Молитва матері про сина Господу Богу

Молитва матері про сина Господу Богу

Діти для кожної жінки — це найдорожче в її житті, адже це вона носила малюка у себе під серцем, народжувала, а потім не досипала ночі. Син — це опора для матері і допомогу. Модель поведінки, яку він бачить у сім’ї, потім буде проявляти в своїй родині. Саме тому мати бажає всього найкращого: вдавалося все, що він вирішить почати робити, збувалися мрії. Тому не дивно, що вона звертається з молитвою до Господа про сина.

Молитва про сина

Часто говорять про те, що молитва матері має дуже сильну енергетику. У деяких випадках вона і правда може творити чудеса. Є навіть такий вислів, що материнська молитва з дна моря дістане. Найчастіше після молитви Господу Богу про сина мати може допомогти своєму чаду з такими проблемами:

Читання молитви матері про сина Господу Богу допоможе залучити удачу, везіння, а також благополуччя.

Як молиться

Є деякі правила, з якими бажано ознайомиться перед початком читання молитви:

У християн є 5 православних молитов Господу Богу про сина. Всі вони спрямовані різних святих і мають різний текст, але об’єднує їх те, що сенс однаковий у них. Всі вони спрямовані на те, щоб після закінчення читання сина наздогнали всі блага і він більше нікуди не подівся.

Ось список даних молитов:

У будь-якій життєвій ситуації Ви можете використовувати їх. Пам’ятайте, що наскільки сильна материнська любов, настільки сильна і материнська молитва.

Правила читання молитов:

Ось текст молитви:

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою (Ваше ім’я).

Господи, в ласці Своїй владі чадо моє (ім’я сина), помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою. Господи, навчи його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в поле, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від наглої смерті. Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть.

Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегшу його душевні страждання і скорботи. Господи, даруй йому благодать Святого Духа на багато літ життя і здоров’я, здорового розуму.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранку, дні, вечори й ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь. Господи помилуй.»

Серед перерахованих молитов найбільш яскраву відзначають молитву-пісню матері про сина. Її виконує Людмила Гурченко. Не варто ставиться до неї, як до пісні. Постарайтеся пропустити все слова через себе і гарненько вдуматися в них. Тоді Вам відкриється новий прихований світ. Ви зрозумієте, що готові співати таку пісеньку своїй дитині щодня.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: