Молитва святому апостолу Іоанну Богослову

Молитва святому апостолу Іоанну Богослову

Іоанн Богослов один — з 12 апостолів і улюбленець Христа, а також його родич по материнській лінії. Святий апостол прославився тим що, написав четверте Євангеліє Нового Завіту, три послання і книгу Одкровення. Сильна молитва святому апостолу Іоанну Богослову звучить в православних соборах тричі на рік:

Іоанн Богослов

Іоанн з’явився на світло в забезпеченій сім’ї Соломії і Заведея, що займається рибним промислом. В юності він допомагав батькові, потім Христос покликав його в учні. З тих пір Іоанн присвятив життя служінню Богу і поширенню християнства.

Коли багато учнів Христа прийшли в сум’яття після арешту Христа, тільки один Іоанн супроводжував його на страту і став свідком розп’яття з іншими жінками Соломія і Богоматір’ю. Саме Іоанну Христос довірив турботу про матір, і він виконав прохання, був з нею до самої смерті.

Після воскресіння Христа став одним з апостолів. Особистість Спасителя стала прикладом для Іоанна, і він присвятив життя служінню Господу до останніх днів.

Святий ніс слова Божі в проповідях з любов’ю, яку вважав основною заповіддю. Тому Іоанна Богослова назвали посланником любові, а Христос називав Іоанна «сином грому» за емоційний характер.

Іоанн був спостережливим і сприйнятливим людиною, мав співчуття до людського горя і ніколи не відмовляв у допомозі, прощав кривдників і молився про їх порятунок. Він виганяв бісів і зцілював хворих.

Ті чудеса, які відбувалися з Іваном Богословом, змушували вірити людей в його святість. У період правління імператора Нерона і масових гонінь на православних людей Іоанна заарештували і засудили до смертної кари. Він випив отруту і залишився живим, не вдалося його зварити в киплячій олії. Тоді його заслали на острів Патмос в Греції, де він звернув у православну віру багатьох людей.

Він залишився живим, коли був відправлений на кораблі проповідником в Малу Азію. Судно під час шторму отримало пробоїну і затонуло. Іоанн пропав, але не загинув. Бог дарував йому життя. Чотирнадцять днів він перебував у морських водах. Виявив його тіло учень Прохор, коли йшов по березі в Ефес.

Його били, закидали камінням і оголошували рабом. Але він як фенікс, символ невмирущого натхнення, поставав з попелу і сяяв великою любов’ю.

Загальновідомо, що прожив він більше ста років. Це єдиний апостол, який помер природною смертю. Перед передчуттям швидкої кончини Іоанн просив своїх послідовників поховати живцем. Коли пізніше відкрили місце поховання там не тіла, ні останків не виявилося, тільки місце стало випромінювати тонкий і ніжний аромат. Коли прийде кінець світу, Іоанн Богослов з’явиться на землю у плоті з проповідями. Адже його тіло зникло після похорону на третій день, а останків так і не знайшли.

Молитви апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Ніхто з посланників Христа добродійство, не приділяв увагу проповідей любові як Іоанн Богослов. Так само як і 2000 років тому багато християн читають молитви святому і просять підтримки.

У чому допомагають молитви Іоанна Богослова:

Можна звернутися з молитвою до Іоанна Богослова про виконання бажання. При цьому прохання не повинна бути корисливою або заподіяти комусь шкоду, святий не почує її. Не варто засмучуватися, якщо бажання не збулося. Господь краще знає, що необхідно людині.

Текст молитви Іоанна Богослова про сімейне щастя:

Про великий і всехвальний апостола і євангеліста Іоанна Богослова, наперсніче Христов, теплий наш заступнику і швидкий в скорботах помічнику! Умоли Господа Бога дарував нам залишення всіх гріхів наших, еліко згрішили від юності нашея, у всьому житії нашому, справою, словом, помислом і всіма нашими почуттями. Під кінець же душ наших допоможи нам, грішним, визволитися повітряних митарств і вічної муки, та твоїм милостиво заступництвом прославляємо Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Текст молитви Іоанна Богослова на виконання бажання:

«О великий і незбагненний Боже! Се на умоленіе Тобі пропонуємо святого Іоанна, його ж Ти сподобив невимовних одкровень, прийми про нас клопотання, даруй нам виконання прохань наших во славу Твою, паче же зроби нас духовним досконалістю до насолоди, життя нескончаемия в Небесних Твоїх оселях! Про Небесний Отче, створюючи вся Владико, Всесильний Царю! Торкнемося благодаттю сердець наших, так, растаявше, яко віск, проліются перед Тобою і тлінні тварюка духовна створиться в честь і славу Твою, і Сина Твого, і Святого Духа. Амінь»

Одкровення Іоанна

Пророцтва Іоанна Богослова викладається в одкровеннях, які називають Апокаліпсисом. Він вказує на витвір на друге явище Христа, яке буде відбуватися з катастрофами, виверженням вулканів і вогнем з небес, появою ангелів і воскресінням померлих. Ця подія асоціюють з кінцем світобудови. У книзі присутні апокаліптичні вершники, вавилонська блудниця і число звіра — 666, яке неодноразово намагалися розшифрувати. На оновленій землі Господь буде поруч з людьми.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: