Відшити хлопця — як це зробити правильно?

Відшити хлопця - як це зробити правильно?

Серед представників чоловічої половини людства існують такі екземпляри, які категорично не сприймають відмову жінки від подальшого спілкування. Мало того, чоловіки сприймають дамське «ні» як сигнал до ще більш активним і наполегливим діям. І тут вже саме дівчині доводиться йти на всілякі хитрощі, щоб культурно позбутися настирливого залицяльника.

Пропонуємо вашій увазі прекрасну добірку варіантів того, як м’яко і без шкоди для морального здоров’я відшити наскучило хлопця.

Керівництво до дій

Метод чесного «ні» спрацьовує не завжди, оскільки виною самих жінок, він сприймається як сигнал кокетства або бажання продовжити флірт.

У такій ситуації чинимо так:

Відшиває грамотно

Все це добре, але коли справа доходить до реальної практики, виявляється, що один хлопець різко відрізняється від другого, і кожному з них доводиться шукати свій підхід. Так, наприклад, уявне заміжжя дозволить позбутися від незнайомця, тоді як з давнім другом аналогічний номер не пройде.Саме тому нижче запропоновані варіанти того, як чемно і дбайливо відшити хлопця в залежності від того, ким він вам доводиться:

Неважливо, який з перерахованих вище способів був визнаний вами як найуспішніший і результативний, потрібно подумати про те, чи так вам противний кандидат, котрий завалює вас пелюстками троянд.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Як здобути вищу освіту в США?

Вибираючи майбутню професію, деякі замислюються про можливість здобуття вищої освіти в Америці. Чи реально це і чи варто витрачених зусиль? Пропонуємо вам корисну інформацію про те, як працює система освіти…

Як дізнатися, чи збудеться моє бажання?

Людині властиво мріяти, а ще більшість з нас хотів би заглянути в майбутнє і дізнатися, якою буде його життя. Щороку загадуючи бажання під бій курантів, ми сподіваємося, що воно обов’язково…

Як гарантовано спокусити чоловіка?

Вам подобається хлопець / чоловік, займаючи всі ваші думки, але ви не знаєте, як до нього підійти, як зачепити його? І напевно не впевнені, що спроба знайомства з цією людиною…