Молитва архангелу Михаїлу дуже сильний захист

Молитва архангелу Михаїлу дуже сильний захист

Мало людей знають про справжнє призначення ангелів. Причиною служить відсутність достатньої інформації про небесні створіння, які з’явилися раніше людства. Ангели — безтілесні духовні субстанції, які мають розум, влада, сверхмогущество і силу. Серед таких істот головним є архангел Михаїл, а молитва архістратигу Михайлу — дуже сильний захист.

Ангел Михайло і чудеса

Ангел з грецької мови перекладається як «вісник». Ангельські створення служать посланниками Бога. Так Господь за допомогою архангенлов повідомляє про свою волю. Приставка «архі» означає, що ангели займають більш високе положення в небесній ієрархії. Ім’я Михайло в перекладі з єврейської мови означає «Хто подібний до Господа».

Ангели живуть в інших життєвих умовах і мають інший зміст. Власні імена дають тільки тим, хто виконує особливу місію. Це: Рафаїл, Уриїл, Салафиїл, Иегудиил, Варахиїл, Гавриїл і Михайло.

Стародавні оповіді відображають роль ангела Михайла, вождя війська Господа, він вів боротьбу з темними силами зла, про нього є спогади в Новому і Старому завіті. Він отримав перше торжество над Люцифером, полеглим ангелом. Війна триває і в даний час, тільки боротьба йде в умах людей на землі і кожна людина учасник цих боїв.

У стародавніх писаннях багато розповідається про дивні діяння архангела. Він зупинив військо Батия перед входом в місто Новгород.

Справжнє диво архангел зробив до цієї події. Один віруючий християнин побачив уві сні Ангела Михайла, який радив його німий дочки випити води з цілющого джерела. Дівчинка напилася і заговорила. На знак подяки чоловік звів храм на честь святого Михайла. Але переслідувачі православної віри вирішили зруйнувати будівлю. Селянин не міг протистояти і став читати молитву архангелу Михаїлу на захист і огорожу.

Тоді ангел спустився з неба і захистив храм. З того часом 19 вересня вважається днем ​​архангела Михайла, коли в конкретних ситуаціях просять про захист і підтримку святого. На другий його день 21 листопада відмолювати гріхи всього роду від покійних до живих.

Він був Жанні д’Арк і допоміг коронувати Карла сьомого в Реймсі.

Коли в першому столітті в Римі страшна чума забирала людські життя, на мавзолеї Андріани виник архангел. Епідемія після його появи стала спадати.

На іконах Святого зображують зі списом в одній руці і зерцалом в інший, в яскраво-червоному вбранні як символ захисника і воїна. Він може бути у військових обладунках і скаче на коні.

Іменем святого названі багато храмів, а місто Архангельськ названий на його честь. Принц уельський заснував орден святого Михайла, а хрест святого Архангела був почесною нагородою під час громадянської війни в Україні.

Він є персонажем відомих творів, наприклад Джона Мільтона «Втрачений рай», Йоганна Гете «Фауст», Гі де Мопассана «Легенда про горе Святого Михайла». Кінематограф приділив велику увагу екранізації фільмів і серіалів за участю героя Архангела Михайла.

Про що моляться захиснику

Архангел бореться не тільки з темними силами зла, він підтримує людей в горі і випробуваннях. Будь-яка щира молитва почута, тому отримати захист від святого архангела Михайла можна звернувшись до нього. Він заступиться і протидіє будь-якому злу.

До святого звертаються з різними проханнями:

Також до нього звертаються з проханням захистити від злодіїв, грабіжників і шахраїв. Він благодійник людей, які постраждали від військових дій і стихійних лих. Звертаються до нього у великій гіркоти і розпачі.

Читати молитву Михайлу архангелу про захист на кожен день може будь-яка людина:

Ангел підтримає розгублених осіб, які втратили сенс життя. Зміцнити віру, усунути пристрасті, тугу, хвилювання і переживання. Додасть сміливості і терпіння, позбавить від егоїзму і гордині.

Як звертатися

Сучасний світ відірваний від церкви. Багато людей живуть без віри в душі. Вони починають згадувати про існування ангелів в важкі хвилини і не розуміють, що наповнили життя крадіжками, лінню, перелюбством. Можливо, тому отримали в покарання біду або горе.

Щоб звернутися до святого слід:

Тільки, очистившись душевно і подумки, можна з добрим серцем і щирою вірою звернутися з молитвою. Головне в проханнях чиста і позитивна енергетика.

Текст щоденної молитви архангелу Михаїлу:

Святий і великий архангеле Божий Михайла, неісповедімия і пресущественния Трійці перший у Ангелех предстоятелю, роду ж людського пріставніче і зберігачу, сокрушівий з войовничого своїми главу прегордаго Зоряниці на небі, так і посрамляяй вийму злобу і підступності його на землі!

До тебе вдаємося з вірою і тобі молимося з любов’ю: буди щит незламний і забрало твердо Святій Церкві і Православному Батьківщині нашому, захищаючи їх блискавичним мечем твоїм від всіх ворог, видимих ​​і невидимих. Не покинь же, про архангеле Божий, поміччю і заступництвом твоїм і нас, що прославляють днесь святе ім’я твоє: се бо, аще і Многогрішний есми, обаче НЕ хощем в беззаконні наших загинути, але еже обратитим до Господа і жвавим бити від Нього на справи благая.

Осені убо розум наш світлом лиця Божого, іже вийму сяє на молніевіднем чолі твоєму, щоб могли разумети, що то є воля Божа про нас, благая і досконала, і веде вся, яже личить нам творити і яже презирати і оставляті. Зміцни благодаттю Господньою слабку волю і немічне произволение наше, так, утвердівшеся в Законі Господнім написано перестанемо інше влаятіся земними помисли і похотей плоті, увлекающеся за подобою безумні дітей скорогібнущімі красотами світу цього, яко заради тленнаго і земного шалено забиватьо вічна і небесна.

Над усіма ж цими випроси нам понад дух істинного покаяння, нелицемірну печаль по Бозе і жаль за гріхи наших, і залишається нам число дний временнаго життя нашого іждівем не у догоджання почуттів і роботі пристрастям нашим, але у ізглажденіі зол, вчинених нами, сльозами віри і розтрощення сердечнаго, подвигами чистоти і святими справами милосердя. Коли ж наблизиться час закінчення нашого, звільнення від уз бреннаго цього тілес, не залиш нас.

Архангеле Божий, беззахисних супроти духів злоби піднебесних, обикшіх преграждаті душі человечест схід у нагірна, так, охоронювана тобою, безпреткновенне досягнемо оних преславні селищ райських, де немає печаль, ні зітхання, але життя безконечне, і, сподобилася побачити пресвітле особі Всеблагого Господа і Владики нашого, впали ницьма зі сльозами біля ніг Його, в радості і розчулення вигукнемо: слава Тобі, любий Спасителю наш, Іже за премногих любов Твою до нас, недостойних, благоволив ти послати Ангели Твоя в служіння порятунку нашому! Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: