Як дізнатися, чи збудеться моє бажання?

Як дізнатися, чи збудеться моє бажання?

Людині властиво мріяти, а ще більшість з нас хотів би заглянути в майбутнє і дізнатися, якою буде його життя. Щороку загадуючи бажання під бій курантів, ми сподіваємося, що воно обов’язково збудеться. Однак не всі знають, що є спосіб дізнатися це напевно.

Зміст:

 • «Лети, лети пелюстка…»
 • Ворожіння за допомогою книги
 • Ворожіння на картах
 • Ворожіння на монетах
 • Чи збуваються бажання біля Стіни Плачу
 • «Лети, лети пелюстка…»

  Чи збудеться моє таємне бажання? Отримати відповідь на це питання можна, але за певних умов.

  Існує кілька видів ворожінь на бажання, які допоможуть зазирнути в майбутнє, але це зажадає дотримання певних правил. Велике значення мають час проведення ритуалу.

  Ідеальним часом для ворожіння вважають повний місяць, але тільки не нічний час доби, а вечірнє. Місячний календар допоможе визначитися і вибрати правильний день, але і тут потрібно діяти гранично акуратно, так як кожен з них відповідає за свою певну область.

  Так:

  Ворожіння за допомогою книги

  Цьому ворожіння під назвою бібліомантія вже не одна сотня років. Як дізнатися, чи збудеться потаємне бажання? У цьому може допомогти книга, але не проста. Підійде тільки праця особливого письменника, так чи інакше пов’язаного з містикою і магією.

  Кажуть, стовідсоткові передбачення дає роман Булгакова «Майстер і Маргарита». Якщо такого в наявності немає, можна взяти працю Гоголя або що-небудь інше з класики. Необхідно вимкнути світло, запалити свічку, створити тиху, затишну атмосферу і повністю зосередитися на своєму бажанні, промовляти його про себе.

  Тепер потрібно швидко назвати два випадкових числа — одне буде номером сторінки, а інше номером рядка зверху. Знайдена відповідно до цими цифрами рядок в книзі і буде відповіддю на поставлене запитання. Якщо вам відповідь не сподобалася, це не привід гадати знову. Справа в тому, що такий обряд з книгою робити занадто часто не рекомендується, а тільки в особливих випадках.

  Ворожіння на картах

  Можна відразу заспокоїти тих, хто думає, що для цього доведеться вчитися складним розкладами або відправлятися до ворожки. Ворожіння досить просте і не вимагає особливих навичок. Все, що потрібно — це загадати бажання, перетасувати колоду і витягнути одну-єдину карту. Якщо масть буде червоною — то задумане збудеться, якщо чорної — то немає.

  Відповідь на своє питання можна отримати і так: перетасувати колоду карт і викласти перші 15 карт мастю вгору. Якщо в цьому ряду є тузи, їх потрібно відкласти в сторону. Виклавши новий ряд, знову прибрати тузи, якщо вони там будуть.

  Останній викладений ряд з 15 карт завершить ворожіння: все, що вийшло при цьому тузи означатимуть, що бажання збудеться, якщо хоч один залишиться в колоді, то прогнози не оптимістичні.

  Ворожіння на монетах

  Монети, особливо старовинні, так само допоможуть допомогти зазирнути в майбутнє. Насипавши в долоні жменю момент, скласти кисті разом, потрясти, загадати бажання і підкинути вгору. Якщо велика частина монет опуститься орлом вгору, то загадане збудеться, якщо решкою ​​- бажанням не судилося збутися.

  Монетки різної величини можна використовувати і для такого ворожіння: одне і те ж бажання потрібно написати на трьох невеликих клаптиках паперу. У кожен з них необхідно звернути по одній монеті і прибрати під подушку перед відходом до сну.

  Вранці, прокинувшись, витягнути з-під подушки лівою рукою першу-ліпшу папірець. Якщо в неї буде загорнута найбільша монета, то бажане збудеться, якщо гріш середнього діаметра — то шанси на успіх є, але доведеться почекати. А якщо ж вам дістанеться найменша монета, але розраховувати нема на що.

  Чи збуваються бажання біля Стіни Плачу

  Бажаючи про щось сильно-сильно і вірячи, що задумане збудеться, людина звертається до Бога. Вважається, що Він там, де про нього говорять, але є на землі такі місця, молитва в яких володіє такою силою, що людина повертається додому зовсім впевнений, що все, про що він просив, обов’язково збудеться, а Бог допоможе йому в цьому.

  До таких місць належить Стіна Плачу — особливе місце в Єрусалимі. Вона є західною частиною храму Господнього, від якого залишилася тільки ця смужка кладки, яка стоїть тут уже не одну тисячу років.

  Свою назву стіна отримала тому, що повз неї ходили євреї, притискалися до неї, молилися і плакали. Традиція вкладати в щілини кладки записочки з побажаннями з’явилася давно, коли шлях з Європи в цю Святу Землю був пов’язаний з небезпеками і труднощами і не кожен наважувався особисто вклонитися святині і попросити Бога про щось сокровенне.

  Люди передавали записки з оказією і просили вкласти їх в стіну з надією, що така молитва теж буде почута Богом.

  Збуваються чи такі бажання чи ні, цікавить багатьох. Напевно, найкращою відповіддю буде: Бійтеся своїх бажань, вони можуть виконуватися!

  Тобто не потрібно турбувати Бога через дрібниці і перекладати на його плечі вирішення своїх проблем. А то ж він може і виконати це бажання, тільки зовсім не так, як хотілося б.

  Молитися треба про найпотаємніше — про те, чого важливіше для вас на світлі просто немає, але і цього мало. Важливо жити так, щоб Бог порахував вас гідним того, про що ви просите.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: