Молитва на позбавлення від боргів Спиридону Триміфунтському

Молитва на позбавлення від боргів Спиридону Триміфунтському

Протягом усіх століть люди користувалися кредитами. Тільки в різні часи умови і форма кредиту була різною. Разом з тим в усі часи існували борги по кредитах, які необхідно було гасити. Іноді з тих чи інших причин люди не завжди могли погашати заборгованість. Через що виникали певні проблеми. Як і у всякій проблемі православні християни за допомогою в будь-яких ситуаціях звертаються до святих. Тому і сьогодні молитва про віддачу боргів користується чималою популярністю.

Кому молиться

Кожен православний верянін знає, що існує чимало православних святих, які допомагають віруючим в багатьох ситуаціях, які часом взагалі вважаються безвихідними. Разом з тим кожен знає, що існують «універсальні» молитви, які прийнято читати у будь-яких ситуаціях і спеціальні молитви, вимовлені в конкретних ситуаціях. Молитва від боргів Спиридону Триміфунтському відноситься до спеціальної. Її текст можна з легкістю знайти в православному молитовнику.

Дана молитва допомагає віруючому знайти повноцінну і добре оплачувану роботу, що допомагає розрахуватися з усіма боргами. Також молитву від боргів прийнято читати перед ликом наступних святих:

Але молитва Спиридону від боргів і кредитів вважається найсильнішою. Справа в тому, що святитель ще за життя допомагав простому люду в багатьох ситуаціях. Він завжди свої зароблені гроші жертвував малозабезпеченим і нужденним людям. Тому і після його смерті православні віряни моляться до нього про допомогу у вирішенні фінансових питаннях. Якщо молитва буде виходити від серця, то молиться обов’язково буде послана допомога в подоланні бідності, пошуку гарної роботи і подолання всіх труднощів з боргами.

Як правильно читати молитву

Багато християн вважають, що не важливо, як буде виголошено молитовне прохання, аби воно виходило від чистого серця. В деякій мірі це так і є. Але все ж дотримуючись деяких рекомендацій досягнення успіху, щоб прохання були почуті буде вище. Перш за все перед тим як почнете читання молитви обов’язково постарайтеся заспокоїться і розвіяти всі негативні думки. Ви повинні бути спокійні і налаштовані на краще.

Намагайтеся якомога частіше відвідувати богослужіння і відкривати своє серце до Бога. Адже для того. Щоб молитви були почуті їх потрібно вимовляти не тільки в важкі хвилини життя, а на протязі всього життя. Навіть якщо у вас все добре читайте молитви. До загальних рекомендацій слід віднести:

Текст молитви про повернення боргу Спиридону Триміфунтському:

Про преблаженний святителю Спиридона! Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своєї. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів. Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, смерті ж живота непосоромлена і мирних та й блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так невпинно возсилаємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Дивіться так само відео молитву, яка допоможе вирішити важку фінансову ситуацію з грошима:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: