Від чого оберігає Божа Матір

Від чого оберігає Божа Матір

Божа Матір завжди користувалася особливим шануванням у православних. Вона є однією з найбільш часто звертаються святих. Багато хто йде до її лікам і читають свої прохання і молитви. Часто багато сперечаються про те, від чого оберігає Божа Матір, але кожен точно знає, що не залежно від молитви і прохання, Богородиця завжди намагається допомогти. Прохання до неї мають різний зміст і властивості, але все точно знають про те, що жодна молитва не залишиться без уваги.

Від чого оберігає Семистрільна ікона Божої Матері

Свою назву «Семистрільна» вона отримала за своє зображення. Ця ікона за своїм зовнішнім виглядом нагадує інший образ, який називається «Пом’якшення злих сердець». Різниця полягає в тому, що на «Семістрельніце» знаряддя вбивства — це 7 стріл, які розташовані в такий спосіб: 4 з одного боку і 3 — з іншого. На другий же ікони замість стріл — мечі. Вони також мають і інше розташування.

Дана кількість несе в собі ще й символічне значення — кількість людських гріхів. Пронизана Богородиця також означає ту біль, яку вона відчувала на Землі. Незважаючи на все це вона готова молиться за кожного з нас перед Сином і просити у нього заступництва для нас.

Точних відомостей про те, коли і де вона з’явилася немає. Відомо тільки те, що до революції вона була в Іоанно-Богословської церкви, неподалік від Вологди.

Дана ікона відома також великою кількістю чудес, які сталися перед нею. Відзначається, що багато зцілилися, а ті, хто щиро просили, отримали бажане. Віруючі вимовляють молитви у цього способу Бооматері:

Є не тільки ікони з зображенням даної святий, але і обереги, які можна носити постійно з собою. Вони допоможуть у важкій життєвій ситуації. Кого захищає оберіг Пресвятої Богородиці? Основною функцією даного способу є захист. Під час військових дій вона виступає заступницею кордонів Батьківщини. А в мирний час вона оберігає будинок від будь-якого негативу людей, які відвідують Ваш будинок. Найкраще місце для її розміщення в будинку — навпроти вхідних дверей. Таким чином, кожен буде її відразу бачити і залишати всі свої погані наміри.

Молитва — оберіг

Крім того, є і оберігає молитва Богородиці. Вона спрямована на те, щоб захищати ще й всіх мешканців будинку від негативного стану. Сюди входять сварки, лайки та інші розлади, які можуть привести до руйнування навіть самої міцної сім’ї. А саме оберігає молитва здатна допомогти тоді, коли в душі у людини починає з’являтися погане або зле почуття по відношенню до близьких чи знайомих. Дана молитва направлена ​​на пом’якшення злого серця.

Про багатостраждальна Мати Божа, Превисшая всіх дочок землі, по чистоті Своєю і з великого страждань, Тобою на землі перенесених, прийми многоболезненния зітхання наша і збережи нас під дахом Твоєї милості. Іншого бо притулку і теплаго заступництва крім Тебе не знаємо, але, яко відвагу імущих до Іже з Тобі народженому, допоможи і спаси нас молитвами Своїми, та цілі були досягнемо Царства Небесного, ідеже з усіма святими будем співати в Троїце єдиному Богові нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Не потрібно також забувати і про те, що варто спочатку подякувати Господу, Богородицю і інших святих про те, що маєте, і тільки потім приступати до прохань. Таким чином Ви покажете свою повагу і подяку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: