Молитва для примирення в родині Пресвятої Богородиці

Молитва для примирення в родині Пресвятої Богородиці

Спори і розбіжності можуть виникнути у кожної людини з оточуючими. Основне полягає в тому, щоб дана процедура не привела до образи, яка буде тягнутися роками або зовсім залишиться на все життя. Для того, щоб уникнути подібної ситуації можна використовувати текст молитви Богородиці про примирення.

Молитва примирення

Взаєморозуміння — це дуже важливий аспект побудови відносин між людьми. Щохвилини в світі відбувається більше 1000 сварок. Це можуть бути сварки як між незнайомцями, подружжям в сім’ї, друзями або колегами. Це не важливо. Основне тут полягає в тому, що відбувається з’ясування стосунків з виникненням надалі образ, які можуть стати розладами і запам’ятається на тривалий час.

У таких ситуаціях православні читають молитовні слова Богоматері:

«Про багатостраждальна Мати Божа, Превисшая всіх дочок землі, по чистоті Своєю і з великого страждань, Тобою на землі перенесених, прийми многоболезненния зітхання наша і збережи нас під дахом Твоєї милості. Іншого бо притулку і теплаго заступництва крім Тебе не знаємо, але, яко відвагу імущих до Іже з Тобі народженому, допоможи і спаси нас молитвами Своїми, та цілі були досягнемо Царства Небесного, ідеже з усіма святими будем співати в Троїце єдиному Богові нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.»

Крім таких слів можна ще й придбати ікону Божої Матері «Примирення». Найчастіше цю ікону ще називають «Пом’якшення злих сердець». Її основна функція — це рішення конфліктів і пошук компромісів у різних життєвих ситуаціях. Так що наявність її в Вашому домі буде абсолютно не зайвим.

Сварки в родині і як допомогти

Приємно дивитися, коли в родині порядок, затишок, взаєморозуміння між подружжям. Але буває і таке, коли виникають сварки, суперечки і розлади. Так, немає ідеальних сімей і така доля може спіткати кожного. Тільки проблема в тому, що деякі намагаються не шукати винних, а знайти компроміс і вирішити ситуацію, що склалася, а хтось тільки і шукає привід для того, щоб якомога болючіше вколоти чоловіка.

У такій ситуації може бути недалеко і до розлучення і розпаду сім’ї. А це дуже неприємне видовище, особливо якщо в сім’ї є діти. Ось чому варто не тримати все в собі і намагатися обговорювати навіть найнезначніші ситуації. А також можна в важких хвилинах пошукати допомоги у вищих сил, звернеться з молитвою для примирення в родині Пресвятої Богородиці. Якщо після марних спроб примирення з чоловіком все таки виникають думки про те, щоб розійтися, то не поспішайте приймати таке рішення. Спробуйте ще почитати таку не складно молитву:

«Ісуса Христа, допоможи мені світ в сім’ю принести, допоможи мені заради всього святого з чоловіком примиритися, нехай він зі мною погодитися. Дай нам жити в злагоді і любові, нехай все зайве з нашого життя піде, нехай він любить мене сильно і не лається даремно, амінь, амінь, Амінь».

Багато хто говорить, що якщо її тричі прочитати відразу після сварки, то на наступний день все пройде і забудеться. А якщо все ж сім’ї не судилося бути разом, то дані слова не внесуть зміни в долі, так як це зробили б змова або інші магічні ритуали.

Сильнішою молитвою, яка може допомогти повернути чоловіка в сім’ю, вважають молитву святим Петру і Февронії. Вони завжди вважалися еталоном подружньої пари.

«О, великі чудотворці і угодники Божі, святі князь Петро і княгиня Февронія! До вас вдаюся, вам з надією міцним молюся. Вознесіть про мене, грішного, молитви до Господа Бога. Випросіть у благості Його: віру праву, надію благу, любов нелицемірну! Допоможіть мені з моїм улюбленим, рабом Божим (ім’я), разом бути. Амінь»

Крім постійних прохань подякуйте ще за все Господа. Бережіть те, що у Вас є і цінуєте.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: