Молитви від самотності для жінки Богородиці

Молитви від самотності для жінки Богородиці

Кожною людиною в цьому житті має керувати таке почуття як любов. Саме це почуття приносить в наше життя щастя, натхнення і сенс. Напевно погодиться більшість віруючих людей, що без другої половинки в житті стає тоскно і самотньо. Щоб знайти сенс життя і стати щасливішими священнослужителі рекомендують читати молитву від самотності Богородиці. Вона допоможе християнину створити повноцінну сім’ю і народити дітей.

Який іконі читати молитву

Молитву від самотності можна читати перед святим образом Богоматері «Казанська» або «Семистрільна». Найчастіше молитву Богородице від самотності і заздрості читають перед «Семистрільна» іконою. Цей образ в народі ще можуть називати «Пом’якшення злих сердець». За своєю суттю лик є такий собі ілюстрацією з глибоким змістом. А саме він символізує Стрітення.

Коли Ісус був зовсім ще маленьким Діва Марія принесла його в перший раз в храм. Там його зустрів праведник Симеон. За переказами саме він був одним з головних перекладачів священного писання на грецьку мову. Коли він перекладав книгу Ісаї він трохи засумнівався в тому, що буде дівчина, незаймана яка зачне дитину і народить сина. Він вирішив, що це помилка і написав слово жінка.

Перед ним з’явився ангел і вказав на те, що перше слово було вірним. І ось праведник триста років чекав цієї зустрічі, Коли Діва Марія передасть йому дитину на руки. На нього зійшов пророчий дух, і він помітив в пророцтві що матері немовляти «меч душу прошиє». Це означало страждання Богоматері, яке і зображено на образі в вигляді семи стріл.

Про що моляться перед святим ликом

Як і будь-який інший образ Богоматері, перед «Семистрільна» іконою моляться з різних приводів. Але незважаючи на це ікона має особливу дію в декількох сферах. Перед нею моляться:

Більш того самотні люди перед образом моляться про те, щоб знайти другу половинку і позбудеться від самотності. Молитву від самотності Божої Матері можна читати як в стінах власного будинку, так і в храмі. Не важливо якими словами ви будете до неї звертатися з молитвослова або своїми. Головне, щоб вони виходили від чистого серця. І тоді обов’язково ваші прохання будуть почуті і обов’язково святі допоможуть.

Текст молитви:

Пресвята Богородиця, Матір Божа. Захисти мене від самотніх стогонів і визволи від нестерпних покарань. Пошли мені православне диво, щоб не зустрівся з життя Юда. Як народжуються в згоді діти, подаруй мені всі радощі ці. Самотність мене нехай покине, з душі туга проклята згине. Нехай прийде до мене улюблений навек — православний і рідна людина. Хай буде воля твоя. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: