Подячна молитва Спиридону Триміфунтському

Подячна молитва Спиридону Триміфунтському

Для кожної віруючої людини молитва виступає не просто словами, вона виступає в ролі бесіди з святими і Всевишнім. Є такі, які представляють лише збірник певних молитовних текстів, які необхідно читати в різний час доби. До таких молитов відносяться прохання за здоров’я рідних і близьких, про допомогу в заміжжі, про дарування дитини і багато іншого. Але крім молитовних прохань про щось конкретно, також існують і подячні. Вони читаються в тих випадках, коли ваша молитва була почута і послана допомога. Про подячної молитви Спиридону Триміфунтському і текст її ви зможете дізнатися з нашої статті.

Молитви про різних потребах

У православ’ї існують різні молитви, які вимовляються до конкретного святому. Одним з найбільш шанованих святих вважається Святий Спиридон. Багато хто погодиться з тим, що цей святий по-справжньому дивовижний. Він ще за життя творив справжні дива. Він допомагає в найскладніших ситуаціях, які не так рідко здаються просто безвихідними.

Багато хто впевнений що насправді ніякого дива не відбувається, думаючи, що це просто звичайний збіг обставин. Насправді це не так. Адже саме цей святий ще за життя творив такі чудеса, які раніше люди і не бачили. І сьогодні до нього приходить чимало прихожан щоб попросити про допомогу.

Молитовне прохання до святого допомагає в наступних випадках:

Звичайно такі молитовні прохання потрібно обов’язково читати перед ликом святого. Але разом з тим, коли вам буде надіслана допомогу святого Богоугодніка не забудьте вимовити подячну молитву Спиридону за допомогу.

Як молитися правильно

Як уже згадувалося вище, подячний молитвословие прийнято читати в знак подяки про наданої допомоги. Такі слова можуть вимовляється як в стінах приватного будинку, так і в храмі. Звичайно, краще буде якщо віруючий з цією метою відвідає церкву і поставить свічку навпроти його образу.

Таке подяки прохання потрібно обов’язково вимовляти після кожної допомоги святого. В іншому випадку подальші ваші прохання можуть бути не почутими.

Текст молитви:

Овсеблаженний святителю Спиридона, великий угоднику Христовий і преславний чудотворче! Пред-стояв на небі ПрестолуБожію з лики Ангел, зглянься милостивим оком на стоячи перед зде люди (імена) і просяще сільния твоєї допомоги. Умоли благоутро-біє Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконням нашим, але учинить з нами по милості Своїй!

Випроси нам у Христа і Бога нашегомірное і безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне, землі благоплодіе і в усьому всяке достаток і благоденство, і нехай не на зло звернемо благая, що дарується нам від щед-Раго Бога, але на славу Його і в прославлення твого заступлення! Боронь всіх, вірою безсумнівною до Бога приходять, від усяких бід душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів!

Буди сумним утешитель, недуги лікар, в напастях помічник, нагим покровитель, вдовиця заступник, сірим захисник, немовлям живильник, старим зміцни-тель, мандрівним путевождь, плаваючим керманич, іісходатайствуй всім, міцного допомоги твоєї вимагає, вся, яже до спасіння корисна! Яко да твоїми молитвами наставляеми і дотримувані, досягнемо в вічний спокій і разом з тобою прославим Бога, в Трійці Святій славімаго, Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: