Молитва архангелу Михаїлу про покійних

Молитва архангелу Михаїлу про покійних

Серед православних віруючих святою Михайло архангел отримав славу захисника всіх людей. До нього звертаються з проханнями від заступництва будь стражденна доля. Святий надає допомогу тим, хто регулярно просить про це. Також до нього звертаються з молитвою про покійних родичів, адже за твердженням віруючих, молитва архангелу Михаїлу про покійних творить справжні чудеса. За таким молитовному проханню Всевишній прощає багато гріхів і забирає душі з пекла даруючи їм вічне життя в раю.

Святий архістратиг

Архангел Михаїл є одним з найвищих ангелів, який надає багатьом віруючим допомогу в багатьох мирських справах. Його шанують у всьому світі:

За писанням, архангел в день суду буде виступати захисником всього людства. Це пояснює той факт чому його часто зображують з щитом на тлі Рая.

Також за багатьма переказами, святий виступає провідником Богоматері по Аду. Всевишній призначив святого покровителем усіх православних віруючих на землі. Вони до нього можуть звертатися молитви з абсолютно різними проханнями. Для цього необхідно просто прочитати спеціальне прохання. Він надає допомогу в таких випадках:

Ангел допомагає позбавиться від багатьох тривог і душевних страхів. Днем пам’яті його вважається 21 листопада.

Молитви за покійних

За переказами вважається що під дні пам’яті святого він знаходиться на березі річки, палаючої у вогні. Архангел опускає крило в вогняне полум’я, яке під час цього починає згасати. Вважається що саме в дні його пам’яті молитва має особливу дію.

З 19 по 21 листопада прийнято читати молитовне прохання за покійних родичів, при цьому молитва архангелу Михаїлу про покійних в ніч читається перед ликом архангела.

Багато людей після смерті рідних дивляться за порядком могилок і влаштовують дорогі пам’ятники. Але крім цього догляду і краси, що роблять рідні обов’язково потрібна молитва за їх душі. Бо ж не краса принесе їм спокій, а саме прохання про їх спокої перед святими. Люди, які не вірують в Всевишнього вважають, що після смерті людські складові розпадаються, а душі не існує.

Але незважаючи на це пам’ять в серцях про померлого залишається назавжди. Вони в пам’ять про загиблого влаштовують шикарні застілля з алкогольними напоями в дати смерті. Вони нерідко перетворюються в «свята». Згідно православним традиціям це неправильно. За святим приписами у людини є душа, яка після його смерті відправляється на небеса. І щоб їй там було спокійно, і вона потрапила в рай необхідно обов’язково читати молитовні прохання за їх спокій і замовляти молебні у вигляді панахид.

Пам’ятайте, що багато душ якщо вони не висповідані за гріхи своїми рідними, то вони направляються в пекло. Щоб ваші рідні та близькі потрапили в рай і їм було спокійно на тому світі священнослужителі рекомендують читати молитву архангелу Михаїлу про покійних 21 листопада. Щоб молитва була почута існують деякі рекомендації по її читання.

Як молиться архангелу Михаїлу за покійних

Прохання про спокій за померлого можна вимовляти і в стінах власного будинку, і в храмі. Всіх померлих необхідно згадувати по іменах, які були їм надані при здійсненні таїнства Хрещення. Також священики рекомендують щодня читати Псалтир. Але його читання має учиняться тільки з благословення священнослужителя. Крім того, обов’язково робіть наступні дії:

У перші сорок днів після смерті потрібно щодня молиться про те, щоб його душа потрапила в рай. Адже саме в цей час над нею вершиться суд. Перші кілька днів душа покійного знаходиться на землі серед нас. Після чого вона підноситься на поклоніння до Всевишнього і молячись про нього родичі молитвою висловлюють надію на воскресіння його душі. На дев’ятий день душа небіжчика після того як побачить райські блага відправляється в пекло, щоб побачити пекельні жахи.

І тільки на сороковий день після смерті не чиниться присуд за душею людини, де і вирішується куди вона відправиться. Щоб допомогти померлому потрапити в рай обов’язково вимовляєте щиру молитву за його спокій.

Текст молитви:

Господи Боже Великий Царю, Безначальний! Пішли, Господи, Архангела Твого Михайла на допомогу рабу Твоєму (ім’я) вилучено мене від ворогів моїх видимих ​​і невидимих. О, Господній Михайла архангеле! демонів нищівний: заборони всім ворогам борються зі мною, сотвори їх, як овець та зламай їх, як порох перед вітром. О, Господній Великий архангеле Михайла! Шестокрилатіі перший княже і воєводо небесних сил — херувимів і серафимів.

О, угодний Михайла архангеле, будь мені помічник у всіх образах, в скорботах, печалях; в пустелях, на роздоріжжях, на річках і на морях — тихе притулок. Визволи мене, Великий Михайла архангеле, від всяких принад диявольських, егда вислухав мене грішного раба свого (ім’я) молящагося тобі і прізивающаго тебе і прізивающаго ім’я твоє святе: прискорить на допомогу мені і почуй молитву мою. О, великий архангеле Михайла!

Переможи вся чинить опір мені силою Чесного і Животворчого Небесного Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і святих апостолів, святого пророка Божого Іллі, святителя Миколи Чудотворця, Святого Андреа юродіваго, святих великомучеників Микити і Євстафія, преподобних батько і святих святителів, мучеників і всіх святих Небесних сил. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: