Молитва про збереження сім’ї Господу Богу

Молитва про збереження сім'ї Господу Богу

Що може бути цінніше людських відносин? Правильно, розуміння, любов і гармонія у стосунках сім’ї. Приємно дивитися на те, як закохано подружжя дивляться один на одного, виховують дітей і щасливо проживають спільне життя. Але в один прекрасний момент все може завалитися. І не завжди розводяться ті пари, які лаялися або не любили один одного. Часом нас вражають випадки, коли цілком нормальна сім’я починає валиться. У такий момент можна звернеться з молитвою до Господа про збереження сім’ї.

Як допомагає молитва

Дана молитва має величезну силу, але тільки тоді вона дійсно допоможе, коли Ви боретеся за збереження сім’ї всім серцем і без лукавих помислів. А найголовніше — сподіваєтеся на Господа. З її допомогою можна зміцнити силу і впевненість у власних силах.

Перш ніж приступити до читання молитви до Господа про світ в родині необхідно:

Молитва про збереження сім’ї

Молитва Господу як зберегти сім’ю допоможе Вам пом’якшити серце другої половинки і знайти правильне рішення з ситуації, що склалася. Крім того з її допомогою Ви переступите через її гордості і піти на зустріч до коханого. Після її читання все частіше говорять про тому, що стає набагато простіше говорити і прийняти рішення про небо. Але необхідно пам’ятати про те, що до Господа звертатися потрібно не тільки в той момент, коли Вам погано, але і за часів щасливі.

Подячні молитви необхідні для того, щоб привернути увагу до ситуації і наставити на шлях істинний. Важливо ще вибрати необхідні слова як в молитві до Господа і прохання, так і в розмові з чоловіком або дружиною. Адже всі ми прекрасно знаємо, що іноді слова, сказані не емоції можуть сприйматися неправильно.

«Господи, прошу в тебе допомогою. Не покинь в біді і вислухай мої молитви. Прости мені гріхи мої. Не відмов у допомозі. Дякую тобі за все випробування, які ти мені посилаєш. Прошу, допоможи зберегти любов раби божої (ім`я) і раба божого (ім’я). поможи очистити серця наші від болю і образ, які в них оселилися. Визволи (ім’я чоловіка) від чужого впливу згубного, допоможи звернути його душу знову до світла і до тебе, Господи. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.»

Молитва про сім’ю Господу Богу допоможе розібратися в собі кожному чоловікові і тільки тоді прийняти правильне рішення. Адже бувають різні ситуації. Це стосується сварок і лайки. Така молитва спрямована на збереження сім’ї. Любов, яку відчувають подружжя варто пронести через все життя. Особливо, якщо в сім’ї проживають діти. Для них батьки — це ікони того, як необхідно поводитися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: