Сильна молитва про заміжжя Господу

Сильна молитва про заміжжя Господу

Ще з самого дитинства будь-яка дівчина уявляє себе принцесою, королевою і бачачи весілля, обов’язково нареченою. Гарне плаття, кохана людина поруч, діти, своє житло — що може бути краще. Це те, до чого ми всі прагнемо. Але буває таке, що у дівчини не виходить знайти другу половинку і створити сім’ю. В такому випадку на допомогу може прийти молитва Господа про заміжжя.

Заміжжя і молитва про нього

Багато постійно задають питання про те, ну чого не вистачає деяким чоловікам. Дівчина і розумниця, і красуня, і господиня, а ось знайти свою другу половинку не може. Буває також таке, що і зустрічалися тривалий час і до весілля все йшло, а потім в останній момент все розладналося. Деякі вважають, що це може бути негативний вплив з боку. Захиститися від такого можна молитвами до Господа і іншим святим.

Кожна мати мріє віддати дочку заміж, бути впевненою в тому, що її чадо знаходиться в надійних руках, погуляти на весіллі і дочекатися онуків. Багато хто говорить про те, що саме материнська молитва Господу Богу про заміжжя має дуже велику силу. Мама повинна читати її з щирим бажанням і від чистого серця, адже вона хоче для своєї дочки тільки всього самого кращого.

Є деякі правила читання таких сильних молитов Господу про заміжжя:

 • Перед тим як приступити варто купити ікону Господа в храмі, якщо вдома у Вас її немає. Також візьміть кілька свічок.
 • Постарайтеся залишитися наодинці. Так Вам ніхто не завадить.
 • Сядьте перед іконою і запаліть свічку. Її полум’я допоможе Вам налаштуватися на необхідний лад.
 • Читайте молитву щиро і від усього серця, а також з вірою в те, що Господь допоможе у вирішенні даного питання.
 • Після позитивного закінчення справи не забудьте подякувати Богові. Для цього можна використовувати спеціальні подячні молитви або просто сказати слова подяки своїми словами.
 • Ось так виглядає сама молитва:

  «О, Всеблагий Господи, я знаю, що велике щастя моє залежить від того, щоб я Тебе любила всією душею і всім серцем моїм і виконувала у всьому волю Товю. Керуй же Сам, о Боже мій, душею моєю і наповнюй серце моє: я хочу догоджати Тобі Одному, бо Ти творець і Бог мій. Збережи мене від гордості і самолюбства: розум, скромність і цнотливість нехай прикрашають мене. Неробство противна Тобі і породжують пороки, подай же мені охоту до праці і благослови труди мої.

  Оскільки ж закон Твій святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не дляугожденія бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти Сам сказав: Не добре бути людині одному, і, створивши йому дружину в помічниці, благословив і ростити, множиться і населяти землю. Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі віддаємо; дай мені чоловіка чесного і побожного, щоб ми в любові з ним і згоді прославляли Тебе, мілосерднаго Бога: Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: