Зняття порчі самостійно яйцем

Зняття порчі самостійно яйцем

Зняття порчі самостійно яйцем, або викочування — простий і дієвий спосіб позбавлення від негативного впливу. За допомогою викочування яйцем можна швидко позбавити від порчі з приворотом і себе, і інших людей.

Зміст:

Як зняти приворот і порчу самостійно яйцем?

Такий обряд найбільше підійде для усунення чаклунського впливу з того, хто відмовляється погоджуватися з тим фактом, що на ньому лежить порча. Якщо Ви бажаєте провести обряд потай від жертви, то, поки вона (він) спить, розташуйте з його боку ложа невелику мисочку з рідиною. У неї попередньо потрібно розбити свіже куряче яйце і промовити:

Візьми з раба Божого (ім’я жертви) все погане і лихі.

Миску з яйцем потрібно залишити під ліжком жертви темної магії. Вранці на яйці можуть виступити смужки і бульбашки, що говорить про наявність прокляття. Повторюється ритуал до того часу, поки на ранок яйце не буде повністю чистим.

Дієвий ритуал для усунення негативу

Прибрати негативний вплив за допомогою яйця можна різними способами. Цей метод дуже простий, але досить ефективний. Рано вранці встаньте обличчям на схід, візьміть в ліву долоню свіже куряче яйце і почніть промовляти 90 псалом:

Живий у допомозі Вишнього, під покровом Бога Небесного оселиться. Речет Господеві: Заступник мій єси і Прихисток моє, Бог мій, і я надіюся на Нього. Яко Той позбавить тя від мережі спритнішим, і від словес бунтівна, плещма своїм осінить тебе, і під Кріля Його сподіваєшся: зброєю обидет тя істина Його. Чи не бійся від страху нощнаго, від стріли летящи за днів, від речі в темряві преходяшія, від зустрічайте, і біса полуденнаго. Впаде від країни твоєї тисяща, і пітьма одесную тобі, до тебе ж таки не наблизиться, обаче очима Твоїми дивишся, і відплата грішників побачиш. Бо Ти, Господи, моя надія, Вишнього поклав єси Покрова твоя. Чи не прийде до тебе зло, і рана не наблизиться телеси твоєму, яко Ангелом Своїм заповесть про тебе, зберегтися тя у всіх путях твоїх. На руках обурив тя, та не коли вдарив об камінь ногу твою, на гаспида і василіска наступіші, і попереші лева і змія. Яко на Мя упова, і врятую і: покрию і, яко позна ім’я Моє. Буде кликати Мене, і почую його: з ним есмь в скорботі, ізму його, і прославлю його, довготою днів виконаю його, і він бачити буде спасіння Моє.

Весь текст повторюється не менше 40 разів. Після чого використаний атрибут потрібно покласти в посудину зі святою водою (розбивати не потрібно). Нехай яйце залишиться в посудині протягом 12 годин. Після закінчення даного терміну атрибут потрібно винести з квартири і віднести на цвинтар. Його можна просто залишити на цій території або розбити під деревом.

Викочування порчі яйцем в домашніх умовах

Даний ритуал зазвичай проводиться досвідченими цілителями, так як вимагає він чимало зусиль. Жертву привороту або порчі потрібно посадити перед собою, розташувати навколо ікони святих і повільно, починаючи з потилиці, за годинниковою стрілкою катати яйце по всьому тілу хворого, повільно опускаючись вниз.

У цей час потрібно по черзі звертатися до кожного святого чия ікона є в будинку і просити його про зцілення Раба Божого. Переривати обряд категорично заборонено. У пацієнта може початися:

Але переривати ритуал через це не потрібно. Якщо Ви відчули, що атрибут став дуже важким, то це яйце відкладається, і замість нього береться нове, їм продовжують викочувати з того місця, де була здійснена зупинка.

Після того як ви повністю «стирається» жертву, яйце слід розбити в ємність (бажано прозору) зі святою водою, примовляючи:

Господи, зроби так, щоб не було в моєму володінні нічого, окрім непорочності істини і сили Твоїй, Господи! Амінь.

Розбивати яйце слід з максимальною акуратністю, щоб не пошкодити жовток. Малюнок, який з’явиться на поверхні, буде говорити про успішність ритуалу.

Розшифровка значень

Коли Ви завершите розшифровку результату, обов’язково позбудьтеся від використаного атрибута. Виливаючи вміст миски, прошепоти:

Іменем Господа нашого Ісуса Христа, наказую тобі, сатана! Іди геть зі своїми бісами і духами від раби Божої (ім’я, яким хрестили)! Амінь!

Після чого вимийте обов’язково використану ємність і руки. Так Ви зніміть весь негатив. Обов’язково при митті посудини шепочіть:

Мою я не посудина, а (ім’я жертви) від його хвороб, негараздів, від переляку, переполоху, призора, злого розмови. Як цю посудину чистий, так і (ім’я) від хвороб, неприємностей, переляку, переполоху, призора, злого розмови чистий (а). В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Обряд з використанням фотографії

Якщо у Вас немає можливості напряму контактувати з жертвою, або вона відмовляється вірити в те, що на ній лежить прокляття, то усунути негативний вплив потрібно на відстані. Найпростіше зробити це за допомогою фотографії цієї людини. Для цього Вам будуть потрібні:

Запаліть свічку і розташуйте її перед іконою. Поставте поруч зображення хворого і покладіть на нього праву руку (якщо ви правша, ліву — якщо лівша). Налаштуйтеся на енергію хворого. Для того, щоб контакт був сильніше, візьміть найсвіжіший знімок.

Тепер візьміть свічку в ліву руку, а в праву — яйце. Починаючи з центру, за годинниковою стрілкою катайте яйце по зображенню хворого, повторюючи слова «Отче наш»:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Прочитати текст важливо 7 разів. Тепер яйце розбийте і вилийте в унітаз, а фотографію окропіте святою водою. Свічку годі й гасити, а дати їй догоріти і залишити все решта атрибути поруч з нею недоторканими до того моменту, поки вона не згасне.

Зняття порчі самостійно яйцем і іконами

Даний ритуал проводиться протягом семи діб, на спадної Місяці. Він досить місткий і вимагає додаткової підготовки. Перш ніж приступити до зняття порчі, той, хто буде проводити ритуал, повинен дотримуватися суворого посту протягом дев’яти днів. Бажано дотримуватися його і жертві. Строгий піст — це харчування виключно рослинною їжею. Під час нього під забороною знаходиться також алкоголь.

Коли підготовка буде завершена, можна приступати до поведінки ритуалу. Вам знадобляться:

Ранкове очищення

Щоденні маніпуляції будуть складатися з ранкових і вечірніх ритуалів. Щоранку жертві потрібно вставати зі сходом сонця. Сідає вона спиною на підлогу, обличчям на схід.

Вам потрібно покласти на стіл ікону Пантелеймона Цілителя, а перед нею — запалену свічку. Тепер в руку береться яйце і кладеться на голову хворому. Утримуючи яйце в одному положенні, говорите:

Про великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікаря многомилостивий, Пантелеймоне! Надо мною, грішним рабом, вислухай благання і благання моє, умилостив небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть ми зцілення від гнетущаго ма недуги. Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей, відвідай ма благодатним відвідуванням, Твоїх гріховних виразок моїх, помажемо єлеєм милості твоєї і зціли мя; да, здоровий єси душею і тілом, залишок дний моїх, благодаттю Божою, возмог провести в покаянні і догоджання Богу і сподоблюся восприяти благий кінець життя мого. Їй, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, та заступництвом твоїм дарує ми здравіє тіла і спасіння душі моєї. Амінь.

Після чого уявіть, як яйце втягує в себе всю негативну енергетику, навколишнє жертви. Нехай атрибут повністю заповниться всіма болями і стражданнями, які довелося пережити людині. Читається молитва до тих пір, поки свічка не згорить рівно наполовину. Тоді вона гаситься, а яйце закопується далеко від будинку.

Вечірній ритуал

Увечері, як тільки стемніло, потрібно запалити другу половину свічки і поставити її перед іконою Божої матері. Вам слід взяти нове яйце. Розташувавши його на голові у жертви, приступите до читання молитви:

Про Пресвята Пані Владичице Богородице! Споруди нас, рабів Божих (імена) з глибини гріховної і визволи нас від внезапния смерті і від всякого зла. Подай, Пані, нам мир і здоров’я і просвіти нам розум і очі сердечні, еже до спасіння, і сподоби нас, грішних рабів Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого: яко держава Його благословенна з Отцем і Пресвятим Його духом.

Читається текст до тих пір, поки свічка повністю не догорить. Тепер загорніть яйце і недогарок свічки в білу хустинку і знову закопайте якнайдалі від будинку (найкраще вибрати безлюдне місце в лісі або в посадках).

Проводиться даний ритуал в чіткості протягом усіх 7 діб. Перериватися забороняється. В іншому випадку, доведеться починати очищення заново. Після тижня навіть найсильніша порча буде знята з хворого.

Простий спосіб усунення чаклунського впливу

Якщо при діагностиці порчі було виявлено, що негативна програма недостатньо сильна, то усунути її допоможе один легкий спосіб. Вам знадобляться:

Попередньо попросіть жертву випити трохи освяченої води, після чого поставте їй на голову ікону із зображенням її покровителя. Яйце тримайте в правій долоні і притулите його до чола хворої людини. Тепер тричі прочитайте слова:

Слава Тобі, Господи Ісусе Христе, Сину Єдинородний безпочаткового Отця, Єдиний зціляв усяку недугу і всяку язю в людях, яко помилував мя єси грішного і позбавив єси мене від хвороби моєї, чи не допустивши їй розвинутися і він убив мене за гріхи мої. Даруй мені відтепер, Владико, силу твердо творити волю Твою на спасіння душі моєї окаянної і на славу Твою з безначальним Твоїм Отцем і єдиносущним Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Після завершення обряду помийте людини освяченої водицею, а в окрему чашу з рідиною розбийте використаний атрибут. Отриману масу виплесніть в унітаз або в раковину, а яєчну шкаралупу — закопайте на пустирі. Досить 1-3 подібних обрядів для того, щоб позбутися від негативного впливу.

За допомогою яйця можна усунути сильну порчу. Дані ритуали здатні очистити енергетику потерпілого і повернути йому радість в житті. Перед проведенням обрядів переконайтеся в тому, що Ви готові до них, так як запорукою ефективності ритуалів є ваші бажання і віра.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: