Видаляємо запах цвілі в пральній машині

Видаляємо запах цвілі в пральній машині

Цвіль в пральній машині виявляють багато господинь, але мало хто знає, як з нею боротися. Усунути цей грибок зі стін квартири не так складно, адже для цього існують спеціальні засоби, але ось як провести чистку пральної машини від цвілі? Давайте спробуємо дізнатися кілька секретів вирішення цієї проблеми.

Зміст:

 • Чому з’являється і чим небезпечний грибок
 • Усуваємо грибок і неприємний запах
 • ефективні методи
 • заходи профілактики
 • Чому з’являється і чим небезпечний грибок

  Купуючи будь-яку техніку, важливо ознайомитися з правилами її експлуатації. Багато жінок дивуються, як в пральній машині могла з’явитися цвіль. Справа в тому, що суперечки цього грибка присутні всюди, просто вони знаходяться в неактивному стані.

  Лише при створенні сприятливого середовища — підвищеної вологості, суперечки починають свою активну діяльність.

  Цвіль, що знаходиться в пральній машинці, в будь-якому випадку потрапляє на речі, які в ній стиралися. Саме тому навіть після прання господині іноді виявляють, що випрані речі мають неприємний запах. Слід знати, що спори грибка, потрапляючи на одяг, рушники та постільну білизну, можуть викликати алергію і напади астми.

  Причин, за якими з’являється цвіль в машинці і викликає неприємний запах, безліч, а саме:

  Щоб ефективно видалити цвіль, потрібно дізнатися причину її появи.

  Усуваємо грибок і неприємний запах

  Якщо цвіль в барабані машини вже з’явилася, її потрібно повністю видалити, адже сама вона ніяк не зникне. Очищення пральної машини від цвілі може бути проведена кількома способами.

  Перш за все, потрібно провести механічне видалення грибка в видимих ​​місцях його утворення.

  Як правило, він з’являється в складках ущільнювача, а також в ємності для порошку і миючих засобів.

  Досвідчені господині для чищення цих місць машини рекомендують використовувати такі засоби:

  Якщо грибок тільки оселився у вашій пральній машині, його можна видалити і за допомогою звичайного господарського мила. Не забудьте також вийняти контейнер для миючих засобів, адже під ним зазвичай теж утворюється цвіль. Для чищення дуже зручно використовувати щітку, можна взяти зубну, адже з її допомогою можна дістатися до важкодоступних місць, в яких селиться цвіль.

  Коли ви чуєте стуки і гудіння під час прання, швидше за все, забився насос фільтра. У такому випадку вода після прання не повністю йде з машинки, викликає неприємний запах і постійна присутність спор грибка.

  Щоб почистити фільтр, закрийте кран води, відкрутіть кріплення зливного шланга. Знімаєте сіточку і помийте її під струменем теплої води, а потім поставте на місце.

  Є ще один простий спосіб вирішення цієї неприємної проблеми — виженете машинку без завантаження білизни в режимі кип’ятіння. Можете додати спеціальний засіб для чищення пральних машин, але можна обійтися і без нього, під дією такої високої температури грибок не виживає.

  ефективні методи

  Багато господинь змогли відновити свою пральну машинку, яка наділяла б речі неприємним запахом, за допомогою простих засобів, приготованих ними самостійно в домашніх умовах.

  При бажанні ви можете скористатися такими рецептами:

  Якщо ці засоби не допомогли, вам доведеться розбирати машину і протирати поверхні її деталей содою або спеціальним дезинфікуючим засобом. Також при видаленні цвілі добре себе зарекомендувала лимонна кислота.

  заходи профілактики

  Відомо, що простіше не допустити появу проблеми, ніж її потім усувати. Не є винятком і утворення цвілі в пральній машині.

  Якщо ви не бажаєте потім довго боротися з грибком, дотримуйтесь правил експлуатації цієї незамінної сучасної техніки:

  Деякі люди не знають навіть, як виглядає цей грибок, тому можуть не здогадуватися, що він оселився в їхньому будинку. Щоб дізнатися, як він виглядає, досить подивитися фото. Саме фото цвілі в пральній машині в багатьох випадках дозволяє розпізнати її відразу після виникнення цієї проблеми.

  Правильно використовуйте свою техніку і дотримуйтесь заходів профілактики утворення грибка, тоді цей грибок обійде вас стороною!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: