Як гарантовано спокусити чоловіка?

Як гарантовано спокусити чоловіка?

Вам подобається хлопець / чоловік, займаючи всі ваші думки, але ви не знаєте, як до нього підійти, як зачепити його? І напевно не впевнені, що спроба знайомства з цією людиною виявиться вдалою. Що зверне на вас свою увагу і буде згоден продовжувати спілкування. В голові рояться сумніву, делікатні мурашки бігають по тілу, коли ви продумуєте сценарій знайомства.

Можна поспілкуватися на цю тему з подругами, поритися в інтернеті, вивчаючи способи спокушання. Але найкращим варіантом для того щоб зрозуміти, як зачепити хлопця, все-таки буде послухати думку чоловіка. Саме чоловічий погляд на те, як повинна вести себе жінка при знайомстві, найбільш об’єктивний.

Зміст:

 • Як справити перше враження?
 • Придумайте собі роль
 • Використовуйте ситуацію в свою користь
 • Уникайте помилок
 • Як справити перше враження?

  Образ людини, ставлення до нього формується в перші хвилини знайомства. Цей принцип діє завжди, він незмінний: перше враження — довгоживучі і навіть невикорінювальне, саме з нього хлопець буде виходити далі. Все, що дізнається надалі, всі відомості, які отримає, будуть так чи інакше пропущені через призму першого враження. Так що перші хвилини і секунди — ваше все!

  Цей момент потрібно продумати ретельно. Тут роль грає голос, погляд, сказана вами фраза, міміка, дії, які робите. Яскраво наведені очі, в поєднанні з короткою спідницею і сигаретою між пальцями, навряд чи сформує у вашого хлопця саме ту думку, яку вам необхідно, якщо розраховуєте на тривалі відносини і симпатію.

  Формуйте образ, який працював би на вас, а не проти. Починаючи розмову, не забувайте про інтригу — прямолінійність вбиває її і позбавляє вас шансів на інтерес з його боку. Будь-який чоловік погодиться: жінка, яка грає словами, робить напівнатяки і про прості речі говорить яскраво, обов’язково привертає до себе. Це створює ту саму родзинку, загадку, яку так прагнуть розгадати чоловіки і яка, як то кажуть, чіпляє на гачок.

  Не забувайте про погляд. Він не повинен бути байдужим. Чоловік повинен розуміти, що ви проявляєте до нього інтерес. Відсуньте подалі своє збентеження, але і не перегравати: в перші хвилини знайомства не варто дивитися на чоловіка так, ніби його зараз з’їсте. Швидше, загадковість — ваша зброя, і натяк. Гра поглядом повинна бути ненав’язливою, але помітною.

  Отже, в перші хвилини знайомства ваші інструменти:

  Придумайте собі роль

  Думка чоловіки: щоб гарантовано зацікавити, потрібно зіграти будь-яку роль. Треба вигадати легенду, згідно з якою вам просто необхідно познайомитися. Ви можете, наприклад, зробити вигляд, що пишете книгу і продумуєте образ героя; і саме ця людина найбільше підходить під цей образ. Або ви — господиня милою загубилася собачки.

  Покажіть йому фотографію, попросіть допомогти вам в пошуку уявного вихованця. Робіть це ненав’язливо, перемежовуючи спілкування фразами, які передбачають його відповідь.

  Те, який результат буде мати ваша гра, залежить тільки від вас. Не забудьте вжитися в свою роль. У вас повинно бути продумано все до дрібниць і передбачені різні варіанти подій. Задавайте йому питання, говорите про себе, дізнайтеся його інтереси — але не будьте балакучі. Немає нічого більш відразливого, ніж коли жінка тріщить без угаву.

  Використовуйте ситуацію в свою користь

  У хлопця, який вам подобається, напевно є оточення, друзі, робота. Можливо, у вас є спільні знайомі? Запам’ятайте: будь-які відомості про чоловіка вашої мрії — це ваш козир. І чим більше їх зберете, тим більше шансів на виграш!

  Зустрітися з його знайомими. Постарайтеся зробити так, щоб бути у нього на очах. У такому випадку існує ймовірність того, що він перший проявить інтерес до вас.

  І не забудьте цікавитися думкою його оточення про нього — будьте готові до того, що всі висловлювання можуть абсолютно не збігатися з тим, що ви очікуєте. Беріть участь в інтернет-листуванні з ним, його знайомими, використовуйте соц. сети і СМС, постаравшись зачепити людину своїми незвичайними коментарями.

  Під час спілкування зі своїм чоловіком робіть дії, що передбачають його допомогу вам, провокуйте на коментарі. Попросіть потримати вашу сумочку, поки пишете СМС, а потім недбало вибачитеся і попросіть допомогти вам розібратися у функціях телефону, який щойно купили і ще не встигли до нього звикнути. Не забудьте похвалити його за допомогу! Похвала впливає на чоловіків особливим позитивним чином.

  Уникайте помилок

  Нарешті, знайомство відбулося, і ваш чоловік виявив інтерес до вас. Врахуйте, що знайомство — це лише півсправи, чоловіка потрібно ще утримати.

  Для цього варто пам’ятати, що хлопці не люблять, коли ви говорите про свої минулі любовні пригоди. Не варто розповідати про колишнього, якого залишили або який залишив вас. Така відвертість може зачепити його за живе, зіпсує його думку про вас.

  Щоб не опинитися кинутої, не бійтеся бути слабкою. Сильні жінки мало кому потрібні. Адже сила — це чоловіча якість, чим більше ви будете демонструвати свою незалежність, гордість, тим більше чоловік буде думати, що він вам просто не потрібен — і відправитися шукати ту, яка потребуватиме ньому.

  Одна з найнебезпечніших помилок, які можуть звести всі результати знайомства нанівець — сумнів в його позитивних якостях. Чоловік вашої мрії повинен бути для вас найкращим, відповідальним, талановитим, дбайливим. Навіть якщо це не так насправді — він повинен думати, що ви його таким вважаєте.

  І якщо буде боятися вас втратити — тоді докладе всіх зусиль, щоб відповідати вашу думку про нього. Нагадуйте йому про це кожен день: при зустрічах, телефонних розмовах, в особистому листуванні, але не робіть цього театрально, пафосно, удавано. На цьому етапі відносин дуже важлива ваша щирість.

  Отже, спокушання хлопця — це ціле мистецтво, оволодівши ним, можна завжди відчувати себе впевненою, не боятися суперництва. Будьте на висоті, і любовна фортуна обов’язково вам посміхнеться!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: