Молитва Кіпріану від порчі, пристріту і чаклунства

Молитва Кіпріану від порчі, пристріту і чаклунства

Немає на Землі такої людини, яка б за своє життя жодного разу на собі не відчув енергетичний вплив іншої людини. Буває ми говоримо про те, що поруч з нами знаходиться енергетичний вампір, або нас зурочили, а ще гірше, якщо на нас навели порчу. Буває таке, що наврочити можна і зовсім випадково, не маючи при цьому ніяких поганих намірів. Але в основному все це пов’язано з витівками людей, які займаються чорною магією. Як захистити себе від такого? Тут на допомогу Вам прийде молитва священномученику Кіпріану від порчі, пристріту, чаклунства.

Хто такий мученик Кипріан

Даний святий спочатку не особливо то й хотів і міг стати в майбутньому святим. Все було як раз таки навпаки і обіцяло йому був перед в царстві темряви. Але про все по порядку.

Народився він в 3 столітті на землях недалеко від Сирії в родині чаклунів. З самого раннього віку хлопчика почали присвячувати в усі тонкощі даного ремесла. Його навчання було тривалої, аж до тридцяти років. Весь цей час він подорожував по світу і в обителях чаклунів, осягав все нові і нові таємниці злих справ. Коли він закінчив своє навчання, то рівних йому не було.

За допомогою зверталися до Кіпріану ті, кому вона була потрібна і вони готові були платити будь-яку ціну. Він умів:

Одного разу до нього прийшов багатий хлопець. Він побажав оволодіти молодою дівчиною, але та щоразу відмовляла йому. Устина ж була праведною дівчиною і сказала, що її наречений — сам Господь і ніхто інший. За допомогою Кипріяна він вирішив зробити свій мерзенний вчинок. Він сказав, що хоче, щоб той причарував дівчину і вона бігала навколо за ним по п’ятах.

Чаклун здійснив велику кількість спроб, але всі вони не увінчалися успіхом. Він посилав до неї бісів і найсильніших князів пітьми, але дівчина кожен раз давала відсіч йому і його нападкам. Все це вона робила з допомогою віри в Господа і молитвах до нього. Чи не витримав тоді Кипріян і сам пішов до неї. Але і йому нічого не вдалося. Зганьблений він повернувся додому. Став наводити пошесті і хвороби різні на неї, її родичів і жителів міста.

Але незабаром все змінилося. Сила віри дівчата змусила побачити його божественну благодать і здивуватися їй. Він вирішив дізнатися більше про те, як дівчина змогла протистояти його сильним чарам. Для цього він покинув будинок і пішов в храм.

Там він тривалий час молився і просив прощення за свої гріхи. Він написав багато книг про істинну віру і випробуваннях Господа. Згодом його обмовили і обезголовили. Саме через таку його попередньої діяльності молитви Кіпріану від порчі і чаклунства звучать досить часто. Адже хто як не він точно знає що робити з такого роду впливом.

Про що моляться

Найчастіше до нього звертаються за допомогою в таких питаннях:

Молитва до святого Кіпріану

Є досить велика кількість молитов від впливу темних сил, але найбільш дієвою вважають православну молитву Кіпріану від чаклунства. В основному це пов’язують з тим, що дана людина дуже тривалий час пізнавав всі тонкощі справ чаклунів. Тому багато хто радить звертатися саме до цього святого при виникненні найменшої підозри на негативний вплив. Найголовніше в цьому аспекті — це щира віра в Бога. Зняття порчі молитвою Кіпріану допоможе звільниться від згубної енергетики.

Але є певні правила для проведення такого ритуалу і читання такої сильної молитви:

Єдиним вимога м в даному випадку є читання молитви над головою постраждалого.

Цю молитву від порчі можна читати і на воду. Вона притягує до себе позитивні властивості і потім працює як ліки від чародійства.

Бажано читати молитву тричі і кожен раз після прочитання поклониться. Можна також читати і афіст Кіпріану від чаклунства.

«Святий священномученик Кіпріану, у дні і ночі, в той час, коли вправляється вся сила, супротивні проти слави Єдиного Живого Бога, ти, святий Кіпріану, молись за нас грішних, кажучи Господу:« Господи Боже, сильний, святий, що царює вічно, почуй нині молитву заблудшей (го) в вірі раби (а) твоєї (го) імя__ і заради Тебе, Господи, хай вибачить її (його) все небесне воїнство: тисячі Ангелів і Архангелів, серафимів і херувимів, ангелів-хранителів.»

Господи! Ти знаєш все таємне на серце раби (а) твоєї (го) ім’я дружини (чоловіка) її і чад (а) їх, що наважувалися вони творити перед ликом Твоїм, Долготерпівий, праведний Господь, благоволівий постраждати за нас грішних в спокутування гріхів наших, і просвіщає нас грішних величчю милосердя Твого, відведи від нас всяке зло і не захотівши погубити. Осені нас грішних Любов’ю Світу Твого святого і подай мені відповідь, скорботну (ного) мати (батька) і дружину (чоловіка) про заблукалих чад моїх.

Припадаю і прошу світле ім’я священномученика Кипріана про що живуть в своєму домі заблукалих чад і за всіх християн, які страждають від чародійства, чаклунства, підступів лукавих бісів і людей злих і улесливих. Так буде світла молитва твоя прочитана в будинку над хворий від недуги своєї головою: від злого людини, від чар, від чаклунства, злий ненависті, залякування у темряві, в дорозі, від отруєння зі злим умислом, від пияцтва, від наклепів, від лихого ока, вбивства навмисного. Так буде свята молитва Твоя огорожею і порятунком рабам Божим оселі їх.

Господь Єдиний, Всемогутній і Всюдисущий, наказуй силам нечестивим залишити будинок в якому живу я грішна (ий) і житло чад моїх. Поклади руку свою Державную, Світлу, сповнена благодаті на житло моє і чад моїх. Благословення Господнє дому цьому!, В якому твориться молитва Твоя світла.

Обпалюючим все зло велінням Твоїм, допоможи мені, Господи, матері (батьку), яка журиться про чад моїх. Принизь їх гординю, приклич до покаяння і спаси тих, що заблукали, як закликав Ти мене велику (ого) грішницю (ка). Врозуми їх, Господи, і приклич до покаяння силою Чесного Животворящого Хреста.

Через постанову Господнім та зупинені будуть злі справи і бісівські мріяння мої і чад моїх, і нехай не встоять перед молитвою Твого Святого священномученика Кипріяна. О першій годині ранкової молитви Твоїй святій нехай щезнуть супротивні сили зла, пущені від злих людей і лукавих бісів.

Спаси нас, Господи, від всякого зла, диявольського мани, чародійства і злих людей. Як віск тане від вогню, так і розтануть всі злі хитрощі роду людського. В ім’я Святої Животворящої Трійці: Отця і Сина і Святого Духа, та врятовані будемо.

Славімо, Господи, Сина Твого Ісуса Христа, праворуч Отця сидить, з очікуванням Пришестя Його і Воскресіння мертвих силою Чесного Животворящого Хреста Господнього. Іменем Його заклинаю і виганяю все лукаві духи і очі злих людей, далеких і ближніх. Віджени, Господи, злого людини від житла мого. Спаси і збережи раба (а) твою (його), дружина (у) мого і чад моїх від всяких злих наклепів лукавого і нечистого духа.

Господь многомилостивий, що помножив багатство Іову багатостраждальному, спаси мене і чада мої і Додай благополуччям житіє має молитву цю світлу, ім’ям Господа нашого Ісуса Христа, якому поклоняються всі племена земні, служать і славословлять тисячі Ангелів і Архангелів, херувимів і серафимів, сили всіх небесних воїнств.

Я, грішна (ий) (ім’ярек), сподіваючись на милосердя Боже, виганяю і долаю всяку злобу і лукавство диявола. Так віддалиться від мене і від чад моїх людей зі злими намірами і нечистий лукавий дух з оманою. Молитвою священномученика Кипріана виганяю, долаю, і знищую від себе і дітей моїх всі сили зла. Пощезайте, сили зла, від сиих рабів божих силою Чесного Животворящого Хреста Господнього і всіма силами небесними, що творять перед Престолом Божим Силу Господню, переважну силу зла.

Підношу молитву цю Богу Єдиному і непереможному, через якого всім християнам порятунок, Силою Святої Трійці, силою Чесного Животворящого Хреста та спасуся я грішна (ий).

Врятуюся в море, в дорозі, в глибоких водах, при переході в горах, в траві від отруйних змій, гадів повзучих, скорпіонів, при їжі риби, при хвороби тілесної, очної, головний, в ліжку, від втрати крові і будь-якої іншої хвороби силою Чесного Животворящого Хреста Господнього.

Хай буде благословення Господнє і Благодать Його дому, де лежить молитва священномученику Кіпріану.

Молюся Христу, Який створив небо і землю, сонце і місяць і весь всесвіт. Підношу молитву мою і Пречистої Матері Його, Цариці Небесній. Помилуй і спаси раба (а) твою (його) (ім’ярек) дружину (чоловіка) її (його) і чад їх. Нехай не доторкнеться до мене і чадам моїм ні в ранковий час, ні вдень, ні ввечері, ні вночі нечиста сила.

Молю і прошу світлого Захарія — старозавітного і пророків: Осію, Іллю, Міхея, Малахію, Єремєєв, Ісаю, Данила, Амоса, Самуїла, Єлисея, Йону. Молюся і прошу чотирьох Євангелістів: Матвія, Марка, Луку, Іоанна і святих Апостолів Петра і Павла.

А також Якима, Анну, Йосипа-обручника діві Марії, Якова-брата Господнього, Іоанна Милостивого, Ігнатія-богоносця, священномученика Ананія, Романа, сладкоречевца Єфрема Сирина, Василія Великого, Григорія-богослова, Іоанна Златоуста, Миколи Чудотворця. Святих митрополитів: Петра, Алексія, Філіпа, вони Йону, і Гермогена. Преподобних: Антонія, Феодосія, Зосиму Саватія.

Преподобних мучеників: Гурія, Соломона, Варсанофій, Авівову. Преподобного Сергія Радонезького, Серафима Саровського, чудотворця Симеона-стовпника, Максима-мученика, Никона-патріарха Антіохійського, великомученика Кипріяна і матір його Іуліти.

Алексія-божого людини, Святих жон-мироносиць: Марію Магдалину, Марію Клеопу, Соломонию. Святих жон, мучениць за Христа: Параскеву, Єфросинію, Устинов, Євдокію, Анастасію. Великомучениць: Варвару, Катерину, Марину. Анну-пророчиці і всіх святих від віку й до нині в землі просіяли.

Пречиста Діва, Цариця Небесна, збережи від повітряних тривог і бісівських мани в темряві, бо вірую по молитві цій святій священномученика Кипріяна. Силою Животворящого Хреста Господнього і Святої Трійці та погубить осоромить і знищить всяке зло, що виходить з злого серця і лукавства нечистої сили, і врятує нас від мереж сатани молиться всюди молитвами Пречистої Матері і Світлих небесних сил безтілесних: Архистратига Михаїла, Гавриїла, Рафаїла, Сатаваіла, Ігуасу Варахаіла і Ангела-хранителя мого. Так осоромлений буде все лукавство пекла огорожею Чесного Животворящого Хреста Господнього, на славу Господа Вседержителя нашого Ісуса Христа, нині, повсякчас і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: