Молитва Господу Богу за зцілення і одужання

Молитва Господу Богу за зцілення і одужання

У житті трапляються різні ситуації, коли нам необхідно вдатися до допомоги вищих сил. Особливо це стосується проблем зі здоров’ям. Найчастіше ми читаємо молитви Господу Богу за зцілення і одужання. Багато лікарів, цілителі та інші знаючі експерти впадають в ступор перед чудодійними здібностями молитов. Вони здатні допомогти навіть в найскладніших ситуаціях. Саме Господь здатний творити чудеса і порушувати закони, так як саме він створював все. А допомагає він тим, хто щиро вірить в нього і з чистим серцем просить Його допомоги.

Молитва про зцілення, як правильно це робити?

Коли на нашу долю випадають випробування, пов’язані зі станом здоров’я, то нам відразу стає зрозуміло, хто дійсно нам дорогий і близький. Ми намагаємося зробити все для того, щоб поліпшити ситуацію і вилікувати людину. Якщо захворювання торкнулося Вас, то читати її можна самостійно або щоб за Вас це хтось робив. Також можна читати за кого-то.

Правила читання

У православ’ї є деякі молитви, які відповідають певному захворюванню. Якщо Ви не знаєте, яку саме необхідно, то запитайте у священика. Але в будь-якому випадку можна використовувати молитву Господу про зцілення від хвороби. Дана молитва повинна бути прочитана з чистим серцем, добрими намірами і вірою. Не рекомендується робити змов на воду і їжу. Так як вважається, що віруюча людина сподівається на милість Господа. У такому випадку можна використовувати святу воду і змащувати хворі місця освяченим маслом. Всі інші ритуали вважаються гріховними.

Отже, деякі правила читання молитви:

Молитва про зцілення дітей

Що може бути гірше для батьків, ніж хвороба їхньої дитини. У той момент вони готові зробити все, щоб тільки малюкові стало легше. Набагато легше, коли захворювання не особливо серйозне і швидко лікується, але що робити в тому випадку, якщо хвороба серйозна. У той період батьки намагаються знайти допомогу де тільки можна. Вони починають звертати свої молитви до Господа і всім святим для допомоги в лікуванні їх чада. Є також спеціальні молитви Господу про зцілення доньки або сина.

«Солодкий Ісусе, Боже серця мого! Ти дав мені дітей по плоті, вони Твої до душі; і мою і їх душі відкупив Ти своєю неоцінену кров’ю; за кров Твоєї Божественної благаю Тебе, найсолодший мій Спаситель, благодаттю Твоєю доторкнися серця дітей моїх (імена) і хрещеників моїх (імена), захисти їх страхом Твоїм Божественним; спини їх від поганих схильностей і звичок, направ їх на світлий шлях життя, істини і добра.

Прикрась життя їх усім добрим і рятівним, устрій долю їх яко же Ти сам хочеш і спаси душі їх ними ж села долями! Господи, Боже Отців наших! Дітям моїм (імена) і хрещеників (імена) дай серце ціле, щоб виконувати заповіді Твої, свідоцтва Твої та устави Твої. І робити так! Амінь».

Пам’ятайте, що читати молитви Господу про зцілення варто не тільки за себе і за своїх близьких, а й за абсолютно незнайомих людей, яким також необхідна допомога. Адже ми повинні бути милостиві і допомагати нужденним. І ця потреба не завжди проявляється в матеріальному вигляді.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: