Ранкова молитва Пресвятої Богородиці

Ранкова молитва Пресвятої Богородиці

Для кожної православної людини величезну роль грає молитва. Вони існують ранкові та вечірні. Вони грають дуже важливу роль і повинні читатися згідно з усіма правилами і традицій щодня. У даній статті ви дізнаєтеся про вранішній молитві до Пресвятої Богородиці і на скільки важливу роль вона відіграє в житті кожної людини.

Навіщо молиться вранці

Напевно багатьох початківців вірян цікавить питання про те, навіщо молиться вранці. Адже можна звернеться з молитовним проханням в будь-який час до святих, і вони обов’язково допоможуть. Насправді так до святих можна звертатися як простими словами, так і спеціальними молитвами. Але разом з цим потрібно обов’язково ще й дотримуватися церковних канонів і читати ранкові та вечірні молитви. Їх можна читати як своєму Ангелу Хранителю, так і Всевишньому.

Також можна читати ранкову молитву Богородице. Такі прохання необхідні для того, щоб задати розмірений ритм життя. В іншому випадку душа православного християнина випадає з молитовного життя. Образно кажучи прокидається від випадку до випадку. У проханнях, як і в будь-якій справі натхнення і бажання мало. А ранкова молитва Матері Божої допомагає людині бути пов’язаним з творцями і підготувати себе морально до хорошого проходженню кожного прожитого дня.

Рекомендації з читання молитви

У православ’ї існує кілька правил читання прохання:

Пам’ятайте, що основні молитовні прохання необхідно знати напам’ять. Таким чином вони зможуть глибоко проникнути в серце і їх можна буде читати при будь-яких обставинах.

Текст ранкової молитви такий:

О, Пресвята Богородиця, Діва Марія. Звертаюся до тебе з молитвою ранкової і прошу про благодатний прощення. За гріхи і злісні помисли, за недотримання Божих Заповідей. Попроси у Господа Бога про милосердя і подаруй мені ще один в здоров’ї прожитий день. Хай буде воля твоя. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: