важко, якщо в будинку багато людей. Головне, щоб ніхто не помітив, що Ви злили цю рідину в посудину і забрали собі.

Якщо немає можливості дістати необхідну рідину, візьміть просту воду і Умийтесь нею 3 хреста на цвинтарі. Після чого зберіть в ємність.

Разом з цією статтею читають: заговір на смерть.

Цією рідиною слід поїти жертву протягом трьох діб. За цей період потрібно витратити всю зібрану воду. А на поминках померлого, якого вмили водою, використовуваної для ритуалу, візьміть буханець хліба і, встромивши в неї ножа, прошепоти:

Зраджую нав на Яву. Ти, небіжчик, жертву знайди, і Яв на нав поверни.

Ніж потрібно прокрутити в хлібі 3 рази проти годинникової стрілки. Для того, щоб порча на смерть подіяла швидше, візьміть з поминок скатертину і струсіть з неї все сміття на спину людини, якого накладено прокляття.

Ритуал з чорним півнем

Для обряду чаклуна потрібна футболка або сорочка жертви. Бажано дістати ту, що він найчастіше носить. Опівночі розкладіть сорочку на землі, візьміть живого чорного півня і заріжте птицю прямо над одягом жертви. Кров птиці повинна залити рубаку. Чим більше крові, тим краще. Після чого прошепоти:

Як чорним півнем нечисті духи скликаються, так його кров’ю біси до ім’ярек притягуються.

Покладіть на сорочку убитого півня і ритуальний ніж, міцно зав’яжіть все в вузол. Тепер підете на перетин стежок і закопайте там згорток, супроводжуючи дію вже відомими словами. Йти з місця проведення обряду потрібно, не повертаючись і ні з ким не розмовляючи.

Смертельний обряд з використанням фотографії

Порча на смерть за фотографії часто використовуються чаклунами з різним стажем роботи. Є не сильно енерговитратні ритуали, проведення яких може собі дозволити недосвідчений чаклун.

Для успішного накладення порчі по фото на смерть, необхідний тільки свіжий знімок. Якщо у Вас такого немає, то зробити його можна самостійно. Важлива умова: на зображенні жертва повинна бути одна. Якщо на знімку є інші люди або тварини, ритуал не принесе результату.

Порча на смерть за фото — просто і ефективно

Для проведення обряду відьмі необхідні наступні атрибути:

Проводиться ритуал на кладовищі. Там, знайдіть зовсім свіжу могилу (імена покійного і жертви обов’язково повинні збігатися) і візьміть з неї трохи землі. Її покладіть на приготовлену чорну матерію.

Покладіть тканину на землю і візьміть в руки зображення жертви. Голкою зробіть кілька проколів, вклавши в них всю свою негативну енергетику. Передайте цими рухами всю ненависть, що Ви відчуваєте до цієї людини.

Після цього розмістіть зображення на зібраної могильної землі. Підпаліть свічку і дайте їй добре розгорітися. Направте її так, щоб весь віск лився на фотографію жертви. Коли вона буде повністю залита воском, зв’яжіть всі атрибути тканиною і закопайте на обраної могилі.

Повертайтеся додому, не розмовляючи ні з ким, а шлях виберіть не той, за яким прийшли на місце проведення ритуалу. Зупиніться на третьому за рахунком перетині стежок, поверніться до нього спиною і, кинувши через ліве плече приготовані монети, скажіть:

Відкупилася.

Це дасть вам перевагу, і Ви зможете зменшити руйнівну силу відкату. Якщо обряд проведено коректно, то він приведе до того, що жертва незабаром помре.

Цвинтарна земля для смертельного обряду

Порча на смерть з використанням цвинтарної землі дуже сильна, і зняти її практично неможливо. Бажано користуватися подібним способом, тільки якщо у Вас вже є досвід в проведенні більш простих обрядів.

Даний ритуал не тільки дуже сильний, але і важкий, тому від мага потрібно дуже потужний запас негативної енергетики. Для початку чаклун знаходить на цвинтарі покинуту могилу. Найкраще, якщо вона буде безіменною і давно поросла травою.

Проводиться обряд тільки в ніч з п’ятниці на суботу. Посеред безіменній могили чаклун вбиває осиковий кілок і починає повторювати закляття:

П’ятниця-п’ятниця всіх справ нещасливих провідниця. Її це задум, так безимянніка. К на пагубніка заганяю, колом смерть поганяв. Через смертника-безимянніка, через кол осиковий Біду на раба (ім’я ворога) наганяю. Зроблено все. Амінь.

Після проведення обряду кол залишається увіткненим в могилу. Повернутися на місце поведінки ритуалу можна тільки через тиждень. Повторюється весь обряд повністю 3 п’ятниці поспіль, після чого головний атрибут — кол — встромляє під поріг будинку недруга. Це досить потужне прокляття, і дана порчі знімається дуже важко.

Наслідки для замовника порчі

Зроблена порчі на смерть матиме наслідки і для замовника, і для жертви. Направлено це магічний вплив на руйнування енергетичної захисту організму і цілеспрямоване погіршення здоров’я.

Наслідки для жертви:

Те, що жертва порчі буде мучитися, це передбачувано. Але що може чекати замовника? По-перше, якщо обряд проводився не Вами, а досвідченим чорним магом, він розповість вам як можна відкупитися від певного обряду, і допоможе уникнути сильних наслідків накладеної порчі.

Якщо ж порчі на смерть Ви робили самостійно, то вплив, який вчинила на Вас може мати різні форми. Головне — будь-який обряд забирає ваші сили. Тому, після проведення ритуалу, ви можете відчувати сильний занепад сил.

Чим складніше був ритуал, тим більше енергії ви витратите, тим більше часу піде на відновлення. Але найстрашніше наслідок, яке вас може очікувати — це відкат. В основному, він відбувається, якщо Ви не відкупилися після проведення ритуалу від Темних сил, або якщо порчі була знята.

В такому випадку, негативна програма, запущена вами, повернеться назад. Зникнути в нікуди таке більше кількість негативної енергетики не може. Відкат може подіяти по-різному. Якщо Ви зможете вчасно себе захистити, то обмежитеся поганим самопочуттям або хворобами.

Якщо ж Ви залишитеся незахищеним, то не виключається і летальний результат. Не забувайте, що дія відкату може поширитися не тільки на вас, але і на ваших родичів. Чи не обмежується магічний відкат поразкою братів, сестер, батьків і дітей.

Нерідко навіть кілька наступних поколінь розплачуються за магічні ритуали, що проводяться їх предками. Постраждають найбільше нащадки тієї ж статі, що і жертва вашого чаклунства. Наслідки проявляються як:

Порча на смерть — чаклунство безмежної, руйнівної сили, яка наздожене свою жертву. Будьте дуже обережні під час проведення подібних ритуалів, так як вони можуть зробити негативний вплив не тільки на жертву, але і на Вас.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: