Молитва про захист дітей до Божої Матері

Молитва про захист дітей до Божої Матері

Молитва про захист дітей до Божої матері вважається найсильнішою. Господь відразу приймає ті благання, які йдуть від материнського серця.

Про що просять Божу Матір

Богородиця заступниця і захисниця всіх православних людей. Молять її послати милість для дітей, але не можна просити про блага, які йдуть на шкоду іншим людям. Про семи заборонених гріхах не варто просити. Звичайно, людина може благати про грошовому благополуччі для дітей, здоров’я, сімейне щастя, але не варто забувати, що у Бога свої плани.

Незважаючи на високий рівень медицини, багато сімейних пар страждають без дітей, тому що жінки хворіють гінекологічними захворюваннями. Молитва з проханням послати дитину ефективна. Це можуть підтвердити навіть ті жінки, яким поставили страшний діагноз. Треба тільки щиро молитися і вірити.

Велику допомогу надає ікона Божої Матері в позбавленні хвороб. Благання про дітей перед іконою творять справжнє диво. Коли хворіє дитина, материнське серце розривається від болю, і вона звертається до Пресвятої Богородиці з благанням зцілити дитинку. Можна просити своїми словами або читати текст молебню.

21 вересня велике християнське свято — Різдво Пресвятої Богородиці в цей день добре просити про народження діточок або послати довгоочікувану вагітність. Існує легенда. Батьки Марії довго не мали дітей і молилися Господу. Він їм послав в цей день дочку Марію.

Текст молитви з проханням послати дитину:

«О, Непорочна, Благословенна Діва Марія, у Господа випрохана святими молитвами, Богу віддана, Господом улюблена, обрана матір’ю Господа нашого Ісуса Христа за своєю чистотою душі і тіла. Хто ж прославив Тебе або НЕ догодити, адже Народження Твоє — це наш порятунок. Прийми молитву нашу від недостойних рабів Твоїх, не відкинь благання нашого серця.

Тебе прославляємо знову і знову, Твоя велич оспівуємо, до Тебе припадаємо з розчуленням, як до швидкої заступниці плодовитий. Молимо Тебе, випроси у Сина Твого Ісуса Христа, Бога нашого обдарувати нас недостойних благочестивим життям, нехай буде він жити ми, як завгодно то Богу нашому, і з користю для душ наших. О, Пресвята Діва Марія, Цариця небесна, зглянься з усією милости Своєї на рабів Твоїх, до Тебе звернених, які не змогли ще обзавестися потомством, пошли Своїм всесильним клопотанням зцілення від безпліддя.

О, Богородице, почуй наші молитви, утоли скорботу і даруй мужність жити в щасті. Смиренно вдаємося до Тебе і молимо, випроси у Всемилостивого Господа нашого прощення за всі гріхи, нами вчинені по волі і без. І все, що в праведного життя потрібно буде нам, випроси у Сина Твого, Христа Спасителя. Ти єдина надія наша на годину смерті, даруй нас християнської смертю і введи в Царство Господнє. З усіма святими молимо Тебе невпинно і прославляємо єдиного Господа, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Покров Пресвятої Богородиці — дуже сильний захист

Історія свята Покрова Богородиці 14 жовтня має далеке минуле. Вважається, що в цей день Божа Матір дає особливу милість. Благання в цей день вважається потужною. Можна благати про захист і заступництво. Але частіше просять вдалого заміжжя для дочки, а ті, у кого немає дітей, можуть просити послати довгоочікуваних діточок.

Молитовні слова про захист дітей своїх Богоматріт звучать так:

«Про Діва Марія Пресвята Богородиця, захисти і огорни Своїм покровом моїх дітей (імена), всіх дітей в нашому роду, підлітків, дітей, хрещених і неназваних, носяться в утробі матері. Крій їх ризою Твоєю материнської любові, навчи їх страху Божого і слухняності своїм батькам, попроси Господа, Твого Сина про дарування порятунку ім.

Я повністю покладаюся на Твоє Материнське смотрение, оскільки Ти є Божественна Покрова всіх рабів Твоїх. Пресвята Діва, наділи мене чином Твого Божественного материнства. Зціли душевні і тілесні недуги дітей моїх (імена), які ми, батьки, завдали їм своїми гріхами. Цілком вручаю Господу Ісусу Христу і Тобі, Пречиста Богородице, всю долю своїх чад. Амінь».

Значення Семистрільна ікони

Семистрільна ікона ще називається «Пом’якшення злих сердець». Це своєрідне зображення до свята Стрітення, що означає зустріч Господа, викладена в Євангеліє. Перекладач на грецьку мову Симеон перекладав писання пророка, і засумнівався в перекладі, він написав «жінка», а не «незаймана», тому що незаймана не може зачати дитину. До нього з’явився ангел і сказав, що правильно написати «незаймана» і він буде свідком цього чуда.

Мати Богородиця принесла в Єрусалим маленького Ісуса, де їх зустрів Симеон. Тоді він виголосив пророцтво про народження Христа і про те, що у його матері мечі проб’ють душу. Мечі це символічні страждання Божої Матері. Сім мечів це повнота і завершеність, як сім гріхів. Звичайно це легенда, але вона має сенс, тому що це не тільки біль і муки матері за сина, а й гріхи людства, за які він був розп’ятий на хресті.

Важко сказати, звідки в’язалася ця ікона, але за переказами одному хворому чоловіка привидівся сон, в якому треба було йому забрати ікону Богородиці в міській церкві на дзвіниці. Всі служителі церкви знали, що там немає ніякого способу. Однак чоловік наполіг, і йому дозволили піднятися. Коли він йшов наверх, то побачив, що однією з дощечок сходи була ікона. Її почистили і відслужили службу, а селянин з тих пір перестав кульгати. Про образі Богородиці стали ходити легенди, що вона творить чудеса.

Текст молитви іконі Семистрільна Божої Матері для захисту:

«О, багато постраждала Діва Марія, що перевершує всіх дочок землі чистотою своєї і своїми стражданнями, які ти на землі перенесла! Прийми скорботні молитви наші і збережи нас під захистом твоєї милості. Тому що ми не маємо іншого пристановища і настільки гарячого заступника як ти — не знаємо. Ти маєш відвагу в молитвах народженому тобою, так допоможи ж і спаси нас своїми молитвами, щоб нам безперешкодно досягти небесного царства і там з усіма святими славити єдину Трійцю — Бога, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!»

Благання може бути з будь-якого приводу. Але сформувалося загальне поняття, що просити треба про світ і охорони від злості, ненависті і гніву інших людей. Суворі викладачі, жорстокосердих начальство приносять хвилювання і з усіма цими думками можна звертатися до лику Богородиці. Як і скільки молитися не важливо. Можна читати текст з молитвослова, а можна просити своїми словами. Головне це щирість.

Існують певні правила, як тримають ікону:

Молитва Богородиці про захист від ворогів

Молитва від зла Богородиці руйнує всі погані задуми, тому що ніхто не зрівняється з покровителькою всіх скривджених і стражденних. Вона захистить від ворогів, пліток заздрості і порчі.

Коли можна читати молитву:

Небесна цариця приборкає зло, захистить від агресії і знешкодить від порчі.

Текст молитви Богородиці про захист:

«О, Пресвята Діво Богородице, Свята Херувима і Серафима, Святійша з усіх! Ти, Вселюбящая Мати, Ти явила Свою многоцелебную ікону блаженного святителю Трифону і нею створила безліч чудес, і до цього дня творили з милосердя до всіх нас. Припадаємо і гаряче молимося Тобі перед Твоїм пречистих чином, про Заступниці наша.

У многострадающей життя нашої не позбавляй Свого милостивого заступництва нас, рабів Твоїх. Спаси нас і захисти, володарка, від пронизливих стріл лукавого демона. Зміцни нашу віру і волю нашу до всього праведному, щоб завжди слідувати заповідям Христовим, пом’якшити наші кам’яні серця безмежною любов’ю до Господа і всіх ближніх, даруй нам сердечне покаяння і поламаєш диявола в нашому серці. Так очиститься воно від усієї скверни гріховної, і зможемо ми принести Господу плоди своїх добрих справ.

О, Всемилостива Пані! В цей страшний час яви нам Своє потужне заступництво, прийди на допомогу нам, беззахисним, захисти нас рукою Своєю від лютого зла, бо багато добра може принести молитва Твоя до Господа нашого, Сина Твого. Дивлячись на Твій Святий образ, поклоняємося Тобі зі сподіванням і смиренням, всю сутність свою Тобі передаємо і молитовно величаємо Тебе з явищем Спасителя нашого, Господа Ісуса Христа. Йому ж належить всяка сила, честь і хвала. Амінь»

Вірити чи ні в Бога це справа особисто кожного людини. Тільки коли буває важко на душі, і ніхто не допоможе, молитви дають надію і впевненість. Людина це маленька частинка бога і, звертаючись до Творця, він сподівається на допомогу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: