Молебень Кіпріану: чим допоможе і як замовити

Молебень Кіпріану: чим допоможе і як замовити

Молебень Кіпріану і Устинье вважають одним з найсильніших від зла і ворогів. Так як частину свого життя святий Кипріан вів не особливо праведно, а якщо правильніше сказати, то абсолютно неправильно. Точніше сказати, що він належав до темних сил і володів багатьма здібностями. Але потім встав на шлях істинний і прийняв християнство. Саме тому люди звертаються до них за допомогою і захист від пристріту, порчі та іншого негативного впливу.

У чому допомагають священномученики

Дані святі за життя пройшли різні випробування і вистояли. Цьому допомогла їхня віра в Господа і його благодать. Найчастіше замовляють молебень за здоров’я Кіпріану і Устинье ті, хто перебуває в розпачі. Буває, що багато методи і способи лікування не приносять бажаного результату і саме тоді звертаються до них. Крім того, часто деякі хвороби виникають від пристріту або порчім. В такому випадку традиційна медицина не принесе бажаного результату. А молитва даними святим буде якраз в самий раз. Саме вони за життя мали справу з темними силами, тільки кожен по своєму.

Кипріян з народження мав відношення до чорної магії. Його батьки займалися чарами і всіляко намагалися прищепити любов до даної справи синові. Він переймав їх знання з особливим інтересом і завзяттям. Після того як перевершив батьків, відправився по обителей інших чаклунів для розширення своїх здібностей і вдосконалення майстерності.

У свої 30 років він так майстерно опанував цими знаннями, що мало хто йому міг протистояти. Є навіть сказання про те, що він зустрічався з самим князем тьми і той проголосив Кипріяна своїм хрещеним. Крім того в його розпорядження було дано цілий полк бісів, який він міг використовувати для здійснення своїх темних справ. На той момент він міг багато чого:

Але причиною від здаватися від усього цього стала зустріч з дівчиною. Одного разу до Кіпріану прийшов хлопець з багатої родини. Він бажав одну дівчину, але та не відповідала взаємністю на його залицяння. І він вирішив вирішити питання за допомогою темних дій чародія. Він просив наслати на неї демона, який змусить її бігати за ним і палати пристрастю до нього. Тричі насилав демонів Кипріан на Юстин, але кожен раз вони поверталися ні з чим.

Вся справа була в тому, що Юстин народилася в родині ідолопоклонників, але не бажала визнавати їхню віру. Одного разу вона почула проповідь священика про Господа і пройнялась його словами. З того часу вона прийняла рішення про те, щоб стати православною. Згодом її батьки також похрестити і стали славити Бога. Після того, як до неї прийшов демон і змусив її відчувати пристрасть до юнака, вона сказала, що буде тільки нареченою Господа і звернулася до нього з щирою молитвою.

Він допоміг їй і вона змогла протистояти темним силам. І так далі за допомогою Бога вона вистояла тричі. Така протидія не могло не обурити чародія. Він вирішив самостійно приструнити дівчину. Відправився до неї, але зазнав фіаско. Після цього вирішив взяти її хитрістю. Він почав насилати хвороби та інші біди на її рідних, а також жителів міста. Але дівчина говорила всім, що скоро цьому прийде кінець.

І це було правдою. Він незабаром перейшов на сторону православ’я. Таким чином тепер всі християни мають змогу замовити молебень Кіпріану і Іустині від зла, порчі та інших витівок темних сил.

Як замовити молебень Кіпріану і Іустинії

Багато хто запитує про те, чим допоможе молебень Кіпріану і Устинье? В основному його замовляють в тому випадку, коли необхідно впоратися з такими проблемами як:

Немає ніяких особливих вимог до того, щоб замовити дану процедуру. Для цього варто прийти в храм і подати записку в свічковий ящик. У ній варто вказати такі дані:

Пам’ятайте, що святих стоїть не тільки просити про щось, але і дякувати за те, що ми маємо.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: