Молитва про захист сім’ї від злих людей Богородиці

Молитва про захист сім'ї від злих людей Богородиці

Кожна людина особливий, він має свій погляд на життя і це зовсім не означає, що він повинен збігатися з Вашим. Буває таке, що одні люди досягають в житті багато чого, а другим це так і не вдається. Одна справа, якщо так виходить з-за невдач, а зовсім інша — якщо це через лінь. Ось такі люди починають дивитися на більш успішних і заздрити їм. А почуття заздрості несе тільки негатив. Багато хто може сказати, що коли зустрічаються з такими людьми, то відчувають тільки моральне і фізичне виснаження. Дехто називає таких людей енергетичними вампірами. Для того, щоб уберегти себе, свою сім’ю і будинок, можна використовувати молитву Богородице від злих людей, вона буде служити певним оберегом від негативу даних представників людського роду.

Злі люди і як з ними боротися

Люди з негативними і поганими думками можуть зустрічатися всюди. Це можуть бути родичі, товариші, вороги, начальство. Найчастіше для захисту себе від такого негативу варто застосовувати молитви Пресвятої Богородиці від злих людей. Вона допоможе побороти злі сили і стати таким собі оберегом від них. Почувши таку молитву, вищі сили допоможуть:

Потрібно знати про те, що молитви, які адресовані Богородиці, несуть в собі дуже велику силу. Не варто зациклюватися на тому, що всі Ваші біди випали Вам за те, що Ви ведете мало праведний спосіб життя. Повірте, таких людей більшість. Але щира молитва Богородиці допоможе Вам отримати її заступництво і захист від ворогів.

Буває таке, що люди можуть відчувати якусь невпевненість під час читання молитов. Багато хто пов’язує це з тим, що їх віра не досить міцна. Саме тому є припущення, що появи загроз з боку, таких як вороги, заздрісники і інші, провокує нас на пошук захисту у Вищих сил. Таким чином і відбувається зміцнення нашої віри.

Якщо Ви відчули, що на Вас або близьких людей лежить порча, а може і просто негативний вплив від злих людей, тоді зверніться з молитвою до Богородиці. При проведенні обряду варто дивитися на лик Божої Матері і тримати в руках свічку. Тричі прочитайте такі рядки:

«О, Мати Божа, помічниця і захисниця роду людського, молю тебе, рятівниця наша. Бо лише на тебе уповаю і в горі закликаю тебе. Будь Милостливим і допоможи рабу Божу (ім’я), пожалій і визволи від хвороб, бід і горя. Прийми благання мої слізні, заспокой і обрадуй нас, люблячих твого почину Сина і Бога нашого. Амінь.»

Після цього не задував свічку, а прочитайте ще молитву від пристріту або зверніться до особистого захиснику.

Від злих людей на роботі

Буває в житті таке, коли все влаштовує людини в його роботі. Він отримує від неї задоволення, хороші відносини з колективом, але є одне «але», яке може все зіпсувати — відношення з керівником. Якщо у Вас ніяк не виходить знайти з ним спільну мову, то скористайтеся молитвою Богородиці від злого начальника.

«Заступниці старанна, милостиво Господа Мати! До тебе прибігаю я, окаянний і паки всіх грішна людина: вислухай голос благання мого, і благання моє і стогони вислухай. Яко беззаконня моя превзидоша главу мою і аз, якоже корабель в безодні, занурюються в море гріхів моїх. На Тобі, Всеблагая і Милосердна Владичице, не погорди мене, відчайдушного і в гріхах погібающаго; Помилуй мене, кающагося у злих ділах моїх, і зверни на шлях правий зведені окаянну душу мою. На Тебе, Владичице моя Богородице, покладаю всю надію моє. Ти, Мати Божа, збережи і збережи мя під покровом Твоїм, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: