Як дівчині отримувати задоволення в сексі?

Як дівчині отримувати задоволення в сексі?

Знаєте, що робить дівчина, яку в ліжку не задовольняє її обранець? Вона або починає імітувати оргазм, або приступає до пошуків нового коханця. Погодьтеся, що обидва випадки не зовсім приємні, особливо якщо ваші відносини засновані не тільки на сексі, а й на духовній близькості.

Зміст:

 • Причини незадоволеності
 • Як досягти оргазму жінці?
 • Як змусити дівчину закінчити: поради для чоловіків
 • Причини незадоволеності

  Для успішного вирішення такого дійсно серйозної проблеми, потрібно знати її першоджерела. Їх може бути кілька:

  З огляду на все це, питання того, як дівчині можна дуже швидко закінчити, слід вирішувати спільно зі своїм статевим партнером, так би язикати, спільними зусиллями.

  Як досягти оргазму жінці?

  Отже, даємо кілька порад щодо того, що необхідно зробити дамі, яка бажає отримати оргазм як можна швидше:

  Якщо при першому статевому контакті виявляється, що чоловік — «скоростріли», не поспішайте давати йому червоне світло. Цілком можливо, що відпочивши, він обов’язково доведе вас до оргазму з другого разу. У подібній ситуації рекомендується самій відтягувати процес сім’явипорскування, злазячи з статевого органу партнера в самий піковий момент, і даючи йому шанс повернути собі самовладання.

  Як змусити дівчину закінчити: поради для чоловіків

  Представникам сильної статі найчастіше доводиться перейматися питанням того, як швидко змусити дівчину скоріше і понатуральней закінчити, оскільки від цього залежить їхнє самолюбство і впевненість в своїх сексуальних можливостях. Тут можна було б обійтися стандартними порадами на кшталт: поцілуйте за вушком, шепочіть ніжні слова, проникайте глибше.

  Насправді, секретів того, як дівчині можна допомогти швидко закінчити, існує безліч, і остаточний варіант залежить від індивідуальних особливостей її організму, психологічного стану, атмосфери та інших нюансів.

  Наводимо кілька ділових рекомендацій щодо того, що може змусити даму імітувати оргазм:

  Найцікавіше, буває і абсолютно зворотна ситуація, в якій чоловікові доводиться вирішувати питання того, що робити, якщо його дівчина занадто швидко кінчає, коли він тільки входить у смак. Для початку варто розібратися, чому саме дівчина кінчає швидко, і чия в тому вина.

  Першою причиною можна вважати дуже тривалі попередні ласки, після яких настає перезбудження, і жінка кінчає буквально через кілька фрикций.

  У такій ситуації не потрібно випитувати у партнерки, швидко чи кінчають всі дівчата, або тільки вона одна, а сміливо продовжувати статевий акт, оскільки дами здатні переживати кілька екстазів поспіль. Краще ж просто попросити дівчину заздалегідь попередити вас про наближення моменті Х, і влаштувати антракт, тривалістю в кілька секунд.

  Також відповідь на те, чому статевий акт швидко закінчився через досягнення жінкою свого оргазму, може переховуватися в прийнятій вами спільної позі. У деяких з них клітор стимулюється дуже сильно, і збудження дуже скоро досягає свого апогею. У даній ситуації досить просто змінити позицію, і насолоджуватися сексом далі.

  До слова буде сказано, що екстремально швидкий оргазм у дівчини може бути результатом випитого перед статевим актом спиртного, або побічним ефектом її фізіологічних особливостей. В останньому випадку все можна виправити шляхом використання специфічних секс-іграшок, що продовжують обопільне задоволення.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: