Сильна молитва Господу Богу про здоров’я

Сильна молитва Господу Богу про здоров'я

Щоб досягти чогось в житті нам необхідні сили, міцне здоров’я, здоровий глузд і добра пам’ять. Добре, якщо Ви володієте всіма цими якостями, але що робити, якщо хоча б один пункт вибивається з нормального функціонування. Саме тоді ми шукаємо рішення проблеми. Багато речей можна купити, але це не стосується здоров’я. Дану категорію можна тільки трохи зміцнити, але ніяк не відновити повністю. А якщо ситуації ще й серйозна, то тут ми готові піти на будь-які дії, щоб тільки вирішити проблему і зцілитися. Багато тоді починають звертатися до вищих сил. Наприклад читають молитви Господу Богу про допомогу в здоров’я.

Молитва про здоров’я, як правильно просити

Вимовляти дані молитви стоїть не тільки за себе, але і за інших хворих людей, яким необхідна допомога. Найголовніше, щоб людина, за якого ми просимо, був хрещеним. Її можна читати як в храмі, так і в домашніх умовах, адже Господь всюди нас чує і бачить. Багато лікарів часто говорять про те, що молитва Господу за здоров’я хворого, а також іншим святим наділені певною чудодійною силою. Пояснити її вони не можуть, але хворі починають одужувати швидше і часом виліковуються навіть найскладніші захворювання.

Найсильнішою молитвою за здоров’я вважають ту, яка виголошена від чистого серця, щиро і з глибокою вірою. Така молитва діє навіть на відстані і часом несе ще сильніше ефект, ніж найдорожчі лікарські препарати. Молитву за здравіє можна читати як самостійно, так і замовити читання в церкві.

Яка завгодно молитва вважається сильним енергетичним посилом, яка несе величезну силу і віру в зцілення, а також в світле майбутнє. Саме вона налаштовує хворого на позитив і на тлі цього його самопочуття поліпшується, а хвороба поступово відступає. Часто буває таке, що стан хворого погіршується. Це може бути пов’язано з тим, що у нього немає душевної рівноваги. Саме в такому випадку молитва про здоров’я Господу Богу сприятиме поліпшенню не тільки фізичного, а й душевного стану.

Є молитви за здоров’я багатьом святим, а також Господу та Богородиці. Найчастіше люди звертаються саме до Господа з такими проханнями. Це пов’язано з тим, що він знаходиться вище всіх в ієрархії православ’я.

Як просити

Для читання молитов є деякі правила:

Сильна молитва за здоров’я і зцілення хворого

Читати молитви можна самостійно, а є ще варіант приєднання до інших православних. Так широкого поширення отримала спільна молитва за здоров’я до Господа. Найчастіше її читають на телевізійному каналі духовенства. Під час читання будь-який бажаючий може приєднається до неї перед екраном телевізора і тим самим помолитися про своє здоров’я, своїх близьких, знайомих та інших людей. Адже чим більше людей буде звертати свої молитви до Господа, тим є велика ймовірність того, що вони будуть почуті.

Є також окрема сильна молитва Господа про здоров’я. До читання її вдаються люди, які вже повністю зневірилися і не бачать позитивного виходу з ситуації, що склалася. Пам’ятайте, що всі слова необхідно вимовляти з щирою вірою, відкритим серцем і чистими спонуканнями. Кожне слово надіслане в небо може бути доленосним, так що будьте дуже обережні зі своїми промовами.

Крім того не забувайте, що будь-яка молитва несе сильне енергетичне вплив. Вона здатна не тільки зцілити тіло, а й привнести гармонію в душевний стан.

«О Господи, Творець наш, допомоги Твоєї прошу, даруй повне одужання Божої рабі (ім’я), обмий кровиночку її променями своїми. Лише з Твоєї допомогою прийде зцілення до неї. Силою чудотворну доторкнися до неї так благослови дороги все її до довгоочікуваного порятунку, зцілення, одужання. Подаруй її тілу здоров’я, її душі — легкість благословенну, її серцю — божественний Твій бальзам. Біль назавжди відступить і сили до неї повернуться, рани всі заживуть і прийде допомога свята Твоя. Твої промені з блакитних небес дійдуть до неї, дадуть їй захист міцну, благословлять на позбавлення від хвороб її, зміцнять віру її. Так почує ці слова мої Господь. Слава Тобі. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: