Позбавлення від тарганів?

Позбавлення від тарганів?

Тарган — це не тільки неприємне на вигляд, але і небезпечне для здоров’я людини істота, що переносить і заражають його різними захворюваннями. Особливо необхідна боротьба з цими комахами, якщо в будинку, який вони облюбували, живе маленька дитина. Допитливий малюк може брати їх в руки, або навіть досліджувати на смак. У цьому випадку питання про те, як позбутися від чорних тарганів або їх рудих побратимів, для батьків постає особливо гостро.

Скільки ж різних засобів і способів вже придумало людство для боротьби з цими паразитами!

Неясно, за які заслуги, але природа нагородила цих вусатих істот незвичайною живучістю, в силу чого вони здатні адаптуватися до всіх умов навколишнього середовища, і переставати реагувати на будь-якого роду отруту. І все ж, існують методи, за допомогою яких можна успішно боротися з ними.

Зміст:

 • Засоби для боротьби з тарганами і їх застосування
 • Народні засоби боротьби з шкідниками
 • трохи хитрості
 • Заходи безпеки при цькуванні тарганів
 • Засоби для боротьби з тарганами і їх застосування

  З цією метою люди нерідко вдаються до послуг санітарних епідеміологічних станцій, але, на жаль, навіть їх методи не завжди допомагають впоратися з проблемою. Іноді з їх допомогою вдається тимчасово вивести неприємних «сусідів», але вигнати їх назавжди — немає.

  Які ж існують засоби для боротьби з неприємними «сусідами»?

  Народні засоби боротьби з шкідниками

  Ця категорія багата різними способами боротьби з непроханими «постояльцями»:

  Способів позбутися від рудих і чорних тарганів багато, але як це зробити так, щоб вони не повернулися?

  трохи хитрості

  Основне джерело життя комах — вода. З’ївши отруту, вони прагнуть знайти вологу, яка врятує їх від загибелі. Перед вживанням заходів перекрийте і перемотайте всі крани в будинку, протріть насухо абсолютно всі поверхні, приділивши особливу увагу кухні, ванній кімнаті, туалету.

  Тарган — неприємне комаха, але не дурне. Перебуваючи в небезпеці, він кинеться до сусідів. Просто попередити сусідів про цькування тарганів недостатньо, потрібно діяти з ними спільно. Для досягнення максимального результату потрібно зробити дезінфекцію в усіх квартирах, що знаходяться на одному поверсі з вашої, і на кілька поверхів нижче і вище.

  Вирішивши проблему, не зупиняйтеся на досягнутому. З метою профілактики використовуйте засоби відлякування нав’язливих «гостей» (наприклад, герань, нашатир, періодичну обробку житла гелем або іншими речовинами). Комплексний вплив — кращий спосіб захистити свій будинок від них. Тримайте житло в чистоті, намагайтеся не залишати на столах продукти, воду, крихти, харчові відходи, своєчасно виносите сміття з квартири.

  Заходи безпеки при цькуванні тарганів

  Яке б із засобів для позбавлення від комах ви не вибрали, не допускайте взаємодії з ним дітей і домашніх вихованців.

  Проводьте процедуру в рукавичках, щоб не отримати опіків, подразнень, виразок на шкірі і т.д. Якщо не вдалося уникнути попадання речовин на шкіру, в терміновому порядку вимийте її водою з милом.

  Слідкуйте за тим, щоб засоби не потрапили в очі. При використанні високотоксичних речовин покиньте будинок як мінімум на добу.

  При правильному підході до проблеми розв’язати цю проблему можна — швидко, ефективно і назавжди.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: