Молитва про допомогу архангелам

Молитва про допомогу архангелам

Слово, звернене до Бога, має величезну міць, зрівнятися з якою не може не одна сила на землі, бо якщо людина свято вірить, він отримує набагато більше, ніж просто допомога, він знаходить внутрішню свободу, основа якої — духовність, спокій, благодать і, найголовніше, — віра. У православ’ї існує безліч молитов, і одними з найбільш сильних є ті, які «чують» архангели, а вони, як відомо, найближче знаходяться до Господа. Молитва про допомогу архангелам дуже важлива завжди, адже вона може допомогти практично у всіх життєвих ситуаціях, якими б складними вони не були.

Як просити про допомогу архангелів

У кожної людини при народженні з’являється свій Ангел-Хранитель, який веде його все життя і «зникає» потім також разом з ним. Про нього потрібно не тільки знати, а й почитати, підносячи молитви і завдяки, причому робити це бажано щодня.

Молитва Архангелам повинна стати необхідністю, адже саме вони допомагають, рятують і дарують людині свою благодійник. Вони служать про всі потреби, як фізичних, так і душевних: «піднімають» вище і не дають «впасти» в найважчі моменти життя. Таким чином людина віруюча день у день нагадує свого рятівника про своє існування, піклуючись про свою душу і тілесної оболонці.

Вдаючись до допомоги архангела в молитві, потрібно враховувати певні правила, щоб слово було почуте, а подальші дії мали результат. А саме:

Молитви на кожен день тижня

Молитви до архангелам читаються кожен день, тому умовно їх можна поділити наступним чином:

Кожна з них сильна по-своєму, але все має загальне значення — захистити людину і допомогти йому зробити правильний крок у тих чи інших обставинах.

Досить потужною є допомога архангелів в справах. І нерідко люди, які відчувають труднощі в подібних питаннях, кажуть про це в своїх молитвах.

Допомога архангела в роботі дає сили людині в процесі отримання певного результату зробити правильний вибір, вказуючи на шляхи вирішення проблемних ситуацій.

Переоцінити дія молитви Архангелам неможливо, адже вона виходить від Всевишнього і, потрапляючи в душу людини, наповнює її великої вірою, яка допомагає «йти» по життю чесно і праведно, щоб знайти в підсумку головне — вічну Божу благодать.

Тексти молитов

Понеділок. Молитва архістратигу Михайлу:

Великий Архистратиже Божий, Михаїле, переможець демонів, переможи і поламаєш всіх ворогів моїх видимих ​​і невидимих. І умоли Господа Вседержителя, нехай спасе і збереже мене Господь від усіх скорбот і від будь-якої хвороби, від смертоносної виразки і від марної смерті, про, великий архангела Михайла, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитвословие інше архістратигу Михайлу:

Про святий Михайла архангеле, помилуй нас, грішних, що вимагають твого заступництва, збережи нас, раб Божих (імена), від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворог, паче же підкріпи від жаху смертного і від збентеження диявольського і сподоби нас неганебно стати перед Творцеві нашому в годину страшного і праведного Суду Його. Про Всесвятий, великий Михайла Архистратиже! Не погорди нас, грішних, що моляться тобі про допомогу і заступництво твоєму в веце сем і в майбутньому, але сподоби нас тамо купно з тобою славити Отця і Сина і Святого Духа на віки віків.

Вівторок. Молитва архангелу Гавриїлу:

О, святий великий архангела Гавриїла, Божу Престолу майбутніх і осяянням від Божественного світла осяяний, веденням ж незбагненних таємниць про Предвічний премудрості Його освічений! Ревно молю тя, настав мене до покаяння від злих справ і до утвердження у вірі моїй, зміцни і захисти душу мою від спокус прельстітельних, і благай Творця нашого про відпущення гріхів моїх. О, святий великий Гавриїла архангела! Не погорди мене грішного, який молиться тобі про допомогу і заступництво твоєму в веце сем і в майбутньому, але повсякчас помічник мені явився, та невпинно славлю Отця і Сина і Святого Духа державу і твоє заступництво на віки віків. Амінь.

Молитва інша:

О, святий архангела Гавриїла! Ревно молимо тебе, настави нас, раб Божих (імена), до покаяння від злих справ і до утвердження у вірі нашій, зміцни і захисти душі наша від спокус прельстітельних і умоли творця нашого про відпущення гріхів наших. О, святий великий Гавриїла архангела! Не погорди нас грішних, що моляться тобі, в веце сем і майбутньому, але повсякчас помічник нам явився, та невпинно славимо Отця і Сина, і Святого Духа на віки віків.

Середовище. Молитвословие архангелу Рафаїлу:

О, великий Архистратиже Божий Рафаїла! Ти єси путівник, лікар і цілитель, керівництво мене до спасіння і зціли всі хвороби мої душевні і тілесні, і приведи мене до Престолу Божого, і благай Його милосердя за грішну душу мою, хай вибачить мене Господь і збереже від усіх ворогів моїх і від злих людина відтепер й аж навіки. Амінь.

Четвер. Молитва святому архангелу Уриїла:

О, великий Архистратиже Божий Уриїла! Ти єси сяйво вогню Божественного і просвітитель потьмарених гріхами: просвіти розум мій, серце моє, волю мою силою Святого Духа і настав мене на шлях покаяння і умоли Господа Бога, щоб визволив мене від пекла найглибшого і від усіх ворогів моїх видимих ​​і невидимих, завжди нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

П’ятниця. Молитвословие архангелу Селафіілу:

О, великий Архистратиже Божий Селафііле! Ти молишся Богу за людей віруючих, умоли Його милосердя за мене, грішну, щоб визволив мене Господь від усіх бід і хвороб і від наглої смерті і щоб сподобив мене Господь Царства Небесного з усіма святими на віки віків. Амінь.

Субота. Молитва Іегудіілу архангелу:

О, великий Архистратиже Божий Іегудііле! Ти єси ревний захисник слави Божої. Ти порушуєш прославляти Святу Трійцю, пробуди і мене ледачого, славити Отця і Сина і Святого Духа і умоли Господа Вседержителя та будує в мені серце чисте, і духа правого щоб відновив в нутрі моєму, і духом Владична утвердить мене поклонятися Богу духом і правдою Батькові і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Неділю. Молитовні слова архангелу Варахіілу:

О, великий Архистратиже Божий архангела Варахііле! Стоячи перед Престолом Божим і оттоле приносячи благословення Боже в доми вірних рабів Божих, випроси у Господа Бога милосердя і благословення на доми наша, нехай благословить Господь Бог і нас від Сіону і від Гори Святої Своєї і примножить достаток плодів земних і подасть нам здоров’я і порятунок і у всьому благий поспешеніем, на ворогів перемогу й подолання і збереже нас на многія літа, так одностайно славимо Бога Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: