Молитва про гроші і благополуччя святому Спиридону Триміфунтському

Молитва про гроші і благополуччя святому Спиридону Триміфунтському

Є такий вислів: «Щастя не в грошах, а в їх кількості». Багато хто може не погодиться з ним, але не варто лукавити про те, що коли грошей взагалі немає, то Ви не будете відчувати дискомфорт. Нинішня ситуація в світі така, що навколо все полягає на грошах. Багато послуги та товари продаються і для їх отримання необхідні грошові знаки. Такі матеріальні блага нехай і не зроблять Вас абсолютно щасливими, але дуже полегшать Ваше життя. Саме більшість людей звертаються з молитвою Спиридону Триміфунтському про фінансове благополуччя.

Хто такий Святий Спиридон

День пам’яті даного святого святкують 25 грудня. Про нього відомо те, що він народився в 3 столітті на острові Кіпр. Також збереглися розповіді про чудеса, які він творив. З самого дитинства він намагався наслідувати приклад життя різних праведників. Він пас овець. Коли виріс, одружився і став батьком сімейства. Він був доброзичливий до всіх і чуйний. Мандрівники завжди могли знайти нічліг і їжу в його будинку, а бездомні — притулок.

За любов до Господа і праведний спосіб життя Бог наділив його якимись здібностями:

Після того, як померли його син і дружина його обрали єпископом. Він не змінив своїм принципам і продовжував праведне життя, але додав ще й милосердні справи. Його доброта поєднувалася зі справедливою строгістю до негідним людям. Його молитви могли покарати одних і заохотити інших. Так був покараний торговець хлібом, а вбогим було подаровано позбавлення від голоду.

Був також розповідь про те, що одного з його друзів обмовили і посадили до в’язниці. Святий кинувся на допомогу, але на його шляху став потік води. Він почав читати молитви і вода розступилася. Суддя почув про це і відразу ж відпустив невинного.

Багато чудес зробив святитель при житті:

Якщо він бачив таємні гріхи людей, то закликав їх стати на шлях істинний і покаятися у всьому скоєному, а також виправиться. Тих, хто не хотів ставати на шлях виправлення і слухати його словами, спіткала Божа кара.

Про що просять святого

Найчастіше про це святе кажуть асоціюючи його з молитвою молитва про добробут, про гроші і благополуччя святому Спиридону. Безліч людей звертаються до нього саме з таким проханням. Але крім цього є також і інші питання, в яких він може допомогти.

Так найбільш відомі серед них:

Є багато свідчень про те, що молитовне оращеніе даному святому не залишається без уваги і постійно має відповідь. Найважливіше не тільки бажати матеріальних благ, а й вірити в Господа і направляти свої слова до нього і до святого. Також важливо розуміти про те, для чого Вам потрібні ці гроші. Святий завжди намагався допомагати тим, кому це дійсно було необхідно, але якщо людина мала стан і просто хотів ще більше, при цьому не хотів допомагати нужденним, то це викликало невдоволення не тільки у Спиридона, але і у Господа.

Молитва про матеріальне благополуччя

Часто можна почути такий вислів «З милим рай і в курені». Так то воно так, та тільки не милий буде той курінь, коли не буде їжі та одягу. А в наш час всі ці блага в основному доступні нам за гроші. А для накопичення грошей необхідно працювати.

Але буває таке, що один працює не покладаючи рук, а гроші не «йдуть» до нього, а другий особливо не переймаючись — лопатою гребе. Хоча церква в основному говорить про те, що перш за все необхідно замислюватися про свій духовний світ, ніж про гроші та фінансах, але молитви про матеріальне благополуччя все-таки існують. У православ’ї кожна сфера життя людини знаходиться під покровом певного святого.

Так, Святий Спиридон завжди допоможе при:

Пам’ятайте завжди, що молитва Спиридону Триміфунтському про роботу і благополуччя повинна читатися тільки в тих випадках, коли це дійсно необхідно. Тільки в такому випадку Ваше прохання буде почута і винагороджена позитивним результатом. Вимовляти її можна як у храмі, так і вдома. Немає також різниці і в часі доби. Але краще було б робити це перед образом саме ввечері. Повторювати такий ритуал читання бажано до тих пір, поки Вас не залишать фінансові проблеми.

Читаючи молитовні слова перед іконою пам’ятаймо про те, що це всього лише образ. У своїх проханнях варто намагатися наблизитися до найсвятішого і у нього молити, а також звертатися до небес.

Текст молитви Спиридону Триміфунтському про гроші звучить наступним чином:

«Про преблаженний святителю Спиридона! Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своєї. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів.

Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, смерті ж живота непосоромлена і мирних та й блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так невпинно возсилаємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: