Молитва про прощення гріхів до Пресвятої Богородиці

Молитва про прощення гріхів до Пресвятої Богородиці

Кожна людина, яка хоча б раз в житті просив прощення, після чого відчував полегшення на душі, яке змінюється після почуття провини і муки. Але вибачення за скоєні гріхи про який ми просимо перед Всевишнім і перед Богоматір’ю здатні на більше. З їх допомогою православні віряни не тільки знімають тягар з душі, а й можуть побачити життєвий шлях, по якому варто йти далі. У православній вірі існує досить велика кількість різних святих, але однією з найбільш шанованих вважається Богоматір. Молитва Богородиці про прощення гріхів вважається однією з найсильніших, тому її дуже часто рекомендують використовувати священнослужителі в разі тягаря на душі і для прощення гріховних діянь.

Перед який іконою вимовляють молитву

Молитву богородиці про порятунок від гріха читають перед іконою Божої Матері «Благодатне небо». Про появу святого образу ходить багато різних легенд. За однією з який образ Богоматері був відправлений до Москви з Смоленська ще в 14 столітті. Сьогодні вона перебуває в Московському Архангельському соборі. Але також цей образ є і в інших храмах. На іконі зображено Богоматір з немовлям на руках. За її спиною знаходиться блакитний фон, немов небо.

Як стверджують багато священнослужителів, Богоматір на цій іконі благає про порятунок всього світу. Ікона вважається чудотворною. Коли давно був такий випадок, коли лютеранка сильно захворіла. В одну з ночей її гувернанткою приснився сон, в якому вона побачила цей святий образ. Дівчина уві сні просила за здоров’я своєї господині. Після пробудження гувернантка перед образом також читала молитву протягом шести тижнів. Вона просила у Богоматері одужання. Також вона почала відвідувати служби. Через кілька місяців дівчина вилікувалася від захворювання.

Про що просять перед образом

Як видно із самої назви молитва Богородиці про порятунок від гріха , то можна зробити висновок що прохання вимовляється з проханням вибачення. Але насправді перед святим образом також прийнято підносити молебні, щоб знайти свій шлях до порятунку. Крім того, до Богоматері звертаються:

Необхідно також відзначити, що Ікона Богоматері «Благодатне Небо» є берегинею від лжевчень і розколів православної релігії і церкви. Вона допомагає наставити віруючих на шлях істинний, які заблукали. Образ допомагає повернути і зміцнити дух православної віри.

Читати молитву Богородице про порятунок від гріха

Напевно погодяться багато вірян з тією думкою, що в процесі вознесіння молитви до святого ми абстрагуємося від усякої життєвої суєти. Найчастіше ми просимо у Всевишнього і у Богоматері про прощення за наші вчинки, думки і різні наміри, які в свою чергу викликані хіттю, слабкістю духу і т. д. Читаючи таке звернення регулярно несе в собі душевне очищення.

Після того як буде прочитана молитва людина відчуває просвітлення свідомості. Але щоб молитва була ефективною і її почули святі, її необхідно правильно читати. Пам’ятайте, що молитовне звернення повинно підноситься не тільки в важкі хвилини, але і в моменти щастя.

Моліться в випадках, коли ви відчуваєте провину за собою перед кимось. Також підносить молитовний прохання необхідно в моменти каяття за думка про створення проступку або в разі прийняття рішення не повторювати вчинених помилок і діяти відповідно до заповідей Божих. Але головною ознакою того, що пора читати цю молитву це відчуття тяжкості і дискомфорту на душі.

Текст молитви про прощення за гріхи Божої Матері:

Явився бо на Тебе не чують від століття на землі і несведомое Ангелами на Небесах таїнство, паче розуму і слова, Боговтілення Слова, народженого с’ісконі від Безначальнаго Отця без матері і воплощеннаго в Твоїй утробі і з нетлінною печаттю дівоцтва Твого Родівшагося.

О, диво всіх давніх і нових чудес!

Непорушне слово Самого Бога про переможний насіння жінки сповнилося і зробив в безсім’яного Діві.

О, незмірна глибина премудрості і величі Божої!

Кіімі імени назвемо Тебе, про Наречена Неневестная?

Зорею чи назвемо Тебе восходящаго на небі сонця?

Але Ти — саме Небо, з Тебе бо віз ця Сонце Правди — Христос Бог наш, Спаситель грішних.

Іменуємо чи Тя вратами, що вводять в втрачений прабатьками рай, обіловавшій усіма благами?

Але Ти Сама єси благодатний рай, виростаючи Колір нетління, лікуючий і відганяє смерденіе гріха і сморід прародітельскаго тління.

Назвемо чи Тя юною Непорочного Дівою, що не пізнала шлюбу?

Але Ти і до старості стояла також Неіскусобрачною і невинності до народження, і в народженні, і по народження Сина стояла також єси.

Наіменуем чи Тя Чистою і Святою Марією, превозшедшею Своєю чистотою всіх матерів і праматір’ю?

Але Ти не тільки народила Того Немовля Христа, але і носила Його при Своїх персех і живила Твоїм матері незайманим молоком, Того, Який живить кожне створіння, Емуже зі страхом і трепетом чекають Небесні сили і Його ж хвалить все що дихає і тварюка.

О, востаннє Ти чудова єси між жонами, дивовижна в дів, неповторна в матерех!

До Тебе перед Твоїм Божественним ликом припадаємо і перед Твоїми святими стопами кладемо свої і складаємо всі наші думки, бажання, наміри і почуття.

Освяти їх Твоїм Богоматернім піклування і принесеш їх, яко жертву нашого смиренного серця, яко малоцінну лепту нашої духовної убогості, до Престолу Сина Твого, Спасителя нашого, так ними ж звістка долями вирівняє наш шлях до спасіння і спадщини Царства Його, що не імущаго кінця на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: