Молитва Богородиці про зцілення від раку

Молитва Богородиці про зцілення від раку

Рак — хвороба яка нікого не щадить і забирає безліч життів по всьому світу. Багато людей впадають у відчай, але інші звертаються до Бога з молитвою до Пресвятої Богородиці від раку.

Молитва Богородиці Всецарице про зцілення від раку

Багато атеїсти стверджують, що Бога немає, а душа це плід фантазії, і допомогти молитвами неможливо. Звичайно текст молитви це не хірургічний інструмент і не ліки. Текст це робота розуму в позитивному напрямку для додання душевних сил в боротьбі з раком. Це тернистий шлях до зцілення, а будь-яка дорога буває з перешкодами. Але якщо людина вірить що пройде цей шлях, отримає, то до чого йшов.

Коли людина молиться, він повністю стає відчуженим від мирської суєти і забуває про хвороби, не носить її в думках. Це допомагає усвідомити сутність Божественного початку і розуміння причини хвороби.

Чому ж хвороба наздогнала конкретної людини. Ніхто не знаходить часу щоб вчасно зрозуміти і зробити висновки, що важливо для людини. Саме хвороба відкриває очі на світ по-іншому, і людина починає цінувати кожну хвилиночку свого життя. Молитва сильна тим, що допомагає розібратися в душі.

Господь посилає хвороба як випробування, а не покарання. Бог не дає тих труднощів, з якими не впорається людина. Якщо дана хвороба, то Господь високо оцінив душу, тому що людина багато чого домігся і йому відкриваються нові перспективи.

Молитися можна:

Як правильно молитися Божої Матері

Іноді у людей виникає питання, як правильно і де просити допомоги:

 • Благання повинні вимовлятися біля образу Богородиці. Під час звернення просити дати сил і терпіння подолати труднощі і хвороба.
 • Не варто засмучуватися і впадати в зневіру, якщо відразу щось не вийшло. Зцілення від хвороби це складний шлях, а від такої як рак, важкий. Хвороба сама не пройде, і будуть потрібні медикаменти, можливо хіміотерапія. І тут допоможуть молитви все прийняти і пройти.
 • Також необхідно відвідати храм і придбати ікону Божої Матері в будинок. У церкві замовити акафіст від захворювання.
 • Текст молитви Божій Матері Всецариця від раку:

  «О, Пречиста Матір Господня, Всецариця! Почуй, прошу, многоболезное моє зітхання перед Іконою Твоєю чудотворною. Призри чадо Своє, яка страждає невиліковним недугою. Припадаю до образу Твоєму святому з вірою істинною!

  Як птах болезная крилом своїм покриває пташенят, так і Ти накрий мене цілющим омофором Своїм! Щоб надія не зникла з душі грішної моєї. Оселилися там морок і розпач. Нехай засяє там Божественне світло і надія! Зміцни, Всецарице, легкодухого мене, утіш, немічного. Подаруй пом’якшення серця жорстокому! Зцілення даруй добротою Своєю, Всемилостивий Всецарице!

  Благослови уми і руки тих, хто лікує мене. Нехай Господь наповнить їх мудрістю і силою! Нехай послужать вони знаряддям Господа нашого! Простягни Свої руки, наповнені зціленням. Нехай за допомогою Твоєю диво станеться над тим, хто прославляє Трійцю Святої Живоначальної, Отця і Сина і Духа. Амінь».

  Ікона Божої Матері від раку

  Ікона Божої Матері «Всецариця» славиться як ізбавітельніца від раку. Про чудодійні можливості атрибута відомо давно.

  Одного разу в храм прийшов молодий чоловік і став шепотіти незрозумілі фрази перед образом, але скоро впав. Юнак злякався, і розповів служителю, що він читав магічне закляття біля ікони. Це образ Богородиці штовхнув його і дав зрозуміти, що краще покаятися в гріховності своїх намірів і очистити душу. З тих пір ікона «Всецаріна» вважається чудодійною.

  Пояс Богородиці від раку

  У Греції на горі Афон зберігається реліквія пояс Пресвятої Богородиці, якому більше двадцяти століть. Марія власноруч виткала пояс з верблюжої вовни і носила його під час вагітності. Багато жінок приїжджають на Афон доторкнутися до святині, щоб завагітніти.

  Чудодійну властивість святині проявилися ще в десятому столітті. У імператора Візантії захворіла дружина Зоя. Їй приснився сон про те, що допоможе пояс Богородиці. Тоді імператор звернувся з проханням до патріарха доставити до палацу пояс. Коли реліквія прибула, імператриця доклала її до голови, і їй стало легше. На знак подяки вона розшила пояс золотий ниткою.

  В даний час частина святині зберігається в соборі міста Зугдіді Грузія, частина в Афонському монастирі. Одну частину знайшли на території Сирії в церкві Хомса.

  За традицією монахи виготовляють маленькі пояса і заряджають їх позитивною енергією для лікування від раку. До талісману додається пам’ятка як носити.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: