Молитва за чоловіка православна Богородиці

Молитва за чоловіка православна Богородиці

Сім’я в православній вірі вважається однією з головних сенсів життя. Тому кожен намагається її максимально берегти і охороняти. Звичайно протягом усього життя трапляються в ній сварки і розбрат. Але іноді бувають такі ситуації, коли чоловік перестає поважати свою дружину і навіть починає їй змінювати. Щоб уникнути таких ситуацій і зберегти подружню вірність і міцну сім’ю священнослужителі рекомендують звертатися за допомогою до святих. Однією з найпопулярніших молитов вважається молитва Божої матері про чоловіка. Її як правило підносять в храмі перед образом «всеблаженна».

Значення ікони і про що перед нею молиться

Даний образ відомий в православ’ї вже кілька століть. Ікона Богоматері дуже популярна серед багатьох сімейних людей. Це і не дарма. Адже саме молитви перед образом «всеблаженна» допомагають зберегти сім’ю. Перед нею читають молитви від позбавлення впливу магії, зцілення від різних недуг. Образ є покровителем перед дружинами у всякій біді, яка може трапиться в сім’ї.

Як уже згадувалося вище, до таких бід відносять і зрада чоловіка, і різні подружні скандали і підозри і багато іншого. Молитва до Богородиці щоб чоловік любив і поважав читається в наступних випадках:

Також таке прохання підносять для поліпшення загальної атмосфери в сімейному вогнищі. Щоб вона була почута її необхідно читати правильно.

Як правильно підносити молитву до Богоматері

Щоб молитва була почута необхідно її вимовляти щиро від душі. Більш того пам’ятайте, що ефективність буде більшою якщо її вимовляти перед образом в храмі або будинку. Перед тим як почати читати прохання обов’язково просите у Всевишнього пробачити вам ваші гріхи. Також обов’язково вибачте зрадника. Не тримайте на нього зла.

Православну молитву Богородице за чоловіка завжди читають вранці. При цьому потрібно пам’ятати про те, що вона читається не тільки в той важкий період, який настав у вашій родині, а й після того як він пройде. Це робиться для того, щоб і в майбутньому сім’я зберігалася міцної і між подружжям панувало взаєморозуміння.

Текст молитви:

Про Пресвята Діво, Мати Господа вишніх сил, неба і землі Цариці, граду і країни нашея всемощного Заступниці!

Прийми хвалебні спів це від нас недостойних рабів Твоїх, і принесеш молитви наша до престолу Бога Сина Свого, щоб милостивий буде неправд нашим і пробавіт благодать Свою шанують всечесне ім’я Твоє і з вірою та любов’ю поклонятися пречистої образу Твоєму.

Несміт бо гідно від Нього помилувані бити, аще не Ти умілостівіші Його про нас, Владичице, яко вся Тобі від Нього можлива суть. Тим-то до Тебе прибігаємо, яко до безсумнівний і скоріше Заступниці нашої: почуй нас моляться Тобі, здивуй над нами великия і богатия милості Твоя, яви нам небесну допомогу Твою і заступництво, і випроси у Бога Сина Твого пастирем нашим ревнощі і пильнування про душі, бургомістр мудрість і силу, судиям правду і неупереджений, наставником розум і покору, чоловіком любов і злагода, чадом послух, ображеним терпіння, обідящім страх Божий, скорботним благодушність, радующімся утримання; нам же всім пошли дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди. Їй, Пані Пречиста!

Він буде йому милосердний на немощния люди Твоя, рассеянния збери, зведені на шлях правий настави, недугующія уврачуй, старість підтримай, юния уцеломудрі, немовлята виховай, і зглянься на всіх нас піклування милостивого Твого заступництва, збудуй нас із глибини гріховної і просвіти сердечні очі наші до зору порятунку.

Милостива нам буди зде і на Страшному суді Сина Твого, преставльшіяся ж у вірі і покаянні від житія цього батьки і братію нашу у вічному житті з ангелами і зі всіма святими жити сотвори. Бо Ти, Пані, слава небесних і сподівання земних, Ти по Бозе наша Надія і Заступниця всіх, хто до Тебе з вірою. Тобі ж молимося, і Тобі, яко всемогутньою Помічниці, самі себе, і один одного і все життя наше зраджуємо, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: