Молитва Господу про захист і допомогу

Молитва Господу про захист і допомогу

Часто в нашому житті відбуваються різні ситуації як позитивного, так і негативного характеру. Буває таке, що деякі з них викликані збігом певних обставин і незрозумілими зовнішніми факторами, але є і такі, які викликані втручанням людини. Саме в таких випадках читають молитву Господу про захист і допомогу.

Господь Ісус Христос

Як тільки ми стаємо схильні до якого-небудь негативного впливу або події, ми відразу починаємо апелювати до вищих сил. В основному наші молитви спрямовані Господу, так як він знаходиться вище всіх по ієрархічній драбині. Ісуса Христа вважають Сином Господа, який прийшов на цю землю, щоб врятувати нас, грішних людей. Він повинен був наставити нас на шлях істинний. Нелегкий шлях був дан Йому дати на викуп наших гріхів.

Саме Його вважають засновником Царства Божого, а точніше Церкви. Саме в цьому місці ми можемо звернеться до нього з нашими проханнями, зміцнити нашу віру і знайти душевний спокій.

Всі проповіді Христа були спрямовані на те, щоб у людства сформувалися нові догми і принципи життя. Крім того їм були складені заповіді, дотримуючись яких можна досягти благодаті Божої.

Молитви до Ісуса

Основне завдання молитов і проходження заповідей Господа — це торжество віри в Царство Господнє. Саме з такою метою ми і читає молитви Господу. Кожна з них має свій сенс і несе певне значення. Є також ті, які читаються в певний час і в певній кількості.

Молитва Господу вважається основною і головною, яку необхідно знати кожному. Вона містить найособистіше і головне, чому в основному вчать ще з самого дитинства. Більшість говорить про те, що вона являє собою якусь бесіду з Господом. Після її прочитання на душі може стати спокійніше і комфортніше, тому як вона очищає і підносить.

Найбільш важливими серед них виділяють:

Молитва про допомогу

У різноманітних життєвих ситуаціях нам буває необхідна чиясь підтримка і допомога. У навколишніх буває не досить сил і тут нам можуть прийти на виручку вищі сили. Найчастіше наші прохання звернені до Господа. Є навіть певна молитва, яка має спеціальне для цього призначення.

«В руки Твого превелікаго милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, поради та думки моя, діла мої і вся тіла і душі моєї руху. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець життя мого, день і годину подиху мого, кончина моя, упокоєння душі і тіла мого.

Ти ж, про Премілосерде Боже, всього світу гріхами неподоланне доброти, незлобивий, Господи, мене, більше всіх чоловіків грешнейшаго, прийми в руки защищения Твого і визволи від усякого зла, очисти багато численні провини моїх, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди захоплювався мене, щоб ні в чемже коли Господь був розгнівався Твоє людинолюбство, імже покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей. Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючись двома врятованим шляхом, доведи до Тебе, пристанища моєму і бажань моїх краю.

Даруй мені кончину християнських, бездоганної, мирної, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і приєднай ма праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого, славлю на віки. Амінь.»

Молитва від ворогів

Буває таке, що ми стаємо мішенню для агресивних випадів з боку оточуючих. Наші вороги намагаються зробити наше життя нестерпним. Добре, якщо такий вплив досить рідкісне і не приносить особливих втрат, а що робити при постійному і нестримному бажанні Вам насолити. В даному випадку може допомогти молитва від ворогів Господу. Помніте, якщо Ваша віра сильна і безмежна, то ніякі вороги Вам не зашкодять. Здолати будь-яку атаку недругів можна також за допомогою щоденного звернення до Господа з молитвою.

Як тільки відчуєте негатив, відразу поспішіть прочитати молитву або звернеться своїми словами. Таку молитву бажано читати наступним чином. Якщо хтось піддався негативу, то зробіть наступне:

Прихисток моє і захист моя, Бог мій, на якого я надіюсь на Нього! Боронь тебе вирве з тенет птахолова і від згубної. Пір’ям своїми осінить тебе, і під крильми Його заховаєшся ти в безпеці; щит і огорожу — істина Його. Чи не злякають тебе жахи нічні, стріли, що вдень, виразки, що ходить у темряві, зарази, що нищить опівночі. Впадуть біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч від тебе, а до тебе не доторкнуться.

Тільки дивитися будеш пильно очима своїми і побачиш відплата грішникам. Бо ти сказав: «Господь — надія моя», Всевишнього ти обрав притулком своїм. Чи не станеться з тобою зло і пошесть не наблизиться до обителі твоєї, бо ангелам своїм Він накаже про тебе — оберігати тебе на всіх твоїх дорогах. На руках вони будуть носити тебе і не преткнёшься об камінь своєї ноги своїм. На гаспида і василіска наступіші, потопчеш лева і дракона. За те, що він полюбив мене, врятую його, вберіг його, тому що він знає ім’я моє. Буде кликати до мене і почую його, з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його, довготою днів нагодую його і він бачити буде спасіння моє.

Якщо жертвою стали Ви, то просто подумки або пошепки прочитайте цей текст.

Молитва від нечистої сили

Можуть бути і такі моменти, коли ми не можемо чітко визначити нашого ворога. Негативний вплив може бути на нас направлено від злих сил. У цьому випадку може допомогти молитва захист від нечистої сили Господу. Якщо у Вас наступила чорна смуга в житті і неприємності йдуть одна за одною, то не потрібно сидіти склавши руки. Необхідно щось робити.

Така молитва буде більш ефективною в тому випадку, якщо Ви будете читати її регулярно кожен день. Також важливим аспектом є те, що слова необхідно промовляти нема на автоматі, а вдумуючись в кожне і вкладаючи всю душу і серце. Така молитва Господа про захист від зла допоможе Вам вберегтися від злих людей, негативних впливів і печалі і тривоги, смутку.

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Допоможи мені очиститися від злісної заздрості ворожою і не допусти до мене скорботні дні. Вірую в тебе свято і старанно молю про прощення. У гріховних помислах і порочних справах, забуваю про православну віру. Прости мене, Господи, за ці гріхи і не карай шибко. Чи не прогневайся на ворогів моїх, а конче вернеш їм заздрісну сажу, напущені злими людьми. Хай буде воля твоя. Амінь».

Необхідно пам’ятати про те, що після прохань і тим більше після позитивного результату, варто прочитати подячні молитви. Якщо Ви не знаєте спеціального тексту, то можна звернутися своїми словами. Найголовніше в цій справі — це щира віра і чисті помисли. Якщо у Вас буде бажання помститися ворогам, то не думайте про це. Відсторонитеся від цієї думки і вибачте кривдника. Повірте, Господь все бачить і віддасть кожному по заслугах його.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: