Молитва захист від зла архангелу Михаїлу

Молитва захист від зла архангелу Михаїлу

Як би не хотів того людина, але в світі зло має своє місце, створюючи таким чином своєрідний баланс і показуючи справжню цінність добра. Вразливий кожен, і це часто несе за собою цілий ряд неприємних і часом навіть трагічних подій. У цьому випадку важливо надійно захистити себе і своїх близьких. Захист від зла. Нерідко під цим маю на увазі певні дії, але і вони не завжди призводять до очікуваного результату. І тут не допомогу приходить молитва, а якщо бути точніше, — молитва Михайлу архангелу від зла, про яку ви дізнаєтеся в цій статті.

Молитва захищає від злих людей

Як відомо, в християнстві Михайло — верховний полководець, воєначальник всіх ангелів, які вірно служать Господу. А його ім’я — символ високої значимості в усьому православному світі.

Архангела вважають переможцем диявольських сил, і рятівником Небес від всіх полеглих духів. Він є покровителем воїнів, які борються зі злом, беззаконням і виступаючих за правду і справедливість.

Також Михайло був згаданий в книзі пророка Даниїла, де він названий першим князем, який боровся за свій народ і бився в битві з драконом. Крім цього, даний образ зустрічається в працях Іуди і зображений він під знаком «противника диявола».

Архангел визнаний і шанований Церквою як хранитель віри від усякої єресі і іншого прояви зла. Саме тому на іконах він завжди виступав зі зброєю в руках — мечем або списом, за допомогою яких перемагає диявола, а з ним страхи і гріховні емоції душі.

Свято святого Михайла встановлений 19 вересня. У цей день частіше за все звертаються до Архангела з молитвами і проханнями про захист в конкретних життєвих обставинах і ситуаціях.

Ще один день Михайла знаменується 21 листопада. У цей час прийнято відмолювати гріхи представників всього роду — від передчасно пішли до живуть. При цьому кожного називають по імені, даного при хрещенні, а до завершального слова додають закінчення «і всіх родичів по плоті до Адамова коліна».

Але досить часто багато праведно віруючі читають молитви Михайлу незалежно від днів святкування. Робити це можна і в храмі, і вдома. Головне, щоб слова молитовного тексту було виголошено щиро, усвідомлено і від щирого серця.

Чим допомагає

Молитва Архангела Михаїла щоденна, від злих думок, людей, напастей. Вона покликана допомогти людині зрозуміти, обдумати, пробачити. Її захист сильна тільки в тому випадку, якщо сам звернувся має благі наміри і не бажає зла своєму кривднику. Михайло оберігає як від зла земного, так і від потойбічного, а саме:

За ці та інші воістину чудотворні діяння, які стосуються захисту віруючих Михайлом прийнято звертатися в молитві до Архангела, просячи:

Таку захисну молитву слід читати перед виходом з дому або в разі небезпеки, що насувається. Але також її можна вимовляти і як оберіг від усього злого кожен день.

Звертатися в молитвах можна і своїми словами, якщо точний текст з яких-небудь причин забутий чи невідомий. Вони можуть звучати в будь-який час доби: як вранці, так і на вечірню. Молитися дозволяється більше одного разу на день, якщо є час, можливість і таке бажання.

Багатьом істинно віруючим людям дана молитва дарує душевний спокій і умиротворення. Часто можна почути свідчення про те, що вона допомагає знайти своє місце в житті, припинити довгі метання, налагодити і привести все в норму.

Молитва Архангела Михаїла від ворогів — дуже сильна. Вона може захистити від самих різних проявів зла — від злого начальника на роботі до негативного впливу через світ бісів і духів. При цьому потрібно пам’ятати лише одне: зло породжує зло, і тільки молитовне звернення може допомогти вірно, чесно і праведно позбутися цього, залишаючи в душі людини місце для віри, надії і любові до ближнього, які будуть давати йому сили продовжувати «йти» по життя з чистими помислами, проголошуючи слово Боже як істину, щоб кожен зміг пізнати його у всій красі і знайти головне — вічну благодать.

Тексти молитов архангелу Михаїлу від злих сил

Молитва 1

О Господи Боже Великий, Царю Безначальний, пішли, Господи Архангела Твого Михайла на допомогу свого раба напочатку (ім’я) вилучено мене від ворогів моїх видимих ​​і невидимих! Про Господній Архангел Михайло, вилий миро влагостині на раба свого (ім’я). Про Господній Михайла архангеле, демонів Сокрушитель! Заборони всім ворогам, що борються зі мною, сотвори їх як овець та зламай їх, як порох перед вітром. Про Господній великий Михайла архангеле, шестікрилатий перший княже і воєводі невесних сил, херувимів і Серафим!

Про Господній угодний Михайла архангеле! Будь мені допомогу в усьому: в образах, в скорботах, у печалях, в пустелях, на перехрестях, на річках і на морях тихе притулок! Боронь, Михайла архангеле, від усякої принади диявольських, егда почуєш мене, грішного раба свого (ім’я), який молиться тобі і кликав би Ймення твоє святе, прискорить на поміч мені, і почуй молитву мою, про Великий архангеле Михайла! Поведи вся хто противиться мені силою Чесного Животворящого Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і Святих Апостол, і Святого Миколая Чудотворця, Святого Андрія Юродивого і Святого Пророка Божого Іллі, і Святих великомученик Микити і Євстафія, Преподобних Батько всіх святителів і мученик і всіх святих небесних сил. Амінь.

Молитва 2

О, Великий Михайла архангеле, допоможи мені грішному рабу твоєму (ім’я), спаси мене від боягуза, потопу, вогню, меча і ворога облесливого, від бурі, від навали і від лукавого. Визволи мене, раба твого (ім’я), великий архангеле Михайла, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва 3

Про святий Михайла архангеле, помилуй нас, грішних, що вимагають твого заступництва, збережи нас, раб Божих (імена), від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворог, паче же підкріпи від жаху смертного і від збентеження диявольського і сподоби нас неганебно стати перед Творцеві нашому в годину страшного і праведного Суду Його. Про Всесвятий, великий Михайла Архистратиже! Не погорди нас, грішних, що моляться тобі про допомогу і заступництво твоєму в веце сем і в майбутньому, але сподоби нас тамо купно з тобою славити Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитва 4

Осені мене благодаттю твоєю Архістратига Михаїла, допоможи мені вигнати диявольську силу, яка не встоїть від світла, що спустилася з небес Твоєї зоряниці. Молю тебе погасити стріли зла своїм подихом. Святий Архістратига Михаїла та всякі Небесні Сили, моліться про мене страждущем і просячому. Нехай відведе від мене Господь згубні помисли, котрі переслідують і мучать мене.

Спаси мене Господи від відчаю, сумнівів у вірі і тілесної втоми. Грозний і Великий Варті Господній, Архістратига Михаїла відсіки своїм вогненним мечем тих, хто бажає погубити мене і зла мені бажаючих. Стій на сторожі свого дому, захищай всіх, хто живе в ньому і моє надбання. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: